Po pasimatymo – išvados

Nereikia specialių testų, kad atsakytume į paprastą klausimą: “Ar gerai praleidome laiką?” Tačiau po pasimatymo tenka atlikti ir svarbų darbą – nuspręsti kaip bendrausite toliau ir ar iš viso bendrausite.

Ko verta savęs paklausti?

JAV psichologai David Copeland ir Ron Louis siūlo atmintinę, kuri padės atsakyti į šiuos klausimus.

– ar pasimatymas užtruko ilgiau nei pirmasis susitikimas?
– ar leidote žmogui su kuriuo susitikote pasijusti reikšmingu?
– ar ištrūkote iš kasdieninės tvarkos ir aplinkos?
– ar pavyko sužinoti kuo jis/ji domisi?
– ar pavyko geriau pažinti jo/jos būdą?
– ar pastebėjote kiek lengvai jis/ji bendrauja su kitais žmoonėmis?
– ar išaiškėjo jo/jos požiūris į įsipareigojimus?
– ar pasimatymas vyko romantiškai?
– ar uždavėte jausmingų klausimų?
– ar pokalbis nors retkarčiais buvo gundantis?
– ar nesiskundėte jam kitais vyrais/moterimis?

Svarbiausias klausimas

Suprantama, pats svarbiausias klausimas – ar verta/įdomu/norisi dar ir dar kartą susitikti, tačiau ir ši trumputė pasimatymų vertinimo atmintinė padės geriau suprasti, ko stigo, o ko buvo pernelyg daug pasimatyme. Jeigu išvada teigiama, jeigu nutarta vėl ir vėl susitikti – atėjo smagus artėjimo prie geresnio tarpusavio pažinimo laikas, kuris anksčiau ar vėliau (geriau jei anksčiau t.y po dviejų trijų susitikimų) baigsis santykių perrspektyvos įvertinimu, sprendimu ar pažintis gali tapti nors ir nedideliu įsipareigojimu, virsti draugyste.

9 thoughts on “Po pasimatymo – išvados”

 1. Manau, blogiausia, ka galima daryti po pasimatymo, tai vertinti. Na kam vertinti? Juk arba jautiesi gerai, arba jautiesi blogai… Kam dar knaisiotis ir ieskoti visokiu kabliuku..? Na, moterims, kiek esu susidures, tai labai budinga. Taciau mus, vyrus, tai erzina!

  Reply
 2. Sutinku su Aurimu. Svarbiausia pajusti, kaip jautiesi. Gerai ar blogai. Daugeliui moteru budinga deti pliusus ar minusus, skaiciuoti. Po to pasirenka matematiskai geriausia varianta ir buna nepatenkintos, nes nemyli.

  Reply
 3. Rasa416 kam ta ironija? Nebent pas tave mazai isvistyta moteriska intuicija. O pas Agnute patikek labai stipri. Kartais sakyciau net fantastiska. Ar ne Agnieska? 😉

  Reply
 4. Aurimai, bet kaip mes pačios nežinom ko norim 🙂 Po vieno pasimatymo gali atrodyti, kad nieko neišeis, po kito jau skraidom padabesiais…

  Reply
 5. Aš padariau labai svarbias išvadas apie intuiciją ir pliusiukų/minusiukų dėliojimą. Esu problematiška, dramatiška ir emocionali, todėl pasikliaudama intuicija surandu vyrus, kurie padeda šioms mano savybėms dar labiau pasireikšti. Pasekmės – ugningi ginčai, skyrybos ir taikymaisi, nemiegotos naktys ir pan.
  Jei dėlioju pliusiukus/minusiukus surandu normalų vyrą, kuris man geras ir santykiai ramūs. Tada pradedu kankintis, kad kazko trūksta, kad man nuobodu ir galiausiai vėl pradedu dramatiškai blaškytis.
  Va taip yra. Prieš save nepakovosi. Vis tiek galiausiai š…. gaunasi.

  Reply
 6. Agne, nejau taip ir lemta – tik gincai, skyrybos, nemiegotos naktys? Vistiek turetu buti taip, kad ramiai, gerai ir be jokio trukumo 🙂 a?

  Reply
 7. Aurimai,nemanau kad vyrus erzintų vertinimas po pasimatymo…jie jau pasimatymo metu vertina-išvaizdą, manieras,mastysena…daug vyrų pasisako jog moteryje jie labiausiai vertina vidinį grožį,išorinis jau būna įvertintas…kaip sakė viena moteris-“jei po trečio pasimatymo manęs netraukia jo pabučiuoti,santikių toliau nebetęsiu-nėra prasmės”…negi vyrai mano kitaip?Ir nebereikia ieškoti nei pliusiukų nei minusiukų…

  Reply

Leave a Comment