Norėčiau paklausti, kodėl vyrai santuokoje labai keičiasi: apsivedi su vienu, o metams bėgant jis tampa kitoks?

Jūs rašote apie vyrus apskritai. Į tai tegalima atsakyti – keičiasi ir vyrai, ir moterys. Nes vedybiniai santykiai – kintantis dalykas, kuriam reikia skirti laiko ir pastangų. Derėtų mylėti partnerį tokį, koks jis yra tuo metu, o ne tokį, kokį įsivaizduojate jį esant.

6 thoughts on “Norėčiau paklausti, kodėl vyrai santuokoje labai keičiasi: apsivedi su vienu, o metams bėgant jis tampa kitoks?”

 1. keiciasi ir vyrai ir moterys, cia nera, kad keiciasi TIK VYRAI arba TIK MOTERYS.

  Dar vienas idomus dalykas is praktikos… moterys daznai isimyli “blogiukus”. Veliau juos bando supancioti ir pakeisti i “seimos vyra”. Toms, kurioms pavyksta tai padaryti, toks vyras nebeteikia to dziaugsmo kaip anksciau, “dingsta meile”, prasideda problemos. Paprasciausiai nesupranta, kad tai nebera tas pats “blogiukas”, kuri isimylejo.

  Tad, brangiosios, jei jau keiciate, tai ir bukite atsargios del savo noru. Ko gero, galioja tas pats ir kitai pusei (bet as ne moteris, negaliu pasakyti).

  Pas moteris pavyko pastebeti, kad kartais jos nori nesuderinamu, arba sunkiai suderinamu dalyku – menininko ir bankininko viename, “nepazabojamo blogiuko” ir “seimos vyro” viename ir t.t.
  Vyrai paprastai reikalavimus kelia kur kas paprastesnius, nors buna irgi tokiu, kur nori nesuderinamu dalyku “grazi” ir “protinga” 😀

  Bet cia jau OFFTOPIC, apie lyciu skirtumus, o ne apie charakterio/budo kaita.

  Reply
 2. Visiškai šiuo požiūriu sutinku su psichologu,vedybinis gyvenimas,tikrai keičia ir vyrus,ir moterys,bet brangieji,jei numatėte sukurti šeimą,tai žinokite,kad daug kas pasikeis,ne tik vyras ir moteris,bet ir gyvenimo prasmė.Linkiu visakeriopo pasisekimo jūsų gyvenime,tiesa patiko Povilo pasisakymas.

  Reply
 3. Taip, Povilo pasisakymui valio! O vedybinis gyvenimas ir yra vedybinis gyvenimas su visu komplektu, o ne karnavalas Rio de Janeiro.

  Reply

Leave a Comment