Kaip išmokti santuokoje tolerancijos? Vyras prašo daugiau asmeninės laisvės, bet aš noriu, kad bent praneštų, kad užtruks, nes jaudinuosi. Kai skambinu, neatsako, paskui teisinasi, kad negirdėjo..

Vyras nepraneša, kad užtruks, neatsako i Jūsų skambučius.
Jūs pradėsit ieškot naujų pažinčių. Tai santuokos krizės požymiai. Jums abiem tiktų kreiptis į šeimos konsultaciją.

12 thoughts on “Kaip išmokti santuokoje tolerancijos? Vyras prašo daugiau asmeninės laisvės, bet aš noriu, kad bent praneštų, kad užtruks, nes jaudinuosi. Kai skambinu, neatsako, paskui teisinasi, kad negirdėjo..”

 1. maziau kontroliuok kiekviena jo zingsni. nepareina-pareis , neatsako i skambucius – matyt nera reikalo. gal jam atsibodo tavo “mamytes” vaidmuo. uzsiimk kuo nors, nesvaistyk laiko veltui besijaudindama. Sekmes.

  Reply
 2. jokia cia krize, ir jokiu cia seimos konsultaciju jums nereikia. arba tu gali nekontroliuoti vyro arba ne. gris kai gris. o kai gris neiieskomas, patikek, jis tai ivertins ir kita karta jau pranes tau kada gris. vyrai ziauriai bijo kontroles visiskos. palik jam laisves. nuosirdziai sakau, jei per sunku – skirkis ir gyvenk viena

  Reply
 3. Manau, kad jeigu vyras nepaiso tavo jaudulio, jis ne bijo kontrolės, o tiesiog jam neberūpi, kaip tu jautiesi. Arba tai krizė, kurią jums pavyks įveikti, arba – skyrybų pradžia. Kaip įveikti, patarimų neturiu – ko gero geriausiai padėtų šeimos psichologas, jeigu vyras dar “leisis” konsultuojamas.
  Sėkmės.

  Reply
 4. Tolerancija ir asmeninė laisvė turi būti manau abipusė.Jei jis nesugrįžo laiku,nėra didelės tragedijos,o gal sekantį kartą jus užtruksite kur nors netikėtai,ir negalėsite pranešti,manau jis puikiai jus supras,nesijaudinkite dėl smulkmenų,būna išties daug blogiau.Vakarais bandykite gražiai aptarti dienos įvykius ir nesusipratimus,manau padės šias mažas problemas išspręsti,ir nauja diena vėl bus pilna džiaugsmo,netikėtumų ir laimės,to aš jums ir linkiu.

  Reply
 5. Nemanau, kad čia asmeninės laisvės ar kontrolės klausimas. Vienok, neturėti minutės brukštelt sms, kad užtruksi ar paskambinus pasakyti rodo tik tai, kad vyras tiesiog kitkam skiria prioritetus. Kaip gali nebūti svarbu Tavo mylimo žmogaus jaudulys ir nerimas.Pirmiausia reikia labai atvirai, nuoširdžiai pakalbėti su vyru, paprašyti, kad duotų žinoti kas ir kaip, nes Jums rūpi ar jis sveikas ir gyvas, kad nieko blogo neatsitiko.

  Reply
 6. Jis tiesiog neatsakingas zmogus. Ir tai tikrai skyrybu pozymis,patikekit. Uztrukti gali bet kas,bet nepranesti…tiesiog nepadoru versti kita jaudintis. Mano skyrybos nuo to ir prasidejo,kad nekreipiau demesio,o paskui jau buvo velu pakeisti.

  Reply
 7. Na manau, kad užtrukus sms parašyti tikrai galima, o kad visiškai nepraneša, tai jau labiau sakyčiau, kad nerūpi.

  Reply
 8. arba vyras buvo su kita todel “negirdejo” arba buvo su draugais ir is tikro negirdejo. jei tai kartojasi daznai tai duociau 99%, kad tai pirmosios priezasties pozymiai jei tai vienetinis gal but antros.

  p.s. negalioja jei tu paranojiskai reikalauji, kad skambintu ar pranestu kas valanda. arba velavomas nuo pazadetojo laiko yra +/- valandele

  Reply
 9. kada jus mielosios suprasite ,kad moteris sukurta del vyru ,bet ne untrep ,visos problemos issispres ir pasaulio pabaiga bus atkelta bent 50 metu

  Reply
 10. Tu iš viduramžių ar dar iš ankstesnio laikotarpio?Jei žmona ne valdinga paranojikė minėtoj situacijoj,tai vyras tada šimtaprocentinis stuobrys.Parašyti žinutę vėluojant,tai jau ne vyro ir moters santykių klausimas,o normalaus žmogaus mandagus elgesys.

  Reply

Leave a Comment