Jei nori antrojo pasimatymo

817 0

Ištisą savaitę veltui laukei žavaus vaikino skambučio – jis taip ir nepaskambino. Neparašė net trumpos tekstinės žinutės. O tu tikėjaisi, jog šį kartą tau tikrai pasiseks. Antrojo pasimatymo nepadėjo laimėti net nauja velniškai brangi rankinė, prie kurios taip ilgai derinai lūpų dažus. Atrodei išties žavingai, bet jis to neįvertino.

Nusibodo būti vienišai, kadangi niekaip nesiseka užmegzti sėkmingos pažinties. Gyveni lyg užburtame rate: eini į pasimatymus, tačiau niekuomet nepasiseka sulaukti antrojo. Gal priklausai vienam iš žemiau išvardintų moterų tipų, kurios pačios atbaido savo svajonių vyrus?

Nervingoji

Žinoma, kadd jaudiniesi pirmojo pasimatymo metu, tačiau turi galvoti, ką tu sakai ir kaip elgiesi. Stenkis pasitikėti savimi. Vyramas patinka moterys, žinančios savo vertę ir tai, ko jos trokšta iš gyvenimo. Nepadaugink alkoholio siekdama sumažinti įtampą. Jei tavo romantiškos vakarienės turinys nuolat atsiduria ant tavo svajonių vyriškio kelnių arba apgirtusi pradedi plūstis dėl nevykusių savo gyvenimo vyrų, nenuostabu, kodėl nesulaukti antrojo pasimatymo.

Tardytoja

Turbūt į pirmąjį pasimatymą eini pasiruošusi lyg į rimtą pokalbį dėl darbo, kuriame sieki įvertinti, ar naujai sutiktas vyras sugebės eiti tavo vaiikino pareigas. Iš tiesų pirmasis pasimatymas negali virsti egzaminu, kurio metu vaikinas privalo teisingai atsakyti į šimtą tavo pateiktų klausimų. Neskubėk su vertinimais, kadangi teigiamos savybės gali atsiskleisti ir antrojo pasimatymo metu. Pokalbis turi vykti kuo natūraliau, todėl mėgaukis pažinimo žavesiu, o n

ne apklausa policijos nuovadoje.

Apgavikė

Jei tikiesi, kad linkčiojimas ir sutikimas su viskuo, ką sako tau patinkantis vaikinas, padės laimėti antrąjį pasimatymą, elgiesi nesąžiningai. Apsimetinėjimas gal ir padės susitikti antrąjį kartą, tačiau ilgainiui yla iš maišo vis tiek išlįs. Kita vertus, neišsakydama savo nuomonės, rizikuoji pasirodyti neįdomi, kadangi nesuteiki vaikinui progos tave pažinti. Vyrams reikia iššūkių ir to, kas verstų ju. . .

Intymios problemos ir buvę vaikinai – nėra tinkamos pirmojo pasimatymo temos. Paprastai vyrai bijo pokalbių apie santykius ir emocijas. Jei imsi potencialiam vaikinui pasakoti apie savo buvusios draugystės trūkumus, pastatysi jį į nepatogią padėtį. Be to, pasirodysi pernelyg priklausoma ir emocionali. Vyrai pirmojo pasimatymo metu nori gerai praleisti laiką, o ne atsidurti psichologo kabbinete.

Join the Conversation

0 comment

 1.    Reply

  egle, reikejo duot, nes dabar pamane , kad su tavim neverta laiko gaisti:) taip sakant pasiula virsyja paklausa:))), bent pamoka gera gavai:)

 2.    Reply

  dėl sekso tai net ir nežinau. susitikau su vaikinu pirmą kartą, bet nedaviau jam. tai taip ir dingo. o jei bučiau davus, gal nebūtų dingęs?

 3.    Reply

  Pritariu Ramunei.Tu esi teisi…Elgiesi atrodo naturaliai,bet…kaip nėra,taip nėra.Klaidų išties padarom juk kiekvienas ir iš jų patys mokinamės.

 4.    Reply

  kažkaip keistą patirti įgijau…. kad vyrai ieško ne suderinamumo, kaip sakoma sielos draugės….. bet labai svarbi gyvenamoji vieta… Oi nusivyliau…. tai kam tos diagramos? Tai ir rašykit noriu iš Kauno iš Panevėžio ir t. t.

 5.    Reply

  Pirmiausia manau reikia pradėti nuo savęs,priimti save tokią kokia esi,tuomet bus lengviau žvelgti į kitą žmogų,o taisyklių čia nėra,pvz.jei man žmogus patiko elgiausi laisvai,nevaržomai ir tuo džiaugiuosi,o jei tam žmogui nepatiko,nereikia jo varžyti,jis gali priimti savo nuomonę,tik aš norėčiau tą išgirsti iš jo pačio,be savo pirminio nusistatymo prieš jį,manau kiekvienas iš mūsų turime toleruoti kitų žmonių pasisakymus ir nėra čia nieko blogo,tiesiog yra kaip yra.Sėkmės visose pasimatymuose,ar pirmame,ar sekančiame.

