Kas lemia moterų norą mylėtis? Kaip moters saugumo jausmas (vyras, jaukūs namai,užtikrinta materialinė padėtis) veikia jos seksualinį potraukį?

Seksualinis potraukis žymia dalimi įgimtas. Seksulainis elgesys – išmoktas. Tinkamos aplinkybės padeda potraukiui atsiskleisti (jaukumas, saugumas, partnerio patikimumas ir pan.). Tačiau, jei kalbėsime apie sąlyginai vyresnes moteris (virš 30 m.), tai vargu ar galima tikėtis, kad jau susiformavęs potraukis ženkliai keistųsi.

3 thoughts on “Kas lemia moterų norą mylėtis? Kaip moters saugumo jausmas (vyras, jaukūs namai,užtikrinta materialinė padėtis) veikia jos seksualinį potraukį?”

  1. zinoma jei moteris jausis saugi ,mylima tai kalbos nera ji bus grazi namuose ir gera lovoje o kad vyresniu kaip 30 m . poziuris i seksa potraukis nesikeicia ,visiska nesamone jei turi partneri kuriuo pasitiki tai lovoje negali buti nieko tabu

    Reply
  2. nieko nesuprantu, dezinformuoja vyrus, kurie aklai tiki tokiais tekstais, ir tiek. esu moteris, ir nebe tokia jau jauna, bet nicnieko nesupratau – apie ka cia?

    Reply

Leave a Comment