Dirbu pardavėja, aptarnavau labai simpatingą vaikiną, vienas kitam šypsojomės tikrai ne kaip klientas su pardavėja. Aš lengvai sužinojau jo tel nr, nes jis užpildė nuolaidų kortelės prašymą. Aš vis mąstau, ką daryti – ar parašyti jam sms? Man jis tikrai kažkuo patiko.

Aišku – parašykit. Parašykit, kad sužinotumėt, ar simpatingas vaikinas tikrai nebuvo tik klientas. Kadangi bijot nusivylimo, parašykit , kad jūsų kavinėje/restorane/parduotuvėje tada ir tada bus renginys, teikiamos nuolaidos ar pan. Jei jis nori Jus pamatyti, to pakaks, o jei nenori – bet kokia žinutė nepaveiks.

18 thoughts on “Dirbu pardavėja, aptarnavau labai simpatingą vaikiną, vienas kitam šypsojomės tikrai ne kaip klientas su pardavėja. Aš lengvai sužinojau jo tel nr, nes jis užpildė nuolaidų kortelės prašymą. Aš vis mąstau, ką daryti – ar parašyti jam sms? Man jis tikrai kažkuo patiko.”

 1. Atsiprasau, gerbiamieji, ar nemanote kad tai asmens duomenu apsaugos istatymo pazeidimas? Nemanau kad parduotuve leistu taip naudoti kliento paliktus asmens duomenis. Tarkime as nenoreciau kad taip butu panaudotas mano telefonas ir galeciau pateikti parduotuvei motyvuota ieskini. Gerbiamas daktare, siek tiek pagalvokite, ka patariate.

  Reply
 2. Su savo vyru gyvenu jau 8 metus,o prieš tai draugavau 4 metus. šiuo metu mūsų snatikiai labai blogi, bent aš taip galvoju. Nes sužinojau, kad mano vyras turi meilužę. Po pokalbio su savo vyru , sutarėme ,kad pabandysime dar gyventi kartu. Tačiau jau po kurio laiko supratau, kad vėl kažkas netaip. Jis pasikeitė, kaip ir į gerą pusę, atidesnis dėmesingesnis….tačiau lovoje jaučiu, kad kažkas netaip, nes esu labai karšta moteris, o jis labai sunkiai susijaudina (suprantat ką turėjau omenyje), man atrodo, kad vėl jis neištikimas. Mes niekada neturėjome ten problemų.. Ar įmanoma po neištikimybės, vėl sukurti gerus santykius šeimoje, ar įmanoma vyrui būti geresne nei kita. Kaip susigražinti tai kas prarasta? Kaip elgtis tokioje situacijoje? ar kalbėtis su vyru? ar tylėti ir stengtis būti labai idealia? Ką man daryti?

  Reply
 3. Pilnai pritariu Pavelo issakytom mintims.Nesvarbu kam ir kas patinka,bet yra istatymais nustatyta tvarka kaip,kada,galima naudoti privacia informacija.Sioj aprasytoj situacijoj,tipo kazkas kazkam patiko,iseitis viena:pardaveja pati paklausia jaunuolio tel. nr.arba jaunuolis pats pasiteirauja jos nr.ir tada viskas vyktu istatymo nustatytose remuose.

  Reply
 4. RE: Pavelai ir Vytai,
  nebūkit tokie oficialūs popieriniai berneliai. Jūsų arogancija ir snobiškumu kažin ar moterys susidomėtų. Primenat man eksvyrelį, kai šis viską darė pagal įstatymą, kažkokį tariamą oficialumą – taigi net vestuvinį žiedą tokią iškilmingą dieną mėgino užmaut nenukirpęs etiketės… dėl to net ginčas įsiplieskė. gailiuos, kad tada nepabėgau… Atseit taip turi būti, jei kaba, tai reikia. Negera darosi prisiminus…

  Reply
 5. Sakai:arogantiskas snobas…verciau pirma pasiziurek pati i save,tai tu elgiesi arogantiskai.Ar tavo manimu uzsipulti zmones,prasivarziuoti,yra nearogantiska?as tik pasakiau savo nuomone,i ka turiu teise,o kiti su ja gali sutikti,arba ne… del moteru demesio,kaip kad gasdini,nenusimenu-tegu nerodo!neketinu delto zudytis ir jau geriau busiu snobu snobas,nei kieno nors klounas…

  Reply
 6. Taip, su duomenimis yra bėda, reikėjo nežiopsot ir iškart pakalbint patikusį vaikiną, nepakalbinai, tai jau kaip ir viskas- nuvažiavo traukinys, belieka tikėtis dar kartą pamatyti…

  Reply
 7. tai kad.. maza kas kam kada sypsosi 😛 siaip jau as labiau linkusi tiketi, kad buvo sypsotasi is mandagumo 🙂 as ir sypsausi jei su manim maloniai bendrauja, bet tas toli grazu dar nieko nereiskia 😛 o taip imti ir panaudoti konfidenciaius duomenis asmeniniam (ir dar kazkokiem neaiskem) tikslam tikrai butu negrazu. :(( is esmes.. butu norejes butu susirades.. pavaiksciojes dazniau i parduotuve, atitinkamai i eile stodamas prie tavo kasos.. taip kad kazi jau ar jam is vis rupejo.

  Reply
 8. Vaikinai, nebukite taip jau kategoriskai nusiteike del telefono numerio. Neabejoju, kad pardaveja perspejo kam telefono nr. reikalingas. Jo be reikalo pardavejos nepraso is pirkejo.O pirkejas turi teise telefono nr. ir neduoti jei jau bijo. Pritariu Linai, nes as taip pat manau.

  Reply
 9. darius na kazkokia trenkta pardaveja. tai jeigu ji tokiu budu prades,, kabinti,, pirkejus, tai klientu tuoj neliks. man tai nepatiktu tokie dalykai, kad mano tel. nr. butu taip viesinamas, o jei tam vaikinui butum patikus, tai jis butu ir susirades tave. nepersistenk kur nereikia.

  Reply
 10. Aš irgi šypsausi – ar tai mano telefono numerį irgi tada gali bet kas ir bet kur naudotis?
  Gal tas vaikinas merginą turi? o tu čia rašinėsi… Reikėjo iš karto tiesiai šviesiai paklausti. Dabar jau po laiko.

  Reply
 11. Vieni čia apie asmens duomenų apsaugos įstatymo pažeidimą rašo. O jūs mielieji, ar viska pagal įstatymą darot. Kokią problemą dėl tel. numerio. Tam vaikinui gali būti visiškai „dzin“ iš kur ta mergina gavo jo tel. numerį.
  Kiti pradeda mokinti reikėjo taip daryti, reikėjo iškarto klausti, dabar per vėlu.
  Pati rašai „man jis tikrai kažkuo patiko“, tai bandyk rašyti sms, nenori sms ieskok per socialinius tinklapius (twitter, facebook). Jeigu jam nepatikai, tu net atsakymo ne gausi į savo žinutę. O jeigu patikai tada jau …..prasideda naujas gyvenimo etapas.
  Taip kad bandyk. Gal but jis laukia tos žinutės.

  Reply
 12. Gali buti, kad jis ne veltui uzpilde nuolaidu korteles prasyma. Matyt laukia tavo sms 🙂 As parasyciau.. Arba facebooke susirasciau pagal varda ir pavarde. Paziureciau nuotraukas..gi gal drauge turi ar pan.

  Reply
 13. Nekelkit tragedijos. Nores paduos i ta teismas, nores ne.
  Nors abejoju. Zmones gali normaliai susitarti. Zinoma, kad parasyk.

  Reply

Leave a Comment