Komplimentai, kuriems ji neatsispirs

Atrodo, jog pasakyti komplimentą yra labai paprasta. Jo tikslas aiškus – priversti pašnekovą nusišypsoti ir pasijusti geriau.

Tačiau iš tiesų komplimento sakymas yra sudėtingesnis negu atrodo. Mergina gali kažką ne taip suprasti, tapti įtaria ar net palaikyti jus dviveidžiu.

Daugybė vaikinų mano, kad jų komplimentai yra tobuli ir nuoširdūs, tačiau labai nustemba kai viskas pasisuka nepaaiškinamai netikėta linkme.

Ką gi, aš jums paaiškinsiu tą „nepaaiškinamą“ ir kodėl jūs turėtumėte savo žodžius rinkti atsargiau. Štai keletas komplimentų, kuriems nei viena mergina negali atsispirti.

„Galėčiau su tavimi šnekėti visą naktį“

Kaip pamatysite ir su kitais komplimentais, didžioji jų dalis turi atitikti moterų vertybes, t.y. tai ką jos vertina. Visi vyrai, turėję nors menkiausią kontaktą su moterimis žino, kad jos labai vertina bendravimą.

Tai komplimentas, kuriam ji negali atsispirti. Žinoma, būtų keista jį sakyti pabendravus vos penkias minutes. Tačiau tinkamai parinktu laiku jis gali labai pamaloninti moterį.

„Šiandien tu atrodai nuostabiai“

Merginos skiria daug dėmesio, kad atrodytų gražiai. Tai pirmas dalykas, kurį jos nori, kad įvertintų. Užuot gyrę jos aprangą, apibendrinkite pasakydami, kad ji atrodo nuostabiai. Būkite nuoširdūs.

Vaikinui nėra sunku atskirti susitikimuo kruopščiai pasirengusios merginos nuo pasirengusios aplaidžiai. Jei mergina įdeda daug pastangų, slapta ji nori būti įvertinta. Pagirkite jos skonį.

„Iš visų čia esančių merginų, tu atrodai gražiausiai“

Nors merginos visada į vakarėlius, klubus ar renginius eina kartu su nors viena drauge, tačiau slapta jos visos konkuruoja ir nori atrodyti patraukliausiai. Merginos daug dažniau lygina save su kitomis merginomis negu tą daro vaikinai.

Nesvarbu, kaip ji atrodo pati sau. Daug svarbiau kaip ji atrodo lyginant su kitomis merginomis. Komplimentas “Tu šiandien atrodai nuostabiausiai iš visų” suteikia jai fizinį pranašumą ir pasitikėjimą savimi.

„Tu esi labai protinga mergina“ Kiekviena moteris nori išgirsti komplimentą, jog ji yra protinga. Tai parodo ne tik, kad vertinate jos intelektą, bet ir tai kad klausotės jos. Vėlgi, šiam komplimentui turi būti pasirinktas tinkamas laikas, t.y. po įdomios diskusijos apie darbą, karjerą ar gyvenimą.