Kas iš tikrųjų svarbiausia prieš kuriant šeima – poros tarpusavio supratimas, ar abipusė meilė? Ir kaip reikėtų elgtis, jei šeima kuriama, kai myli tik vienas iš sutuoktinių?

Meilę kone kiekvienas supranta skirtingai. Be to, jausmai kinta. Tarpusavio supratimas irgi svarbus šeimai, tačiau supratimas nėra tas pat kaip pritarimas. Galima suprasti kitą ir jam nepritarti. Tvirtos šeimos pagrindas būtų psichologinis, seksualinis, vertybių ir vyriškumo bei moteriškumo suderinamumas. Jei kuriant šeimą myli tik vienas iš būsimų sutuoktinių, siūlyčiau šeimos kūrimą atidėti bent metams.

14 thoughts on “Kas iš tikrųjų svarbiausia prieš kuriant šeima – poros tarpusavio supratimas, ar abipusė meilė? Ir kaip reikėtų elgtis, jei šeima kuriama, kai myli tik vienas iš sutuoktinių?”

 1. Su tokia geriau nesizenyt kuria tik tu myli,nes ji taves nemyli,o tai nepatikima,pas pati pirma pasitaikiusi nuleks ir ant ledo paliks.

  Reply
 2. Nereikia niekur nulėkti.20 metų ištikimai išgyvenau,bet vyras taip ir nesugebėjo susitaikyti su tuo,kad mano jausmai jam ne tokie stiprūs,nors visada stengiausi būti gera žmona.Išsiskyrėm.Taip,kad netekėkit nemylėdamos!

  Reply
 3. Man atrodo, kad svarbiausia kai myli moteris, o jei ji dar graži, tai aš sugebečiau prisitaikyti prie bet ko

  Reply
 4. As negaleciau but su zmogum kuris man jaustu vien pagarba,draugiskuma ar pripratima.Isproteciau turbut nuo tokio vesaus jausmo.Tokia jau esu,viskas arba nieko..Zmogus gali tureti ydu,bet be aistros ir meiles,neisivaizduoju poros.

  Reply
 5. Mane vyras myli besąlygiškai, o aš nežinau, ką jam jaučiu, nežinau, kas yra meilė. Man gera būti su juo, jaučiuosi laiminga, iš pradžių jis man nepatiko, iki vestuvių, galima taip pavadinti, “pripratau”. Skamba baisiai, bet realiai man jis yra labai geras ir artimas draugas, jaučiuosi padariusi gerą pasirinkimą. Bet jeigu tekant jautiesi, lyg negali būti su tuo žmogum, tai tikrai negalima tuoktis.

  Reply
 6. Pagarba. Šeimos kurimui būtina:
  1. PAGARBA
  2. RŪPINIMASIS VIENAS KITU
  3. PAŽINIMAS, KAD GALĖTUM geriau rūpintis vienas kitu.
  4. Noras būti kartu

  Be šių dalyku apie šeimos kurima net neverta galvoti. Patikekit!.
  Aisku, seimos kurimas gali buti ir verslo kontraktas:DD

  Reply
 7. Sutinku su Laima ,nes mylimam žmogui labiau ir ydas atleidžiame,ne be reikalo sakoma ,kad meilė akla.
  Tačiau jei nebus abipusės pagarbos,pagalbos vienas kitam,supratimo ,praėjus aistrai kas beliks. Būna vienas
  myli alpsta,gyventi be kito negali , bet meilė ir lieka tik gražūs žodžiai,o kitas, gal tos meilės perdaug nedemonstruoja , viską daro ,kad šeimai nieko netrūktų.Meilės nepamatuosi, kur vien žodžiai,man labai patogu, kad kažkas dėl manęs stengiasi.O kiek tokie santykiai tesis irgi priklauso nuo kiekvieno žmogaus.

  Reply
 8. prie viso to,ka rase Laima ir Danguole(beje,su jom visiskai sutinku),nuo saves prideciau dar kai ka…manau dar labai svarbu yra pasitikejimas kitu zmogum.

  Reply
 9. nieko nebus tokia seima ilgai neissilaikys,o beto kam ja kurti jei ji isirs ir liks tik skausmas,neapykanta,priekaistai pagalvok apie tai

  Reply

Leave a Comment