Kaip pradėti naujus santykius

Nesvarbu, kaip baigėsi jūsų paskutiniai santykiai, naujos pažinties pradžia turėtų būti graži ir romantiška. Tačiau daugelis žmonių nerimauja pradėdami naujus santykius, o tai gali trukdyti džiaugtis sutiktu žmogumi. Tad stenkitės mėgautis naujais santykiais ir nustokite nerimauti.

1. Pagalvokite, ar jūs tikrai pasirengęs (pasirengusi) naujiems santykiams. Jei neseniai išsiskyrėte su savo buvusiuoju (buvusiąja), galbūt nereikia labai skubėti. Pradėkite naujus santykius tik tada, kai išsigydysite nuo praeitų santykių likusias žaizdas ir tikrai būsite tam pasiruošęs (pasiruošusi).

2. Išplėskite savo draugų ratą. Kuo daugiau draugų, tuo daugiau šansų susipažinti su jums patinkančiu vyruku ar žavia moterimi. Daugiau bendraukite su kuo įvairesniais žmonėmis. Ką gali žinoti, kada į susitikimą geras draugas netikėtai ateis su kitu draugu, kuris galbūt taps jūsų gyvenimo partneriu.

3. Pasiryžkite akliems pasimatymams. Ar bent įsivaizsuojate, su kiek žmonių jūs praleidžiate progą susipažinti tik todėl, kad jums nepatinka akli pasimatymai. Suteikite galimybę visiems. Žinoma, su nepažįstamu žmogumi geriau susitikite viešoje vietoje, tačiau visai neiti į aklą pasimatymą – tai prarasti progą.

Šiuo metu Jūs matote 54% šio straipsnio.
Matomi 208 žodžiai iš 385 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?