Internetinės pažintys: kaip sužavėti?

527 0

Žinoma, savo gyvenimo meilę galite sutikti bet kur ir bet kada – net ir parduotuvėje ar autobusų stotelėje. Tačiau jei norite padidinti šansus sutikti savo išrinktąjį (ar išrinktąją), turite imtis priemonių. Viena iš jų – ieškoti pažinčių svetainėse.

Radote tą, kuriam jaučiate simpatiją? Belieka jį (arba ją) sužavėti.

Šiame technologijų amžiuje daug ką galima padaryti pelės klavišo paspaudimu – net ir susirasti žmogų, su kuriuo norėtųsi pasenti. Tačiau susipažįstant ir bendraujant internetu svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, nes viena klaida, ir jums patinkantis žmogus gali sussidaryti apie jus klaidingą nuomonę.

Pavyzdžiui, reikėtų atsiminti, kad net jei jums patinkantis asmuo atrašė, dar nereiškia, kad jis pasiryžęs žengti su jumis prie altoriaus. Bendraukite, kol susipažinsite artimiau ir jis (ar ji) pasakys, kad nori rimtų santykių.

Susirašinėjate su žmogumi, kuris, manote, galėtų tapti jūsų gyvenimo partneriu? Pateikiame kelis patarimus, kuriuos turėtumėte atsiminti, kad jūsų pažintis klostytųsi sklandžiai:

Patarimai moterims:

1. Radote vyrą, su kuriuo norėtumėte susipažinti artimiau? Parašykite jam laiškutį, tačiau nebūkite per daug įkyri. Parašykite jam antrą kartą tik tada, kai gausite atssakymą į pirmą laišką. Jei jis jums neatrašė, tuomet neverta jo persekioti – jis jumis nesidomi. Vyrams nepatinka įkyrios moterys, kurios, nesulaukusios atsakymo, pristoja ir nuolat rašinėja. Kaip ir gyvenime, parodykite jam dėmesį, bet leiskite jam imtis iniciatyvos ir užkariauti jūsų dėmesį.

2. Vyrai kar

rtais yra linkę labai skubėti. Prieš sutikdama nueiti į pasimatymą, įsitikinkite, kad tai tas žmogus, su kuriuo jums bus malonu bendrauti.

3. Neskubėkite atskleisti visų savo paslapčių. Tik jūs sprendžiate, ką informaciją apie save norite pasakoti mažai pažįstamam žmogui, o ko – ne. Tačiau neskubėkite vos susipažinusi su vyru visko iškloti kaip kunigui, juk dar gerai nepažįstate to žmogaus. Be to, paslaptingos moterys vy. . .

Join the Conversation

×
×