Kaip darbovietė gali sužlugdyti Jūsų romaną?

530 0

Galbūt darbas nėra pati idealiausia vieta užmegzti santykius, tačiau niekada negalite žinoti, kur užgims šilti jausmai. Vis dėlto darbinė aplinka gali lemti, kad tarp jūsų ir jums patinkančio bendradarbio romanas taip ir neįsižiebs.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia kelias priežastis, kodėl darbinė aplinka gali sužlugdyti jūsų potencialų romaną jam dar nė neprasidėjus.

Anti-erotinis biuro stilius. Kai kurios didelės įmonės, kurdamos biuro įvaizdį, pagalvoja ir apie galimus tarnybinius romanus darbovietėje. Todėl dažnai stengiamasi rinktis tokį interjerą, kuris neskatintų emocijų ar flirto biure. Pavyzdžiui, parenkamas atitinkamas apššvietimas, darbuotojams skiriama oficiali darbinė apranga ir panašiai.

Gandai. Kartais įmonėje sklandantys gandai gali visiškai atbaidyti jus nuo potencialaus romano. Galbūt iš pirmo žvilgsnio visai simpatiškas kolega nebeatrodys toks patrauklus, kai iš kitų išgirsite, kad jis mergina visas naujokes, be to, turi nesantuokinį sūnų, kuriam moka elimentus. Jei šios informacijos nežinotumėte, galbūt būtumėte spėjusi jį ir įsimylėti.

Vakarėlių ribojimas įmonėje. Bendravimas mažiau oficialioje ir įpareigojančioje aplinkoje gali paskatinti flirtą ir santykių kūrimą. Įmonėje, kurioje nerengiami vakarėliai, kur kas mažiau šansų užsimegzti tarnybiniam romanui. Na, o jjei oficialūs švenčių minėjimai ir būna rengiami, juose nebūna jokio alkoholio ar. . .

Retai, tačiau kartais pasitaiko, kad kai kurios įmonės pageidauja viešai deklaruoti romantiškus santykius su kolegomis. Ko gero, dirbant tok

kioje įmonėje darbuotojai labiau vengs užmegzti romaną su vienu iš savo bendradarbių, nes nenorės įmonės vadovybei atsiskaitinėti apie savo asmeninį gyvenimą.

Join the Conversation

×
×