10 žingsnių, kaip užmegzti pažintį su vyru

Tikriausiai ne kartą vakarėlyje ar gatvėje buvote sutikusi ne vieną jums patinkantį vyruką, tačiau taip ir neišdrįsote prieiti. Net jei ir buvo kilusi mintis jį užkalbinti, jūs tikriausiai nesiryžote to padaryti pagalvojusi: „O ką aš jam pasakysiu?“ Taip, užmegzti pokalbį su nepažįstamu vyru niekada nėra lengva. Tačiau juk kartais pritrūksta tik truputėlio drąsos ir žinių, kaip tai daryti.

Pateikiame 10 žingsnių, kaip pradėti pokalbį su nepažįstamu vyru. 1. Stebėkite jo kūno kalbą. Jei norite užmegzti pažintį su jums patinkančiu vyruku, pirmiausia turite stebėti jo kūno kalbą. Šiek tiek su juo paflirtuokite kūnu, galbūt pamerkite akį. Stebėkite, ar jis atsako į jūsų flirtą. Ar jis žiūri jums į akis net tada, kai nieko nesako? Ar jis stengiasi jus „netyčia“ paliesti? Jei taip, jūs jį tikrai dominate ir galite žengti kitą žingsnį!

2. Pradėkite pokalbį nuo šnekų „apie orą“. Didžiausia klaida, kurią daro moterys norėdamos užmegzti pažintį, yra ta, kad jos per pirmąsias penkiolika minučių apie vyrą nori sužinoti viską. Atsipalaiduokite, neskubėkite, stenkitės tiesiog gerai leisti laiką ir paplepėti tiesiog apie nieką.

3. Pasakykite jam netiesioginį komplimentą. Jei jau pradėjote pokalbį „apie nieką“, pasakykite jam kokį nors komplimentą. Stenkitės, kad komplimentas nenuskambėtų labai banaliai, dirbtinai ir tiesiogiai. Pavyzdžiui, jei matote, kad jis nešioja laikrodį, pasakykite, kad jo laikrodis gražus ir kad vyrai, kurie nešioja laikrodžius, jums atrodo labai vyriški.

4. Klauskite. Jei jau kurį laiką kalbatės „apie nieką“ ir jį pagyrėte, galite pradėti klausinėti. Paklauskite jo ko nors apie jo asmeninį gyvenimą, apie jo ateities planus ir visų kitų įprastų klausimų.

5. Pastebėkite, jei turite bendrų interesų, ir apie tai pasikalbėkite. Pasakodamas apie save jis užsiminė, kad į darbą važiuoja dviračiu? Jūs taip pat dievinate pasivažinėjimus dviračiu? Kodėl apie tai nepasikalbėjus!? Galite pasikalbėti apie tai, kokie dviračiai jums patinka, kur pirkote savo dviratį, kaip dažnai juo važinėjate… Nė nepastebėsite, kaip šitaip besikalbant prabėgs laikas.

6. Venkite kalbų apie buvusiuosius. Savo mylimajam galite papasakoti viską apie buvusius santykius, bet tik susipažinus tai daryti tikrai ne laikas. Taip pat neklausinėkite apie jo buvusius santykius.

7. Pasakykite jam tiesioginį komplimentą. Pavyzdžiui, pasakykite, kad jums graži jo šypsena. Komplimentai yra geras būdas parodyti, kad jis jums patinka.

8. Imkitės iniciatyvos. Vyrams tikrai patinka savimi pasitikinčios moterys. Tai reiškia, kad jei pirma žengsite pirmą žingsnį, jis žinos, kad tikrai jums patinka.

9. Parodykite sąmojį. Keli šmaikštūs bei taiklūs komentarai ir jūs jo numylėtinė!

10. Parodykite, kad turite humoro jausmą. Jei jis pasakė ką nors, ko jam gal ir nederėjo, priimkite tai kaip juoką. Ne visada žodžiai reiškia tai, ką reiškia. Galbūt jis tik nori įsitikinti, kad turite humoro jausmą. O gal turi mažai patirties ir labai jaudinasi, todėl pasakė tai, ko visai nenorėjo.