Kaip pradėti naujus santykius

Nesvarbu, kaip baigėsi jūsų paskutiniai santykiai, naujos pažinties pradžia turėtų būti graži ir romantiška. Tačiau daugelis žmonių nerimauja pradėdami naujus santykius, o tai gali trukdyti džiaugtis sutiktu žmogumi. Tad stenkitės mėgautis naujais santykiais ir nustokite nerimauti.

1. Pagalvokite, ar jūs tikrai pasirengęs (pasirengusi) naujiems santykiams. Jei neseniai išsiskyrėte su savo buvusiuoju (buvusiąja), galbūt nereikia labai skubėti. Pradėkite naujus santykius tik tada, kai išsigydysite nuo praeitų santykių likusias žaizdas ir tikrai būsite tam pasiruošęs (pasiruošusi).

2. Išplėskite savo draugų ratą. Kuo daugiau draugų, tuo daugiau šansų sus sipažinti su jums patinkančiu vyruku ar žavia moterimi. Daugiau bendraukite su kuo įvairesniais žmonėmis. Ką gali žinoti, kada į susitikimą geras draugas netikėtai ateis su kitu draugu, kuris galbūt taps jūsų gyvenimo partneriu.

3. Pasiryžkite akliems pasimatymams. Ar bent įsivaizsuojate, su kiek žmonių jūs praleidžiate progą susipažinti tik todėl, kad jums nepatinka akli pasimatymai. Suteikite galimybę visiems. Žinoma, su nepažįstamu žmogumi geriau susitikite viešoje vietoje, tačiau visai neiti į aklą pasimatymą – tai prarasti progą.

4. Ieškokite partnerio pažinčių svetainėse. Juk taip padidinate savo šansus surasti savo ant trąją pusę. Juk tai puiki vieta sutikti daug žmonių, kurie taip pat ieško savo žmogaus. Gal tas žmogus esate jūs? Jei tokioje svetainėje suradote žmogų, kuris jums patinka, nesikuklinkite ir pakvieskite jį į pasimatymą.

5. Jei vis dėlto išdrįsote nueiti į aklą pasimatymą, stebėkite jo

(jos) kūno kalbą. Jei jūs jam (jai) patinkate, jis (ji) žiūrės į akis ir klausysis jūsų įdėmiai. Jei jis (ar ji) padarė ką nors ne taip, nebūkite kritiški, juk jis (ji) taip pat nerimauja.

6. Jei puikiai praleidote laiką su savo naujuoju pažįstamu ar pažįstama, leiskite jam žinoti, kad mielai nueitumėte į antrą pasimatymą. Jei jis (ji) taip pat rodo iniciatyvą susitikti vėl, kartu nuspręskite, ką norėtumėte kartu neveikti. Atminkite, kad per pirmąjį pasimatymą žmonės dažniausiai labai nerimauja, todėl tik antrame pasimatyme pamatysite, koks jis (ji) žmogus.

Nepamirškite, kad net jei po kelių pasimatymų nusprendėte, kad jums kaip porai nieko neišeis, vis tiek galite likti draugais.

Leave a Comment