 6.    Reply

  God, suprantu kad yra dalyku, kurie atstumia vyriskius, bet kazkaip sunku man rodos ir derintis taip jau kaip ant scenos sedeti – stai mane stebi ir vertina. Visviena as esu as, gal netgi turiu keleta savybiu, kurios nepatinka vyrams, bet keisti save nera taip paprasta istiesu, dar kai ir taip i psichoterapijos kabineta vaikstau ne pirmi metai. 🙂 Vat idomu, butu straipsnis – kas atstumia moteris, kokios vyrisko ypatybes :))))))
  Niekas nera tobulas, zmones arba patinka vienas kitam, arba ne 🙂

 7.    Reply

  TIkriausiai daukas pritarsit mano nuomoniai, jog tikra meile atsiranda visai netiketai ir netiketose vietose. Kada jus kazkur buvote kur radote savo atnra puse, istikro net nesitikejote ir net mintis nebuvo kilusi, jog kazkas tavo gyvenima apvers aukstyn kojom, ir tai nebuvo tikriausiai modelis nuzenges is zurnalo. Tikriausiai dauguma vyru iesko grazuoliu tik del medziotojo vedamo instinkto sumedzioti kazka geriau nei ta padare draugas, brolis, pazystamas ar kaimynas, bet atsitinka taip kad likes gyvenimas buna su tuo zmogum kuris turi kazkoki ipatinga grozi, kurio ne viena iki jos neturejo. Visgi isorinis grozis visada kinta ir ne visada i geraja puse. O zmones myli ir buna kartu del didesniu ir ipatingesniu dalyku :).
  Patarimas merginoms. Nebukit labai susivarziusios, bukit savimi, jei kas nelabai gaunas vaikinui, galit visada periimti iniacetyva. Ir kelios minutes tylos ne visada buna blogai as manau, visai malonu kartais ir patylet sekundele, pazvelkt i akis, nes akys gali daugiau pasakyti nei liezuvis 🙂

  P.S cia tik mano nuomone is patirties 🙂

 8.    Reply

  norra, manau kad klysti taip apibendrindama 🙂 nera nieko blogiau uz kailuma 🙂 jei vyras iesko kvailesnes moters, matyt tik del to kad pats ne is protinguju, na arba nori neipareigojanciu santykiu.
  Pataisykit jei klystu :))
  O del straipsnio, Dd. viska ta pati trumpiau parase 🙂

 9.    Reply

  Kazkaip susidariau ispudi,kad vyrams patinka kvailesnes uz juos moterys.Ar klystu?

 10.    Reply

  klausykit cia ne tik moterims bet ir vyrms tas pac galioja!! moterys taip pat negali pakesti kai jas dardo apie buvusiosius ir t.t.

 11.    Reply

  Manau, kad įdomias, protingas merginas/moteris mažai kas pažinčių svetainėse gali įvertinti. Tie vyrai, kurie geba tai padaryti, jau turi darnias poras:). O tie, kas ieško – dauguma nori išvaizdžios, nelabai protingos ir seksualios, dar gerai, kad turėtų vietą susitikimams ir būtų pasiturinti. Atsiprašau tų vyrų, kurie taip nemano, tikiu, kad jų yra, bet jų tik smiltelė dykumoje:).

 12.    Reply

  Na del seksualiniu santykiu per pirma pasimatyma,tai galiu pasakyt,kad mylejomes jau po 3ju val,ir jau 3 metai “dusia dusion”

 13.    Reply

  As abejoju, ar is tikro egzituoja tokie nupasakoti tipazai. Labai jau “isgryninti”. Tikriausiai galima prisitaikyti siek tiek vieno tipo spalvu, siek tiek kito…

  Apskritai, uzsimezges rysys nepriklauso nuo kazkokio tipo… Esme slypi musyse – nesugebejime uzmegzti glaudesniu santykiu, baime kazka prarasti ir pan. Na, pripazinkime tai. Ka cia i vata vynioti – kazkokie tipai ir pan…

  Stai ir Ramunes biciule… Gali buti 101% diplomatiskas, ispruses, eruditas, bet… spraga tame, kas auksciau pamineta…

  Galima ieskoti atsakymu kurpiant iv. tipus, sakyti, kad va, vis nera to vienintelio, nors pazinciu ratas placiausias…

  C’est la vie, taip sakant 🙂

 14.    Reply

  Nike
  Labai sutinku su Ramune, nes man, taip pat kaip ir jos draugei:(

 15.    Reply

  kad atrodo, kalbi kas idomu, buni linksma, ir vistiek jiems to nereik….

 16.    Reply

  Manau,reikia naturaliai elgtis.Tie pamokymai gerai,bet…Nesam mes kokios tai niurgzlos,ikyrios,neblaivios.Turiu drauge-diplomatijos etalona.Ir laisva,ir protinga,ir idomi,ir nekontroliuojanti,ir nejausminga(neisgasdins:):):)Ir…kaip nera,taip nera.Tiesiog nera tu,kurie ivertintu.Nera to zmogaus ir tiek…Tikrai sutinku,kad ne visiems tinka.Ir tu klaidu padarom bendraudamos-ne dievai gi esam.O jie ka,nedaro klaidu?

 17.    Reply

  Na, turbūt niekas nemėgsta neblaivių, kontroliuojančių, įkyrių, nenatūralių, pataikaujančių, verkšlenančių, praeitimi besiskundžiančių ar lengvapėdžių asmenų, tiek moterų, tiek vyrų.

 18.    Reply

  Mano manymu sitokius straipsnius galima perskaityti tik del idomumo, o elgtis taip kaip ismanai, tik gal vos keleta patarimu siu priimant. Perdaug besistengiant tikrai nebusi naturalus, o ir sios tiesos, deje, ne visiems tinka…

 19.    Reply

  viespatie, tai kuris variantas tinkamiausias? ar tokiu nera?????? is tikruju…tai vargas su tais vyrais. ir be ju blogai, bet su jais dar blogiau

×
×