Man jau greit 30, o aš vis dar netekėjusi. Tik greitai priprantu prie naujo vaikino ir vėl išsiskiriam. Kas man negerai? Be to, negaliu pradėti rimtai draugauti, jei vaikinas yra apkūnus.

Lietuvoje daugelis pirmųjų santuokų įvyksta tarp 25-35 metų. Taigi nėra priežasties manyti, kad Jums “kažkas negerai”. O tai, jog vieni vaikinai Jums patinka, o kiti – ne, rodo tik Jūsų polinkius bei patrauklumo supratimą. Yra daug vaikinų, kuriems nepatinka apkūnios merginos. Jie nesikundžia ir kritiškai savęs nevertina. Tad ir Jums nevertėtų to daryti.

16 thoughts on “Man jau greit 30, o aš vis dar netekėjusi. Tik greitai priprantu prie naujo vaikino ir vėl išsiskiriam. Kas man negerai? Be to, negaliu pradėti rimtai draugauti, jei vaikinas yra apkūnus.”

 1. Kiekvienam savo. Man kaip tik patinka tokia vyrai. Is is vis skaitau, kad “gero zmogaus turi buti daug”… Nors pati esu 60kg ir sportuoju….

  Reply
 2. Ir man jau greit 30, o as dar neistekejus… Tad suprantu, ir mane kankina tokios mintys, bet gal tikrai neverta nerimauti?:):):) Sekmes!

  Reply
 3. jus merginos sukuriate didziulius reikalavimus vyrams,uztat jums jie ir netinka. i save kritiskai pazvelkite ir ivertinkite kuo jus uz vyra geresne. aplamai merginos kurios vyrus tankiai keicia…tu i zmonas neima. storas,plonas,koks skirtumas,reike ziuret ka jis gali.

  Reply
 4. ne stebuklas, man virs 40 bet apkunus vyras, kai rankytes putlios, ant kelniu dirzo riebalai uzkrite baisiau sunkiai neigalaus(atleiskit uz palyginima).Ir visad buvo taip, nezinau is kur tai.Plikas, mazas, be dantu, gali net prakaitu smirdeti-)-ir nieko ypac baisaus , o storas-viskas, niekad nematau tokiame vyriskyje vyriskojo prado.Taip, kad jus ne vienisa tokia-)

  Reply
 5. na taip, kai mums moterims greit 30 visokios mintys lenda i galva. Bet jei jau kalbate apie santuoka, vadinasi jos nebijot ir laukiate? Cia jau pliusas. o as jos visada bijojau ir vis dar bijau. Man niekas nera pasipirses, nes paprasciausiai su vaikinais budavau per trumpai, kad taip atsitiktu, Na anksciau istverdavau apie 1,5 metu, po to laikas tik trumpejo, dabar – nuo pazinties praeina tik 1-2 menesiai, ir as jau zinau, kad tas zmogus ne man, ne mano tipo, skonio, budo, jausmo. Net aistra, kuri buna is pradziu kazkokiu paslaptingu budu ir ji praeina.
  Problema dar ir tame, kaip save vertinate pacios, nes manau, kad zinancioms savo verte ir inteligentiskoms, vyru cia Lietuvoj tikrai nera. Taip taip, ir neisizeiskit vyruciai, nes tai tiesa. Musu vyrai net foto ideti patrauklios nesugeba, o ka jau kalbeti apie seimas ir ten laukiancias pareigas…Jokios “kabinimo” kulturos, jokio šarmo, polėkio, stiliaus…

  Reply
 6. istekejau 29m,bet labiau del to kad jau nepatogu buvo but “senmerge”,pasiulymu teket tikrai buvo,bet…man nesinorejo teket,neisivaizdavau saves,seimos su tuo siulanciuoju.Buvau kazkada sutikus viena is “pretendentu”,tai iskart priekaistai kodel jo atsisakiau ir panasiai…siule nama,turtus,bet man taip juokinga paliko….juk siulesi pries20metu….o gerai pamascius manau,kad nebuvo tokio sex,kokio as norejau,niekas ir neklause ko as noriu,nebuvo atviru rimtu pokalbiu,ir dar nedidelio ugio.Kita “pretendenta jo mama atkalbejo,juk buvau vargse,be buto,be pinigu…na ir kas ta figura ar grozis…vat taip.Tiesa,su sutuoktiniu issiskyriau,priezasciu keletas,bet jau vestuviu diena zinojau kad jis man netinka…stai taip.JIs buvo grazus ,aukstas,bet…megstantis taurele,drauges,tinginys….toliau nebetesiu…isvada:jei netraukia,nejauti kad cia tavo zmogus,tai ir nera ko skubet,nera ko verstis per galva,kad tik isteketum.Tik del vaiku reiktu nesusivelint,juk moteriai tai gana aktualu.

  Reply
 7. Nea ko nusiminti,gyvenimas ilgas.Bet aisku jei taip jau renkaties tos vaikinukus tai matyt to tikrojo dar -nebuvo.viskam savo laikas,nenusiminkite tikrai atrasite savo sirdies zmogu,gyvenimo.ir tuo reikia tiketi ir siekti ir tikrai tai nutiks.

  Reply
 8. reik ziureti i zmogaus vidu,o ne i isore.man paciai patinka apkunesni vyrai ,nes prie tokio vyro panele jausis saugesne ir be to daug seksualesne.

  Reply
 9. hmmm..kazkaip labai liudna darosi but vienai. bet del to juk negaliu i bet ka isikibti ,nes bet kokiu atveju butu liudna 🙂

  Reply
 10. buvau istekejus 8m,sio metu issiskyrus netikiu kad egzistoja meile,as tai mastau,kad susizavejimas

  Reply
 11. Kartais Dievas taip, kad kai kur minusas o kai kur pliusas būna, pasinaudok šitais privalumais ir tikrai nereikia dėl to panikuoti ir liūdėti, atsiras tas kuris mylės tokia kokia esi, sėkmės tau !

