Su mergina per dažnai susipykstame dėl smulkmenų. Ji sako, kad nekreipiu į ją dėmesio, nors tai tikrai netiesa. Kaip man elgtis, kad jai įtikčiau?

Jums sudėtingas klausimas yra gana paprastas. Jūs sakote, kad rūpinatės savo drauge, rodote jai dėmesį.

Ji sako, kad dėmesio per mažai. Veikiausiai teisūs jūs abu.

Jūs norite dėl draugės daug padaryti. Ir bandote. Bet jai gali trūkti ne pastangų, o dėmesio ženklų. Siūlau:

1) kasdien pasakykite, jog ja žavitės, mylite, jog ji nepakartojama;

2) kasdien nusiųskite žinutę, paklauskite: “Ką darai? Kas naujo?”, palinkėkite “labos nakties” ar “labo ryto”;

3) kartą per savaitę padovanokite gėlių (galima ir labai mažą puokštę);

4) kartą per savaitę padovanokite mažą dovanėlę – pliušinį meškutį, saldainių dėžutę arr kitą mielą mažmožį;

5) dažniau siūlykite kur nors drauge nueiti;

6) paprašykite patarimo, kokį kaklaraištį užsirišti, kokią TV laidą žiūrėti, ir padėkokite už jį.

To turėtų pakakti, kad per 2-3 savaites jūsų santykiai pagerėtų.

6 thoughts on “Su mergina per dažnai susipykstame dėl smulkmenų. Ji sako, kad nekreipiu į ją dėmesio, nors tai tikrai netiesa. Kaip man elgtis, kad jai įtikčiau?”

 1. Visiskai pritariu G.Navaiciui. Tik noriu pridurti, kad 2-3 savates pats idemiai stebek merginos pokycius. Jaigu niekas nepasikeis , vadinasi ji nori nutraukti santykius. Kokia gali buti draugyste , jaigu pastoviai reikia kazka irodineti… Gerai pagalvok !

  Reply
 2. Aišku nepabendravus su jumis kartu spręsti yra sunku,dėmesys reikalingas visiems ir visoms,tik kokio pobūdžio?Merginai gal kažkas iš jūsų pusės nepatinka,pabandykite atvirai su ją pasikalbėti,gal problema išsispręs ir neliks nesusipratimų,linkiu sėkmės.

  Reply
 3. Nepritariu psihologo atsakymui. Manau Tavo mergaitei truksta nuotyku, truksta vyriskumo is Tavo puses. Zinoma reikia kartais ir demesio ir svelnumo, bet jei tai darai ir mergaite i tai nebereaguoja, galvok apie nuotykius, kartais jai pasakyk ne. Kartais buk nenuspejamas, turetu padet. Jei ne duok jai siek tiek laiko pabuti vienai, ir jei pamatysi, kad nesi laukiamas, dink nebeatsigrezdamas, nes kitaip tik nervus tampysies.

  Reply
 4. :)va va, visas gyvenimas susideda iš smulkmenų, tokių kaip šiuose septyniuose punktuose. Atrodo tokie paprastučiai, o neretai taip sunkiai įgyvendinami. Sėkmės!

  Reply
 5. panasiai mano ir buvo su paskutine pana , kuria beje susipazinau sitam saite, tai viskas baiges skyrybom, bet suprstau po sio navaicio patarimu kad dvieju tikrai is 6 nepanaudojau pilnavertiskai ir teko skirtis. nors manau kad ir ji buvo smulkmeniska. moralas tame kad cia 6 zingsniu programa reik stengtis ivykdyt visada nes kitaip sakes 🙂

  Reply
 6. jei gauciau tiek demesio is vyro, turbut isimyleciau ir ta, kurio nepastebejau egzistuojant iki tol 😀 labai geri patarimai 🙂

  Reply

Leave a Comment