Vienišas, bet neilgai

Taigi tu ją metei. Arba ji tave metė. Kad ir kaip bebūtų – vėl esi vienišas, o galvoje pradėjo suktis mintis apie susipažinimą su kita moterimi.

Tačiau kartais vėl pradėti su kažkuo susitikinėti gali būti sudėtinga, ypač jeigu po paskutinių santykių praėjo nemažai laiko.

Nereikėtų elgtis lengvabūdiškai – nepradėk tempti pirmos pasitaikiusios merginos į lovą vien tam, kad atkeršytum buvusiajai arba kad ji sugrįžtų pas tave iš pavydo. Tikriausiai net nereikia sakyti, kad norėdamas pradėti naujus santykius, turi visiškai pamiršti prieš tai buvusius.

Moterys iš karto pastebės, jeigu naudosiesi jomis vien skausmui sumažinti. Kiek laiko tam prireiks, priklauso tik nuo tavęs: vieni iškart puola prie naujų nuotykių, kitiems prireikia mėnesio ar kelių.

Pasimėgauk vienatve

Iškart po išsiskyrimo užplūsta liūdesys, blogos emocijos. Kiekvienas pokalbis vienaip ar kitaip baigiasi kalbomis apie Ją, mintyse kuri planus, kaip Ją susigrąžinti, visi aplinkui atrodo laimingi, tik tu vienas – ne.

Bandymas susipažinti su nauja moterimi tokios būsenos – bloga mintis. Jos iš tolo užuodžia depresiją ir neviltį, ir tas kvapas joms nepatinka. Tau gali atrodyti, kad vienos nakties nuotykis ar naujas romanas padės užsimiršti, tačiau tai teprivers jaustis blogiau.

Taigi vietoj minčių apie Ją verčiau prisimink šviesiąją vienatvės pusę: pašėlusias naktis su draugais, laisvę daryti tai, ką nori kada nori, ir svarbiausia – su kuo nori. Ir tik tuomet, kai pradėsi mėgautis vienišiaus gyvenimu bei dings jausmas, kad tau kažko trūksta – bus pats laikas pradėti dairytis naujos moters. Prisipažink, juk retkarčiais pavydėdavai savo vienišiems draugams. Dabar – tu vienas iš jų, taigi nusišypsok.

Apsižvalgyk

Laikas švęsti! Gedulas dėl nutrūkusių santykių baigėsi, gali pakelti tostą už vienišiaus gyvenimą – surenk vienos nakties „turą“ po miestą darydamas tai, ko negalėjai daryti turėdamas merginą.

Suburk visus savo draugus. Po ilgą laiką trukusių tavo dejonių jie tikrai bus nusiteikę linksmam vakarėliui. Paaiškink, kad per šia naktį nori patirti viską, ko negalėjai daryti kurį laiką – pasibastyti po barus, palošti bei užsukti į vieną kitą striptizo barą.

Pagrindinis viso to tikslas – pabendrauti su moterimis. Kaip jau minėjome – neviltis yra pagrindinis dalykas, kuris atbaido moteris. Šia naktį vyrai elgiasi vyriškai! Atšvęskite įpareigojančių santykių pabaigą ir sugrįžk į žaidimą kaip atsipalaidavęs ir nerūpestingas, o svarbiausia – vienišas, vyrukas.

Jeigu pastebėsi, kad moteris tavęs siekia – neatstumk jos. Vienas iš didžiausių vienatvės privalumų – netikėtos pažintys. O jeigu tu dar ir laimingas, būdamas vienas, pažinties šansai tik išauga.

Išsirink naujas lankymosi vietas

Taigi, sugrįžai į vienišiaus gyvenimą, todėl neprisirišk prie tų pačių lankomų vietu. „Naujasis tu“ nusipelnė naujos teritorijos. Tikriausiai yra daugybė vietų, ypač barų, nuo kurių buvusioji stengėsi tave apsaugoti; dažniausiai dėl to, kad ten renkasi karštos ir vienišos moterys. Dabar gali lankytis ten nebaudžiamas.

Ten būsi tik naujas veidas, kur niekas nežino apie nelaimingą tavo skyrybų istoriją – moterys tikrai negalvos apie tave kaip apie „tos ar anos buvęs“. Naujos vietos – puiki galimybė išbandyti savo „kabinimo“ įgūdžius.

Išnaudok savo laisvą laiką

Labai tikėtina, kad po skyrybų atsirado daugybė laisvo laiko. Santykiai reikalauja tikrai nemažai laiko, todėl būtų neprotinga (o ir nelabai sveika) visą jį skirti barams ir linksmybėms.

Taigi išnaudok laisvalaikį kaip galima naudingiau. Buvusioji tau ruošdavo pietus? Užsirašyk į gaminimo kursus ir išmok tai daryti pats! Taip ne tik pasirūpinsi savimi, bet ir netradicinėje aplinkoje susipažinsi su merginomis, taip pat per pasimatymus galėsi pavaišinti viešnias namų gamybos maistu.