Kaip Jūs vertinate 39 metų vyro norą per antrą pasimatymą gyventi kartu, per trečią – supažindinti su savo tėvais?

Vertinu kaip ir Jūs – keistokas skubėjimas. Bet malonus. Todėl siūlykit Jums priimtinesnį tempą. Jeigu skuba, nes Jūs labai patikot, lėtesnis įsipareigojimų priėmimas nieko nesugadins.

24 thoughts on “Kaip Jūs vertinate 39 metų vyro norą per antrą pasimatymą gyventi kartu, per trečią – supažindinti su savo tėvais?”

 1. As pagalvociau, kad jam su galva ne viskas gerai ir tokio bijociau. Nors yra ir kita versija. Gal jus ilgai ir sekmingai susirasinejot ir gavosi, kad kaip ir ilgai draugaujat. Tada viskas tvarkoj. Turejau toki atveji, kai zmones nuo rasymo isimylejo ir buvo nusuteike kartu gyventi.

  Reply
 2. Mano nuomone, tikrai nereikia skubėti, susurašinėtiti – viena, o gyventi -kita, tegul tos draugystės gražus laikas leis geriau pažinti vienas kitą įvairiose situacijose. Rašau taip todėl, kad panašią klaidą pati esu padariusi..per greit įsileidau, o žmogus įnešė i namus didžiuli chaosą ir įtampą, nors atrodė, kad meilė buvo…skaudu in nemalonu net prisiminti. kaltinu tik save, kad nemokėjau pasakyti “ne” tam jo keistam skubotumui.

  Reply
 3. O kas cia tokio? gal jam ji labai patinka ir jis noretu su ja gyvent,uztat ir tevams pasigirti nori koke grazia pana susirado! jus merginos kitokios,jums materealizmo reike,o vyrams reike grazios merginos.

  Reply
 4. Korund, skubiai gyvent, nes labai patinka??:)Jei tikra ir nuoširdu – niekur nedings…
  O jei pvz.:tam skubančiam greit nepatikt pradėsiu?? Tai prašom, sekatis skubiai pagyvenk?:):) Suprantu, kad ta kibirkštėlė greitai įsižiebė, bet kam tą žvakę visą ir iš karto sudegint?

  Reply
 5. Tai juk zmones ne zvakes…o jus taip greit susvylat kaip kinietiskos zvakutes…tai turbut pas jus vyru stabeliais sukrauti sarasuose…

  Reply
 6. O aš, įvertinusi savo asmeninę patirtį kuo anksčiau norėčiau pamatyti draugo šeimą ir jo elgesį su artimaisiais.

  Reply
 7. Tikrai pasiutes vyras,ko jis taip skuba?gal serga pasiutlige:).Ko jau cia taip skubeti-nedegantis reikalas…

  Reply
 8. skaičiau straipsni, kad skubantis santykiuose vyras gali skubinti santykius, vedybas, kad moteris nespėtų pamatyti jo ydų

  Reply
 9. Skubėti tikrai nėra ko,o apsisprendimas išeis tik į naudą,kiekvienam vyrui malonu po moters ar merginos sparneliu pabūti tik nemanau,kad čia labai rimta,gerai pagalvoti reikia,skubotumas kartais atneša nesusipratimų,kurių mes neįvertiname,o po to gailimes.

  Reply
 10. Vertinu kaip begalini sexo troskuli,matyt,ilgai buvo 1 ir nori tevams pasigirti,kad ne nevykelis. Neskubekit,oi spesit.

  Reply
 11. Na greitas jau labai tu. Kur skubi gal draudimas baigiasi:)
  gal trys metai norejai pasakyt ,tai tikrai laiko pakankamai pazint zmogu. nereikalinga niekam taip per tris dienas. kur anksciau buvai , dabar rodos ir pilnai subrendes, bet masto kaip nepilnametis. tai suspesi ir rasi teisinga sprendima tikgerai pagalvojas. Zmogzudyste kiti ilgiau planuoja

  Reply
 12. pirmą kartą pasimatėm, antras pasimatymas buvo po dviejų savaičių, parėjom pas ją į namus, visą naktį prakalbėjom, taip nieko nesitariant ir pradėjom kartu gyvent, viskas vyko savaime, deja ta laimė truko neilgai, staiga mirė (insultas), taip ir gyvenu ketvirti metai vienas. Tos dvi savaitės praleistos kartu buvo pačios laimingiausios mano gyvenime.

  Reply
 13. Manau jis kiekviena grazia panelyte tempia pas savo tevus, nes tevai ji laiko impotentu, arba homoseksualistu.

  Reply
 14. Ne laikas pagrindas, o bendravimas.Gal isimylėjo iš pirmo žvilgsnio,o galir gyvent neturi kur.Bet laimė tik ne nuo pabendrauto laiko priklauso,yra porų kur staiga kartu pradėjo gyventi,o yra ir po 6 metų draugystės išsiskiria.Aš pradraugavau čiut ne metus, kartu pragyvenau keturis ,o po vedybų žmogus savo charakterio jau nematė reikalo slėpti,po 2 mėn.taip pridaužė,kad pasodinti galėjau.Pasakiau dar karta prikiši nagus sėdėsi pridėsiu tą ekspertize,ir nauja ir man bus tas pats,kad esi vaiko tėvas.Girtas visada perklausdavo ar sodinčiau,pasakydavau taip,tai valdėsi rankų nekėlė.Bet kitaip sugebėjo nervus gadinti. Taip ,kas moka vaidinti gali ilgai iki štampo pase pavaidinti.Ne laikas,o žmogaus elgesys svarbus

  Reply
 15. Man buvo blogiau 😀 Po pirmojo susitikimo norėjo prie altoriaus temptis 😀 Tai nuleidau ant žemės, dar porą kartų susitikom, bet nesąmoningi tie santykiai buvo. Žodžiu, nesąmonė gryna 😀 Jam 35 m. 😀

  Reply
 16. Nematau nieko blogo..o ko slapstytis? Juk suauge zmones esame. Isdalies dar ir geriau greiciau issiaiskinsite ar tinkate vienas kitam 😉

  Reply
 17. Sunku pasakyti nežinant koks tai žmogus, Jums spręsti, bet kažko keisto neįžvelgiu, žinau atvejį, kai pirmo susitikimo metu nusprendžia vesti ir atvirai apie tai pasako.

  Reply
 18. Reikia paciai spresti kas per zmogus. Jei juo pasitiki, tai tuomet reikai tisiog daryti isvada, kad pasireiske nekantrumas. Galbut gailisi praeityje isvaistyto laiko, ir dabar perspaudzia. Sunku pasakyti, reikia spresti paciai.

  Reply
 19. Įdomu. Aš tai pati manau lygiai taip pat “skubėčiau”, ar tiesiog vidinis tempas toks, kai sutinku dominantį žmogų. Intensyvu. Tai priklauso nuo situacijos aišku, kiekvienas atvejis aktualus. Bet iš esmės tai manau normaliau negu kad apatija, kai jeigu moteris nepakvies vyro į pasimatymą, tai ir nesusitiksit

  Reply

Leave a Comment