Susipažinau su vaikinu per internetą, mėnesį susirašinėjome, kol galų gale pasiryžau susitikti…

Gerb. Darni pora, prašau Jūsų patarimo mano istorija tokia:

susipažinau su vaikinu per internetą, mėnesį susirašinėjome, kol galų gale pasiryžau susitikti.

Tai buvo pirmadienis, pasėdėjome kavinukėje, jis man užsakė gėrimą, maloniai pakalbėjome ir išsiskyrėme. Vyriškis buvo puikaus kūno sudėjimo, simpatiškas. Grįžusi namo jau radau jo laišką elektroniniame pašte, kuriame jis rašė, kad yra sužavėtas manimi ir nori susitikti ryt, be to pridėjo labai gražų eilėraštį, “tipo” paties sukurtą.

Taigi antradienį vakarieniavome viename iš brangiausių miesto restoranų, jis pats pasisakė esantis verslininkas ir pasakė, kad d yra apsistojęs tame viešbutyje, po vakarienės jis mane palydėjo namo ir pabučiavo, tai buvo pirmas bučinys. oh.. grįžusi namo vėl radau laišką, jis dėkojo už bučinį, tai vat. ir kvietė apsilankyti pas jį viešbučio kambaryje, na aš pasakiau, kad pagalvosiu.

Trečiadienį susirašinėjome vėl. Tiesa, tik elektroniniais laiškais, jis manęs neprašė nė telefono, nei kito kontakto, prie draugų neprijungė, bet aš jo irgi nekviečiau į draugus.

Taigi sutarėme, kad ketvirtadienį pas jį viešbučio kambaryje, kur jis apsistojęs, žiūrėsime “Euroviziją”. Nupirko jis brangaus vyno, o k kai tą vyną mes išgėrėme žinoma atsipalaidavome.

Aš paprašiau, kad jis parodytų savo ID, bet jis nesutiko, po to ilgai dar kalbėjomės, kol.. na aišku neatsispyriau ir permiegojau su juo. Jis buvo nuostabus. Po to jis mane palydėjo, dar prisakė mil

lijoną komplimentų ir ..

Parėjusi namo iš jo laiško nebesulaukiau. Kitą dieną parašiau pati, bet nieko. Po trijų dienų vėl parašiau, nieko.

Esu nusivylusi, ką aš pasakiau ne taip? Na prisipažinau jam, kad man 28 metai ir aš rimtai mastau apie šeimą ir vaikus, be to kai jis pasakė, kad mano akys nuostabios pasakiau, kad visi man sako šitą komplimentą, bet ar tai ką galėjo pakeisti?

Ką Jūs manote apie šitą pažintį? Ką daryti??


Ačiū!


Sveiki,

paprastai, kai skaitau ar girdžiu apie pacientų / klientų problemas, skaudžius išgyvenimus, pajuntu atjautą, nerimą, gailestį. Perskaičiusi Jūsų laišką, nusijuokiau. Pamaniau – Jūs turite rašytojos talentą. Parašėte lengvai, šmaikščiai, tarsi būtumėte šios istorijos stebėtoja, o ne dalyvė.

Manau, kad daugelis žmonių – ir vyrai, ir moterys savo gyvenime yra turėję trumpalaikių seksualinių nuotykių. Jūsų nuotykio ben ndraautorius – atrodo romantiškas. Jis “įpynė “ į pažintį laiškus, poeziją, muziką, vakarienę su vyno taure. Gal jis tikėjosi romantiškų netikėtumų ir iš Jūsų pusės? O gal tiesiog esate 2000-ąja jo kolekcijos “ trofėjų” sąraše? Tačiau, kas žino, gal po tam tikros pauzės jis vėl Jūsų ieškos, galbūt jam reikia laiko, vienatvės.

Jeigu esate nusivylusi, palyginkite savo situaciją su žmogaus, kuris perka loterijos bilietą, situacija. Žmogus nelaimi “aukso puodo”, bet ar jis dėl to nusivylęs, klausia psichologų- kodėl nelaimėjau? Jis arba toliau perka bilietus, arba ba

ando susikurti savo laimę kitais būdais.

Sustokite, nusiraminkite ir pamąstykite: kaip jaučiatės, ko Jums reikia, ko pasimokėte iš šio patyrimo ir kaip toliau kursite savo laimę? Galbūt šis Jūsų nuotykis/ “bilietas” bus dar laimingas – laikas parodys. Tačiau siūlyčiau būti atsargesnei, labiau vertinti save, savo laiką, jausmus.

