25 thoughts on “Kodėl vyrus gąsdina statusas “netekėjusi”?”

 1. NETEKĖJUSI ir NAŠLĖ – visisškai negąsdina… Labiausiai gąsdina IŠSISKYRUSI… (ir ieškanti Ilgalaikių santykių [bet be šeimos kūrimo])…

  Reply
 2. as kaip tik tik ir teziuriu i netekejusias,jos dar nesugadintos visokiu seimos vingrybiu…o isiskyrusios tik apie babkes ir tegalvoja,is ju mazai naudos,toke ziuri tik pamelzti fanieros,ir aplamai,geru zmonu vyrai nepalieka.

  Reply
 3. o ką daryti žmonoms su blogais vyrais… 😀 tik nesakyk, kad auklėti… arba, kaip nuspręsti, kas ką paliko…:)

  Reply
 4. Įdomi Petro mintis.Pasirodo,jei jau išsiskyrusi,tai niekam tikusi :-).Tai jau geriau suvargusi ir su alkoholiku prasitasiusi našlė,sulaukusi,kol jis numirs?Visokių yra visur.Daugybė nuostabių išsiskyrusių moterų,nusprendusių negyventi su niekam tikusiu vyru,lygiai taip pat daug šaunių netekėjusių ir našlių.Net nepagalvojau,kad vyrai taip stereotipiškai mąsto…

  Reply
 5. Na issiskyrusioms, mano galva, svarbu pinigai ir NT, taip pat kailiniai, visuomeninis vyro statusas, netekejusios gali buti mimros… geram vyrui reikia buti atsargiam… ir jeigu ne fiziologiniai dalykai, pasaulyje yra begale idomesniu dalyku uz moteris… tai butu kalnai, parasiutai, zvejyba… kuryba… jaunu amazoniu demesys…

  Reply
 6. Man regis, tai iš viso nėra kriterijus, pagal kurį sprendžiama apie charakterį: išsiskyrusi, našlė ar netekėjusi. Kiekvienas žmogus turi savitą asmenybę, ir daugybė aplinkybių galėjo lemti vieną ar kitą moters socialinį statusą. Bandykite užmegzti pažintį su įvairaus statuso žmonėmis, ir pamatysite, ar etiketės “išsiskyrusi”, “netekėjusi” pateisina save:).

  Reply
 7. Kodel nera klausimo ar vaikinas ar mergina sutiktu poroje tureti zmogu su kazkokiu tai sveikatos defektu? Man vis siulo suderinamumo auksta procenta turincius vaikinus bet jei as parasysiu kad esu neigali jiems tai bus staigmena ir manau ne is dziugiuju…

  Reply
 8. atrodo, kad vertinimas pagal si kriteriju absurdiskas. Tikriausia kiekviena karta reikia ziuret i zmogu, koks jis. Ir ieskoti gerio, o ne blogio. :-). Kaip sauksi, taip atsilieps.

  Reply
 9. o tai kaip parasyti jei isgyvenus daug metu su vienu ir susilaukus ne vieno vaikucio ir neiforminus santuokos,tai issiskyrus nevedus ar nasle??????????????????

  Reply
 10. Keisti stereotipiski stampai: issiskyrusi – reiskia, kad rupi tik kailiniai, babkes, NT plius didele seksualine patirtis… Nesamone. Visi turime savo patirti, daugiau ar maziau skaudzia. Bandome gyventi toliau. Ieskome zmogaus salia. (NT turime, kailiniu nemegstame, “babkiu” irgi siai dienai pakanka, kas del patirties manau atsiras pritarianciu nuomonei, kad geriau maziau, nei belekas).

  Reply
 11. Labai pritariu Gintautei, nes taip pat esu išsiskyrusi ir labai nustebau perskaičius vyrų stereotipinę nuomonę, kad patirtis turėtų būti oi oi… O jei apibendrinant pasakysiu, kad barakudų armijai nepriklausau, NT ir visa kita materija man neįdomu, tai kaip tada?

  Reply
 12. isvis apie ka cia dar diskutuot ? cia tas pats kas pasakytum, lietuviai vyrai visi kiaules arba lietuves moterys visos barakudos, arba visi lenkai pasikele . juk tai netiesa butu nes visur visokiu zmoniu buna ir kazka suabsoliutint tokiais klausimais tikrai nebutu imanoma.

  PS o pinigus myli absoliuciai visi tiesiog vieni tai labiau uzdengia kiti ne . Geras posakis kazkoks kazkur girdetas

  Paduok pinigu tai net ir didziausias surugelis isspaus tau sypsena

  Reply
 13. kvailas klausimas. manau kaip tik negazdina vyrus statusas “neištekėjusi”. po juo slypi tai kad ji laisva, neprisirišusi prie ko nors. štai moteris priešingai veikia statusas “vedęs”, na dar turi draugę, tai kažkaip kitaip, juk jei kas tai vyro dėmesį dar gali užvaldyti, pakovoti dėl jo. Todėl dar pasitaiko taip, kad vyrai bijodami kaip sureaguos jiems dėmesį rodanti moteris, laikinai neteisėtai pakeičia statusą į “nevedęs”. tai žiauriausia vyrų atžvilgiu.

  Reply

Leave a Comment