Kaip sužavėti cinikę

545 0

Sužavėti pirmą kartą įsimylėjusią aštuoniolikmetę nėra labai sunku – keli komplimentai, gėlės, ir ji tiki jūsų meile. Tačiau kaip sužavėti moterį, kuri jau ne kartą yra nusivylusi santykiais ir vyrais nebepasitiki?

Niekada jai nesakykite banalių komplimentų. Juk pasakyti, kokia ji graži, galėtumėte kiekvienai moteriai. Tokie komplimentai nusivylusiai meile moteriai išduoda, kad jūs norite ją nusitempti į lovą ir daugiau nieko. Sakykite komplimentus, kurie būtų skirti tik jai. Sunku tokį sugalvoti? Artimiau ją pažinkite – kokia ji? Pasakykite jai, kodėl ji jums patinka. Galbūt ji prootinga? Gal seksuali? O gal turi puikų humoro jausmą?

Ji puikus žmogus, tačiau manote, kad per mažai skiria dėmesio savo išvaizdai, kad dažniau turėtų nueiti į kirpyklą ir numesti bent penkis papildomus kilogramus? Jei norite ją sužavėti, nekomentuokite jos trūkumų. Kiekviena moteris nori, kad vyras ją priimtų tokią, kokia ji yra.

Be to, jei ji jau yra nusivylusi meile, greičiausiai mano, kad visiems vyrams rūpi tik moters išvaizda ir visai nerūpi ji pati kaip asmenybė. Todėl jei pradėsite komentuoti jos išvaizdos trūkumus, ji paggalvos, kad jūs toks pats „kaip visi vyrai“, tuomet jūsų šansai pavergti šios moters širdį labai sumažės.

Kai ji ims jumis pasitikėti, galėsite jai pasiūlyti užsirašyti į sporto klubą ar padovanoti dovanų kuponą į grožio saloną. Tačiau kad ir kiek laiko būtumėte praleidę kar

rtu, nepamirškite, kad kalbėdamas apie jos išvaizdos trūkumus kartu turite pasakyti ir tai, kad jūs ją mylite ir mylėsite visokią, ir kad jos išvaizdos pasikeitimų norite dėl jos pačios, kad ji būtų sveika ir laiminga žiūrėdama į veidrodį, o ne dėl savęs. Jei moteris jaučia, kad jums kyla problemų dėl jos išvaizdos, anksčiau ar vėliau ji nutrauks sa. . .

Join the Conversation