Psichologė psichoterapeutė Rita Zykienė

www.ritazykiene.lt

Tel. nr. 8 699 98 235

19 thoughts on “Susipažinau su vaikinu per internetą, mėnesį susirašinėjome, kol galų gale pasiryžau susitikti…”

 1. Kaip tyčia neseniai skaičiau vieną knygą, kurioje buvo rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių 40 dienų po pažinties. Jei žmogus tau skirtas, jis sutiks palaukti, jei ne… Gal iš tiesų buvote jam tik lengvai pasiekiama pergalė? Vyrai – užkariautojai iš prigimties ir, kas lengvai ateina, niekuomet nebūna tinkamai įvertinama…

  Reply
 2. Man tai savaime aisku, kad vaikinas norejo tik pasinaudoti – gavo, ko norejo, ir – sudie. Mergina tai nori vaiku, o jis? Manau, jis apie save net nekalbejo – jei nesugebejo parodyti ID (as isprasau parodyti koki vairuotojo pazymejima netgi klube pirmakart matydama vaikina), tai jau truksta zodziu. Verslininkai is viesbuciu asocijuojasi su vedusiais vyrais, komandiruotes metu ieskanciais sekso. Ir jis susirasinejo ne tik su ta mergina, buvo ju ir daugiau.

  Reply
 3. Man asmeniškai tokios moterys nepatinka kai per pirmus pasimatymus galima lengvai pasiguldyti į lova. Man tokios atrodo lengvai prieinamos. Aš taip pat padaryčiau kaip tas vyras, neberašyčiau. Ir labai idomu pasirodė kad paprašė ID, ar nuo to kas pasikeis?

  Reply
 4. Kvailos ir naivios merginos ir moterys kurios susižavi gražiu įpakavimu, bet ne tuo kas viduje. Šis įpakuotas pižonas ir gaidys nevertas ne tik kad dėl jo dūsauti, bet apskritai jį prisiminti. Ne jis pirmas ir ne jis paskutinis jos gyvenime, tik sekantį kartą reik pačiai būti žaidėja ir susirasti auką :))

  Reply
 5. nenoriu kritikuot , bet autore siek tiek naivoka.. o juk jau 28 metai 🙂 Jus nieko blogo nepadarete, tiesiog manau tai gan tipiskas atvejis.
  kada merginos / moterys supras – nera ko skubeti “sokti” i patalus… na nebent pazintis skirta tik intymiu poreikiu tenkinimui 🙂

  Reply
 6. suprasi cia tuos vyrus-su vienu bendravau 4men,neprase,o as ir nesiuliau,bet visvien isiskyrem,na-galvoju,per ilgai nedaviau,su antru-is 2karto,paliko iskart,priezastis-turtingai gyvenu,jis man per biednas,trecias is pirmo susitikimo pasake,kad as jam per grazi,dadar net bijau susipazint,o jei nepatiks mano plauku spalva

  Reply
 7. Tokioje situacijoje geriausia negalvoti kas ir kodėl, ir nesikurti sau nesamų kompleksų, o tiesiog prisiminti kas buvo malonu.

  Reply
 8. Jei nori kad vaikinas ziuretu rimtai,nepulk i lova koki menesiuka tai tikrai(isbandyta-),maniskis neskubino manes,kantriai lauke,uz ka ji ir myliu bei gerbiu!!!

  Reply
 9. Atrodo, kad rašo nieko neišmanantis vaikas 🙂 ką padariau ne taip? Viską. nes jam nieko daugiau, be sekso, ir nereikėjo :))) Baisaus čia daikto.

  Reply
 10. Dalai, tu esi mano likimo zmogus…Vienam napatiko kad per daug uzdirbu, kitam-per stilingai rengiuosi, su vienu irgi 4 men.pradraugavom, visur vazinedavom, po kavines, boulingus, su jo draugais,uz viska mokedavo… neprase… o as ir nesisiuliau-dingo kazkur..::))) savo buvusiam vyrui per pirma vakara pasirasiau-ir ka-istekejau uz jo…Dabar esu laisva, bet nesuprasi tu vyru…O kad tenka palaukti kol atsidursi jo lovoje -ir matai kad ando visaip tave medzioti-vat cia tai yra zaidimas ir pats idomumas..man ir nepatinka vyrai, kuriuos galiu tureti bet kada…lengvai prieinami-neidomu..Juk visada norisi tureti tai, ko neturi…

  Reply
 11. per greitas seksas- ne gerai, bet jeigu mergina *ne duoda* menesi ar daugiau, as turiu teise eiti pas buvusiuoji ar prostitute ar ieskoti vienos nakties nuotykiu. Vyras irgi gyvas zmogus..

  Reply

Leave a Comment