Man sunku prisiversti užduoti klausimus suderinamiems nariams. Jei ir užduodu, niekad neatsako. Man geriau, jeigu laišką parašo man. Bet tokių mažai.

Jūs pasirinkote blogą kelią savo problemų sprendimui. (Problemų turi visi , todėl Jūs nesat išimtis). Jūs norit, kad kažkas atspėtų Jūsų norus, ketinimus, interesus. Jūs laukiate iniciatyvos iš kitų, tu tarpu pati nesiryžtate jos rodyti. Tačiau verta prisiminti, kad kiti paprastai yra su mumis tiek nuoširdūs ir atviri, kiek mes atviri jiems.

16 thoughts on “Man sunku prisiversti užduoti klausimus suderinamiems nariams. Jei ir užduodu, niekad neatsako. Man geriau, jeigu laišką parašo man. Bet tokių mažai.”

 1. matomai vyrų čia gerokai mažiau,nei moterų ir jie paprasčiausiai nespėja į visus klausimus atsakinėti,keistai skamba atsakymas,kad nerodote iniciatyvos,jei uždavėte klausimus ir negavote atsakymo?Tai vyrai nerodo iniciatyvos,tai gal čia bambukai sėdi,o ne vyrai

  Reply
 2. o as pasakysiu paprasciau, jeigu nori, kad tau rasytu vyrai, jie turi to noret, o nori jie tik tada kai mato, todel isidek nuotrauka ir nespesi atsigint nuo rasanciu. be to nematau nieko blogho jei renkiesi pat, tai labai gerai. pasirenki tai kas patinka bent jau pradzioje. sekmes

  Reply
 3. jei cia bambukai tai ka jus cia veikiat. Beje jei butu vienas interneto psl buten sitas internete tai gal ir vyktu arsios diskusijos, bet deje visur nespejam aplakstyti :). Asmeniskai laiko neturiu diskusijose sedeti.

  Reply
 4. Na, visiem kartais sunku, bet reikia pradėti. Siųsti ir nebijoti. Jei moteris rodo iniciatyvą, nieko čia tokio.

  Reply
 5. PREIS 1METUS 3 MENESIUS PALAIDOJAU SAVO VYRA .NORECIAU SUSIRASTI NAUJA DRAUGA TACIAU VOS JAM PASKABINUS AS PASIMECIAU ,IR ISSIGANDAU . KA MAN DARYTI KAD ISDRYSCIAU BENDRAUTI SU MAN SVETIMU VYRU ?

  Reply
 6. Labutis Asta dar truputėlį reikia palaukti,per mažai laiko praėjo,o toliau manau viskas susitvarkys savaime,geros dienos.

  Reply
 7. Jelena rašė teisingai: “isidek nuotrauka ir nespesi atsigint nuo rasanciu”. Aš ir mano kolegos niekad nerašome moteriai, kurios neįdėjusios ar paslėpusios savo nuotrauką(-as).

  Reply
 8. As idejau nuotrauka ir, ne viena. Tiesa, jos grupines, na, neturiu kitokiu. Ketvirta diena kaisioju nosi i si portala, kaip ner laisko taip ner. Net pati keliems rasiau “vedlio” pagalba… Nieko. Nepaslaptis, man – 52. Bet juk ir rasau ne jaunesniems, net ir be nuotrauku…

  Reply
 9. 50meciai raso 30metems,o man raso 30meciai.Nesamone kazkokia,jaunesniems neatsakinejau,bet dabar pabandziau,ir ka gi-normalus vyrukai,issilavine,bet kas is to,negi su sunum eisi i pasimatyma…

  Reply
 10. Teisybė, nėra jokių vilčių čia su kažkuo susipažinti. Rašiau ne vieną laišką,uždavinėjau klausimus per “vedlį”, – atsakymo jokio. Vienas parašė, tačiau iškart perspėjo, kad nebendraus, kol nematys nuotraukos. Aš nesislepiu, tačiau noriu pirmiausia šiek tiek pabendrauti ir įsitikinti, ar verta savo nuotrauką jam siųsti. Deja – kaip pabendrauti, jei nei vienas į laiškus neatsako?

  Reply
 11. Paprasciausiai vyrai pradzioi uzmeta aki i bendravimo objekta,tik po to i anketa.ieigu moteris nori likti inkognito bet uzlisti i svetimo zmogaus duse tai neko is to gero neiseis.As asmeniskai su senomis nebendrauju.

  Reply
 12. Mano patirtis tokia – į anketą su nuotraukomis per metus laiko sureagavo gal 4 vaikinai. Na taip, nesu mis pasaulis, ką padarysi:) Nuotrauką paslėpiau, pradėjau gauti laiškų, vaikinai bent jau paprašo parodyti nuotrauką. Man parašiusių gal 20, laiškų išsiunčiau pati virš 80. Absoliuti dauguma parašo vieną ar kelis laiškelius ir dingsta. Su keliais susirašinėju 3-4 mėnesius, iki šiol neužsimena apie galimybę susitikti. Pati kviečiau susitikti 3, iš kurių tik vienas sutiko, kiti pasakė gerai, ir dingo nieko nepaaiškinę. Tiesa, dar atskira kategorija vedusių ar turinčių merginą, kurie siūlo susitikt ir pasimylėti iškart:)

  Palyginimui – įdėjau pažinčių skelbimą į vieną užsienio puslapį, su nuotrauka. Pirmą dieną gavau 15 laiškų, 12 po vieno ar kelių laiškų siūlo susitikti, daugelis sugeba palaikyt įdomų pokalbį, o ne tik kelis kartus iš eilės klausia, kaip gyvenu. Beje, ne juodukai iš trečiųjų šalių kokie nors, o baltieji. Išvada – na, kaip minėjau, tikrai nesu mis pasaulis, bet panašu, kad emigravus turėčiau daugiau šansų, nei gimtoj šaly…ir tikrai manau, kad su vyrais LT kažkas nelabai gerai:( Todėl linkstu pritarti diagnozei “bambukai”:P

  Reply
 13. Visiskai pritariu,kad lietuvos vyrai pasyvus.
  Pati siunciau pazinties vedli nekarta,atsakymu negavau.
  Kaikuriems suderinamiems nariams rasiau zinutes,sulaukiau atsakymo ne isvisu,o ir atsakymai buvo trumpi.
  Su kaikuriais teko pasirasineti ilgiau,kaikas gavo tel.nr.,kaikas skype adresa,bet taip ir nesusitikom,jie pradingo,gal isigando rimtesniu santykiu,gal nezino ko nori.
  Dauk yra praplikusiu senberniu,kurie isivaizduoja esa arabu princai,tikriausiai jiems veidrodi atstoja mama 40+ metu…
  Taigi sansu sutikti cia normalu vyra manau mazai,o jeigu tokiu dar yra,zinanciu ko nori,ir tikinciu meile,parasykit tai kuri patinka is nuotraukos,laukiam laisku:)))

  Reply
 14. Tikra teisybe raso merginos ir moterys! Cia tik laisvo laiko praleidimas,o tiketis rimtu santykiu nera vilties! Jeigu net ir pati parasai-atsakymo jokio!. Ko tie vyrai iesko-nebeaisku. Moterys i pasimatymus ateina issipusciusios,pasigrazinusios,o kokie ateina vyrai? Baisu ziuret,visi bendravimo norai dingsta! O vaiksto pasipute kaip gaidziai! Ne pirmi metai pazintyse,bet rezultatas nulinis! Nieko jau ir nebesitikiu,bet visom linkiu SEKMES!

  Reply

Leave a Comment