10 žingsnių, kaip užmegzti pažintį su vyru

538 0

Tikriausiai ne kartą vakarėlyje ar gatvėje buvote sutikusi ne vieną jums patinkantį vyruką, tačiau taip ir neišdrįsote prieiti. Net jei ir buvo kilusi mintis jį užkalbinti, jūs tikriausiai nesiryžote to padaryti pagalvojusi: „O ką aš jam pasakysiu?“ Taip, užmegzti pokalbį su nepažįstamu vyru niekada nėra lengva. Tačiau juk kartais pritrūksta tik truputėlio drąsos ir žinių, kaip tai daryti.

Pateikiame 10 žingsnių, kaip pradėti pokalbį su nepažįstamu vyru.


1. Stebėkite jo kūno kalbą. Jei norite užmegzti pažintį su jums patinkančiu vyruku, pirmiausia turite stebėti jo kūno kallbą. Šiek tiek su juo paflirtuokite kūnu, galbūt pamerkite akį. Stebėkite, ar jis atsako į jūsų flirtą. Ar jis žiūri jums į akis net tada, kai nieko nesako? Ar jis stengiasi jus „netyčia“ paliesti? Jei taip, jūs jį tikrai dominate ir galite žengti kitą žingsnį!

2. Pradėkite pokalbį nuo šnekų „apie orą“. Didžiausia klaida, kurią daro moterys norėdamos užmegzti pažintį, yra ta, kad jos per pirmąsias penkiolika minučių apie vyrą nori sužinoti viską. Atsipalaiduokite, neskubėkite, stenkitės tiesiog gerai leisti laiką ir paplepėti tiesiog apie nieeką.

3. Pasakykite jam netiesioginį komplimentą. Jei jau pradėjote pokalbį „apie nieką“, pasakykite jam kokį nors komplimentą. Stenkitės, kad komplimentas nenuskambėtų labai banaliai, dirbtinai ir tiesiogiai. Pavyzdžiui, jei matote, kad jis nešioja laikrodį, pasakykite, kad jo laikrodis gražus ir kad vyrai, kurie neš

šioja laikrodžius, jums atrodo labai vyriški.

4. Klauskite. Jei jau kurį laiką kalbatės „apie nieką“ ir jį pagyrėte, galite pradėti klausinėti. Paklauskite jo ko nors apie jo asmeninį gyvenimą, apie jo ateities planus ir visų kitų įprastų klausimų.

5. Pastebėkite, jei turite bendrų interesų, ir apie tai pasikalbėkite. Pasakodamas apie save jis užsiminė, kad į darbą važiuoja dviračiu? Jūs taip pat dievinate pa. . .

Keli šmaikštūs bei taiklūs komentarai ir jūs jo numylėtinė!

10. Parodykite, kad turite humoro jausmą. Jei jis pasakė ką nors, ko jam gal ir nederėjo, priimkite tai kaip juoką. Ne visada žodžiai reiškia tai, ką reiškia. Galbūt jis tik nori įsitikinti, kad turite humoro jausmą. O gal turi mažai patirties ir labai jaudinasi, todėl pasakė tai, ko visai nennorėjo.

Join the Conversation