Su vaikinu draugaujame 2 m. Santykiai išties neblogi. Tačiau mane graužia abejonė. Dabartinis mano draugas yra pirmasis mano vaikinas, aš jam – pirmoji mergina. Norėčiau įgyti daugiau patirties, palyginti, įsitikinti, kad tikrai tinkame vienas kitam. Vistik nenoriu nutraukti santykių ar apgaudinėti. Kaip pasielgti?

Rašote, kad santykiai “neblogi”. Kodėl nerašot “puikūs”? Kažkodėl neblogų santykių nevertinat.

Norit išbandyti kitas galimybes. Kiek reikia atlikti “bandymų”, kad nuspręstumėt? Norit išbandyti kitas galimybes ir nenorit nei nutraukti esamų santykių nei apgaudinėti. Ar leisit tą pat ir savo vaikinui? Išties daug klausimų kyla, bandant svartyti tokią problemą. Mano patarimas paprastas – sūlyčiau džiaugtis tuo, ką abu sukūrėt, nes santykius kurti sunku, o griauti lengva.

9 thoughts on “Su vaikinu draugaujame 2 m. Santykiai išties neblogi. Tačiau mane graužia abejonė. Dabartinis mano draugas yra pirmasis mano vaikinas, aš jam – pirmoji mergina. Norėčiau įgyti daugiau patirties, palyginti, įsitikinti, kad tikrai tinkame vienas kitam. Vistik nenoriu nutraukti santykių ar apgaudinėti. Kaip pasielgti?”

 1. Sutinku su psichologo komentaru, tik, manau, kad tai kazin ar pades.

  Paprastai, antroji puse jau pralaimi, jeigu tik toks smalsumas gimsta vieno is poros galvu. Tada prasideda ejimai “i kaire”, “geresnio/geresnes paieskos” ir pan. Galu gale, daznu atveju naujais santykiais nusiviliama ir vel bandoma grizti prie ankstesniu, tik, buna jau velu. Antroji puse jauciasi iskaudinta, pasitikejimas prarastas, santykiai sugadinti..

  Tad, mielieji ir mielosios, mokekim vertinti tai, ka turim. Tik paradoksas tas, kad verte mes suvokiam lygindami, o kol nepalyginam, negalim net patys nuspresti, ar jau gerai, ar dar ne. Negalim suvokti vertes, kol neprarandame to, ka turime…

  Toks gyvenimas… 🙂

  Reply
 2. Kaip suprasti, kai žmogus pamato nuotrauka, pradeda siulyti susituokti, bet pasimatyti nenori arba sako kad negali yra užsiemes susitiksim veliau, klausia kada susituoksim, po to klausia ar aš jam ištikimą,ar aš ji myliu, kaip man pasielkti?

  Reply
 3. Psichologas ko gero teisingai sako, jei pradesi ieskot kitu variantu ir bandyt tai 90proc. kad tapsi ieskotoja, bet nieks negarantuoja kad kazka surasi, stebuklu nebuna o jei ir buna tai daznai trumpalaikiai….

  Reply
 4. [quote]Mano patarimas paprastas – sūlyčiau džiaugtis tuo, ką abu sukūrėt, nes santykius kurti sunku, o griauti lengva.[/quote]

  Sutinku pilnai.
  Jeigu je geri (santykiai), jei geresni niegu “vidurkis” (jusu vaizduoteje) – saugokit santykius.
  Nes iki siol gailiosiu sugriovus pirmus (rimtus) santykius, santuoka, del jaunystes (20m)…. suradau zmogu GAL neblogesni, bet abejonies kamuoja jau 10 metu, visgi gal nereikejo griaut, nes gal tas zmogus butu geresnis uz dabartini, o gal .. o gal…
  Nes paziurejus – ieskojau to zmogaus “pakaitalo”…

  Reply
 5. šita mergina kažkokia kvaiša. reikia tik džiaugtis, kad tu jam pirmoji ir vienintelė. Geriau ir būti negali. O ką pati jausi jam paskui į akis žiūrėdama, kai per kitų vaikinų glėbius būsi pakeliavusi?
  Laimės šitaip tikrai neatrasi – tik išsibarstysi savo jausmus ir negalėsi paskui ant nieko pykti, jei kas “šliundra” pavadins.
  Šioje situacijoje man gaila to vaikino.

  Reply
 6. Nesubrendusi moteris.Nereikia pykti….Tiesiog daug vyrų ir moterų brandos taip ir nepasiekia….Tokia,deja,realybė:(

  Reply

Leave a Comment