  Reply
 12. Na, yra tokiu moteru, kurios ilgai neisteka, o gal ir visai neisteka del to , kad per daug savikritiskos, kompleksuotos…Bet galbut mes neretai per daug tikimes buti suprastos “tinkamai” ir tai nesusikalbejimu ir issiskyrimu priezastis.Pavadina mus nezinanciomis ko norim, nors galiu taip ir apie vyrus pasakyt, taigi- lygiosios:)Be abejo nereikia buti be saiko isrankiems, bet buna, kad saiko nejauciam ir daug del to prarandam, kol gyvenimas parodo, kokie kai kurie musu lukesciai buvo beverciai.Bet poziuri pakeisti juk ne velu…Ne velu keistis kiek imanoma.Ir visai nereikia tos “antrosios puseles”lyg stebuklo tiketis ir zut but ieskoti,nes didesne tikimybe, jog atsiras, kai nesitikesi…

  Reply
 13. Man-45,ir ieškau savosios.Taip kad trisdešimtmetės gali mažiau pergyventi dėl to,kad yra “senos”.Tiesa,mano draugas-burtininkas yra pasakęs,kad merginos vedybiniu požiūriu įdomios iki 35 metų,po to jau-“apsamanoję akmenys”.Tai,kad “Lietuvoje nebeliko vyrų”,rodo išnaudotojišką prigimtį.Tikra šeima-kada abu dalinasi viskuo,ką turi,ir stengiasi išlaikyti fizinę,dvasinę formą bei finansus.Dėl pinigų,arba,kitaip sakant,darnos trūkumo,šeimos ir išyra…Daug kalbėti…Beje,į temą-man nepatinka apkūnios merginos.Pageidauju lieknos,aukštos :).Ir pats palaikau formą,kad reikalaujami parametrai būtų abipusiai.

  Reply
 14. egle rašė:
  2009 01 26 5:31 pm

  na taip, kai mums moterims greit 30 visokios mintys lenda i galva. Bet jei jau kalbate apie santuoka, vadinasi jos nebijot ir laukiate? Cia jau pliusas. o as jos visada bijojau ir vis dar bijau. Man niekas nera pasipirses, nes paprasciausiai su vaikinais budavau per trumpai, kad taip atsitiktu, Na anksciau istverdavau apie 1,5 metu, po to laikas tik trumpejo, dabar – nuo pazinties praeina tik 1-2 menesiai, ir as jau zinau, kad tas zmogus ne man, ne mano tipo, skonio, budo, jausmo. Net aistra, kuri buna is pradziu kazkokiu paslaptingu budu ir ji praeina.
  Problema dar ir tame, kaip save vertinate pacios, nes manau, kad zinancioms savo verte ir inteligentiskoms, vyru cia Lietuvoj tikrai nera. Taip taip, ir neisizeiskit vyruciai, nes tai tiesa. Musu vyrai net foto ideti patrauklios nesugeba, o ka jau kalbeti apie seimas ir ten laukiancias pareigas…Jokios “kabinimo” kulturos, jokio šarmo, polėkio, stiliaus…

  Nesutinku su tavimi. Tu tiesiog išlieji savo pyktį ant vyrų už tai, kad jie nesielgia taip, kaip tu nori. Kodėl jie turėtų elgtis taip kaip tu nori??? Vyrai yra vyrai, jie nėra tobuli, bet ne tokie beviltiški kaip tu bandai parodyti. Jeigu tu nemyli žmogaus, tai kam pradėti santykius (o santykių tu pagal pasakojimą, atrodo nemažai turėjai). tavo santykiai neišvengiamai vedė prie nelaimingo gyvenimo, nes patyrei tiek daug skyrybų ir turėjai tiek veidmainiauti ir praleidai tiek mažai laiko su savimi…

  MESK IŠ GALVOS SANTUOKOS IDĖJĄ! Tu juk jauti, kad santuoka tau nepriimtina. Negalvok apie ją, būk laisva visą gyvenimą. Džiaukis savo laisve. Neik su niekuo kartu gyventi. Brangink savo laisvę, bet neatmesk galimybės įsimylėti.

  Laikyti kitą žmogų savo nuosavybe santuokoje yra legalu, bet tai taip bjauru!
  Apriboti kito žmogaus laisvę santuoka yra žiaurus, bet visuotinai toleruojamas poelgis. O visos religijos remia santuoką, kuri priimama kaip natūralus reiškinys, kaip kažkas gerbtino…
  Meilės negalima įtvirtinti santuoka, juk nepasirašysi sutarties, kad mylėsi kitą žmogų visą gyvenimą. Mes esame žmonės, mes pastoviai keičiamės. Šiandien aš buvau vienoks, rytoj būsiu kitoks. Kas galėtų pasakyti, ar aš mylėsiu savo moterį rytoj?? Ar ji mane taip pat mylės?? Santuoka yra taip nenatūralu taip žema. Jei nebūtų santuokos, žmonės būtų daug laimingesni.

  Egle, jei tu nebebijosi, o įsisąmoninsi, kad santuoka yra blogai ir jos atsisakysi, pajausi naują gyvenimo kokybę. Dings noras skubėti, dings noras ieškoti, praeis kaltės jausmas, ir tavo gyvenimas gali patapti savosios meilės laukimu.

  Reply
 15. Jau geriau apkūnus nei liesas. Bent yra daugiau teritorijos kur pasireikšti. O su liesu – kaip su paaugliu. Nesąmonė kažkokia.

  Reply

Leave a Comment