Ar verta tikėtis, kad seksualinis ryšys gali peraugti į rimtus santykius?

Šis klausimas beprasmiškas, nes neaišku ar TIK seksas, ar ir kas DAUGIAU jungia porą. Be to, seksui veikiausiai irgi pasirenkamas nors kuo patrauklus žmogus. Taigi norint atsakyti į klausimą, ko tikėtis galima ir ko – ne, reikia labai gerai įvertinti daugybę faktorių.

9 thoughts on “Ar verta tikėtis, kad seksualinis ryšys gali peraugti į rimtus santykius?”

 1. Kartais gali, bet svarbus dalykas čia ar abi pusės viena kita pasitiki. Mat jei susitikot seksui, tiek vyras teik mergina gali galvoti, jog abu jūs to nestokojat ir pabodę eisit kitur malonumo ieškoti. Jei mergina iš karto miega su vyru, vyrui ji atrodys nepatikima.

  Reply
 2. Taip visas musu gyvenimas prasideda nuo sekso,ir jei pora viena kitai tinka tai tikrai suveda seksas juos toliasniam gyvenimui.Aisku dar prie to daug dalyku reiktu pridurti.bet jei jau pora priejo iki sekso tai jau jie vienas pazysta kuo puikiausiai.kiek yra poru kurios issiskiria,dauguma priezasciu-seksas!

  Reply
 3. Mano nuomonė,seksas turi būti geras ir kokybiškas,abu partneriai,jei susitinka tik dėl sekso,tai dar nereiškia ,kad santykiai neperaugs į rimtesnius,neapgaudinėkime savęs,aišku daug kam seksas yra pirmoje vietoje,o jei viskas sekse gerai ,tai ir gyvenime tas atsispindi,juk tiek mažai tų malonumų,o ir pagalvokite,jei dar kliūtis seksas,tuomet ar anksčiau,ar vėliau viskas pradeda byrėti,aš turiu kaip pavyzdį tą pačią draugystę,o ir ne išimtis šeimos,bet visą tai palikime spręsti patiems,ko mums reikia iš partnerio(ės),bet seksas gyvenime turi prasmės ir čia neverta gal būt diskutuoti,o jei ir verta tai nuomonių skirtumų išgirsime įvairiausių,ir nenuostabu juk mes esme tokie visi skirtingi,tad leiskime patiems pasirinkti ko mums reikia,geros dienos.

  Reply
 4. “Ar verta tikėtis,kad seksualinis ryšys gali peraugti į rimtus santykius?”
  Atsakau-neverta.Tik aktoriai gali “to”tikėtis.Ir tai – tik filme :).
  O jei rimtai,tai man kyla atvirkštinis klausimas:
  Ar (kaip) įmanomas seksualinis ryšys be rimtų santykių?

  Reply

Leave a Comment