Jei tik man patinkanti mergina nekreipia į mane dėmesio, iškart pasitraukiu, ir manau, kad man skirta mergina dar atsiras. Svajoju, gal kada eidamas parduotuvėje atsitrenksiu petim, ji pames knygas, aš jas pakelsiu ir tai bus “meile iš pirmo žvilgsnio”…

Sunku užmegzti draugystę, jei "iškart pasitraukiat". O tai, ką Jūs vadinat "meile iš pirmo žvilgsnio", tėra noras perleisti pažinties iniciatyvą merginai. Kadangi situacija aiški, belieka elgtis ramiau ir ryžtingiau.

13 thoughts on “Jei tik man patinkanti mergina nekreipia į mane dėmesio, iškart pasitraukiu, ir manau, kad man skirta mergina dar atsiras. Svajoju, gal kada eidamas parduotuvėje atsitrenksiu petim, ji pames knygas, aš jas pakelsiu ir tai bus “meile iš pirmo žvilgsnio”…”

 1. Admin, tavo mintys visiškai identiškos manosioms 🙂 o jei abu to norime-tai gal tikrai kur nors susistumdysim ir po to surinke popierius pratęsime pažintį?

  Reply
 2. labai grazi svajone…. kadaise panasia turejau 🙂 nenustok tiketi… svajotoju yra daug, ir jie geri zmones… esu viena is ju 😀

  Reply
 3. Niekada nesitrauk bejegiskai. Romantikos, atsitiktinumu buna, svajones mes galim issiugdyti patys dar grazesnes musu realiam gyvenime. Jei siandien nekreipia, tai rytoj gal amzinai isimyles. Moterims patinka atkaklus ir pastovus vyrai, zinantys, ko nori:) Nedaryk gyvenime klaidu arba daryk kuo maziau, jis labai trumpas:) Sekmes, kovok uz savo norus:)

  Reply
 4. Na, cia nuo zmogaus priklauso 🙂

  Danute teisi, apibudindama, kas patinka daugumai moteru (bent jau is mano gyvenimiskos praktikos, pazystant moteris), taciau, labai daug priklauso ir nuo konkretaus zmogaus ir situacijos.

  Kur kas didesne satisfakcija teikia ne tai, kad atkakliai atakuodamas bandai kaip su galva pramusti komunikacijos barjera ir tai pavyksta. Tai arba uzknisa, arba pasiekus tiksla tampa nuobodu.

  Kur kas idomiau bendrauti su moterim, kurios iskart tau parodo demesi – bent jau zinai, kad tai, kad joms patinki, yra ne tavo idetu pastangu ir darbo rezultatas, o TU IS TIKRO PATIKAI tam zmogui. Tai nereiskia, kad mergina turi visa iniciatyva tureti savo rankose nuo A iki Z, taciau, malonu, kai ta iniciatyva neperdeta ir parodoma.

  Isidemekite moterys, ir naudokite 😀

  Reply
 5. Tikrai neverta gaišti laiko su mergina, kuri nerodo tau dėmesio. Jei patiksi tai pati pasiūlys draugauti, ir pati sudarys galimybes ją suvilioti 😉
  Tikrai neverta žemintis ir lysti prie tokios kuri šaltai į tave reaguoja.

  Reply
 6. Turburt Petras auges šeimoje kur santykiai buvo bi kokie. Čia ne žemintys reikia, o tiesiog pripažinti, kad bijai būti atstumtu ar suklysti
  Aš pati esu panaši ir savo gyvenime pabandžiau pasakyti žmogui, kad jis man brangus. Deja buvau nesuprasta(pamastymui)ir viskas baigės išdvyste.
  Už svajones reikia kovoti, o ne tik svajoti.

  Reply
 7. Na brangieji,Povilo mintys daugelių vyrų atitinka,bet nemanykite,kad visos moterys vienodos,tame ir problema,vienai,reikia kovos būdo,kitai švelnumo,trečiai,tik meilės prisipažinimo,nesvarbu,ar tai tikra,ir taip būtų galima vardinti be galo daug visokių priežssčių,kurių tiek moterims,tiek vyrams yra skirtingi,ir ar norime mes to,ar ne tų problemų vieningai neišspręsime,o manau ir neverta,darykite taip kaip jums atrodo teisingai ir jeigu nepayks,sekantį kartą iš savo klaidos ir pasimokysite,o mūsų nuomonės manau liks prie mūsų,nes ir mes galime prikurti nereikalingų pasakų,o pasekmės teks kopti jums,tad mielieji linkiu daugiau tarpusavyje bendrauti,kalbėtis,aiškintis,neslėpti jausmų,kurie padeda santykiuose lengviau apsispręsti,ir leidžiu sau Jūs visus pasveikinti suNaujaisiai Metais,sveikatos,ir didelės MEILĖS,aišku tikros,visus nuoširdžiai sveikinu.

  Reply
 8. Na tas demesio nekreipimas.. gali buti dviprasmis, arba istikruju jai nepatinki,arba ji nori, kad zengtum pirma zingsni ir pasakytum labas. Gali pameginti prieiti ir susibendrauti, jeigu matysi, kad zmogus saltai elgias, tada jau gali sudeti ginklus :]

  Reply
 9. Is gyvenimo reikia imti ka galime niekas nieko neduoda ir nera ko varzytis pamatisit jis jau ir praejo o matau kolega daug serialu ziuri…

  Reply
 10. Keista,kai vaikinas uzuot stengiasis pasiekti mergina,pasitraukia… jei visi vyrai butu tokie neryztingi,puse moteru butu vienisos ir nelaimongos…Vyrai,juk is prigimties medziotojai,nebent tu nori,kad mergina tave medziotu,bet jau butu nukrypimas nuo gamtos.. bet kaip sakoma visokiu yra visokiu reikia,ne visi vyrai vyriski,o moterys moteriskos,esu tikra surasi mergina kuri tave uzkariaus..

  Reply
 11. Kiekvienai moteriai vis kitaip, ir nereikia cia rasyti , kad visoms moterims patinka tas ir tas, nes kiekviena esam skirtinga , viena kuklesne kita izulesne . Mano nuomone vyras turi uzkariauti moteri, o ne atvirsciai.
  Ir ne taip , kad parodo viene karta demesi ir viskas , o pastoviai , aisku jei matai , kad jai patinki .

  Reply
 12. Su nieko nekariauju 🙂 Prie dievaiciu altoriu dovanu nenesu. Bendrauju tik tada, kai yra abipusis susidomejimas. Jei atsiranda princeses, karalienes ar siap kokie uzkariavimo objektai, pasitraukiu iskarto. iniciatyva galima pradziioj, bet nesusilaukes atsakymo, truktis nedelsiant. jei visi vyrai taip elgtusi, laimingos butu tik mielos, nuosirdzios ir draugiskos paneles.

  Reply

Leave a Comment