Vyras subrendęs santykiams

Psichologų tvirtinimu, ar vyrukas „subrendo“ ir jau gali vesti, galima spręsti iš jo kelių charakterio ir veiklos bruožų.

Žodžiai nesiskiria nuo darbų

Jis nežada, nestato smėlio pilių, apskritai, jam būdingas racionalus požiūris į gyvenimą, nes savo ir išrinktosios bendrą gyvenimą planuoja ne iš pozicijos „Aš nupirksiu tau namą prie kokio nors ežero kranto, jei laimėsiu loterijos bilietą“, o atsisėdęs prie stalo ir pasidėjęs lapelį bei paėmęs pieštuką ir skaičiuotę, žiūri, kiek kainuos plytos, betonas ir t.t.

Jis planuoja

Moters klausimas: “Mielasis, ko tu norėtum–berniuko ar mergaitės?”–neįeina į jo planus. Jis pagalvos lygiai sekundę, o paskui pasakys: „Svarbiausiai, kad būtų sveikas ir panašus į tave“. Taip pat jo nebaugina pažintis su išrinktosios tėvais. Jis gana noriai atsiliepia, jei yra šaukiamas: „Sūneli!” Ir gana greitai pereina į kreipinius: „Mama“, „Tėte“. Taip pat visi jo savaitgalio planai, jei nesusieti su darbu, skirti jums, būsimai žmonai.

Be to, jis puikiai žino, ko nori iš gyvenimo. Jis turi planų dienai, savaitei, artimiausiam laikui ir net dešimčiai metų į priekį. Nes jis planuoja karjerą, jųdviejų atostogas užsienyje, naujo automobilio įsigyjimą net namo statybą ir du vaikus.

Jis nebijo

Turbūt ne veltui sakoma, jei vyriškio namuose atsiranda bent vienas moters paliktas daiktas, tai – tikėtina, kad netrukus persikels gyventi pas jį su likusiais daiktais. Kitas variantas – ji daugiau neįkels kojos į išgąsdinto kandidato į jaunikius namus. Todėl idealus jaunikis bus tas, kuris pamatęs jūsų paliktą šepetį plaukams ar naktinius marškinėlius pasakys: „Žinai, per išeigines čia pervežkime visus tavo daiktus.“

Jis nusprendžia

Už jus abu. Suprantama, jūsų balsas – taip pat įskaitomas, bet vis dėlto jo ištartas paskutinis žodis – lemiamas. Tačiau nereikėtų manyti, kad jis – savanaudis ir savavalis. Greičiau tai bus priimtas teisingas ir racionalus sprendimas. Be to, jis, kaip tikras vyras, palieka jums teisę spręsti, kokios spalvos turėtų būti tapetai, užuolaidos ir net kilimėlis vonios kambaryje, kokią suknelę nusipirkti ar paruošti vakarienę. Tikras vyras dėl smulkmenų nesiginčija.

Jis – ne tironas

Ir net ne despotas. Todėl jūs, būdamos savarankiškos asmenybės, nekeliate jam jokio noro būti įgrūstos į parandžą. Jis noriai kalbasi su jumis apie jūsų darbą , net pataria, jei žinoma, jums to reikia. Be to, idealaus kandidato į sutuoktinius asmenybėje slypi ir vaikas, reikalaujantis motiniškos globos ir glamonių, ir tėvas, pasirengęs apginti savo mažą dukrelę nuo visų pavojų ir negandų.

Jis – optimistas

Sutikite, tai – bene vienas svarbiausių vyriškio bruožų. Tačiau „gumos tempimas“, nežinia kiek laukiant šviesos tunelio gale, niekaip netelpa į idealaus jaunikio bruožų rėmus. Nors jis ir sugeba realiai vertinti situaciją, supranta, kad romantiška ir gera gyventi su mylimu žmogumi net palapinėje, net sugeba pajuokauti dėl laikinai užklupusių sunkumų, tačiau taip pragyventi bent pusę savo gyvenimo jis–nenusiteikęs. Todėl idealus jaunikis bet kokia kaina ras išeitį iš bet kurios apgailėtinos padėties ir imsis ryžtingų žingsnių, norėdamas pagerinti savo gerbūvį. Be to, jo optimizmas turėtų tapti ilgų ir sėkmingų santykių su moterimi pagrindu.

Jis – profesionalas

Gerai, jei jis–programuotojas. Dabar šios srities specialistai–vertinami ir greičiausiai nebūtų atleisti dėl etatų mažinimo. Tačiau jei jis–verslininkas, pajėgiantis atlaikyti ekonomikos sunkumus, toks vyras įgis aukso vertę.

Sugebėjimas apsukriai tvarkyti savo darbo reikalus, tai – įrodymas, kad jis–stipri, sumani ir išmintinga asmenybė. Sugebėjo išlaikyti verslą, išlaikys ir šeimą. Už tokio vyras moteris jausis tarsi už mūro sienos. Be to, jo atsakingas požiūris į pinigus, sugebėjimas taupyti–taip pat didžiulis pliusas. Tai–taip pat įrodymas, kad jūsų šeima bus atspari bet kokiems sunkumams.