Vienišas, bet neilgai

924 0

Taigi tu ją metei. Arba ji tave metė. Kad ir kaip bebūtų – vėl esi vienišas, o galvoje pradėjo suktis mintis apie susipažinimą su kita moterimi.

Tačiau kartais vėl pradėti su kažkuo susitikinėti gali būti sudėtinga, ypač jeigu po paskutinių santykių praėjo nemažai laiko.

Nereikėtų elgtis lengvabūdiškai – nepradėk tempti pirmos pasitaikiusios merginos į lovą vien tam, kad atkeršytum buvusiajai arba kad ji sugrįžtų pas tave iš pavydo. Tikriausiai net nereikia sakyti, kad norėdamas pradėti naujus santykius, turi visiškai pamiršti prieš tai buvusius.

Moterys iš karto passtebės, jeigu naudosiesi jomis vien skausmui sumažinti. Kiek laiko tam prireiks, priklauso tik nuo tavęs: vieni iškart puola prie naujų nuotykių, kitiems prireikia mėnesio ar kelių.

Pasimėgauk vienatve

Iškart po išsiskyrimo užplūsta liūdesys, blogos emocijos. Kiekvienas pokalbis vienaip ar kitaip baigiasi kalbomis apie Ją, mintyse kuri planus, kaip Ją susigrąžinti, visi aplinkui atrodo laimingi, tik tu vienas – ne.

Bandymas susipažinti su nauja moterimi tokios būsenos – bloga mintis. Jos iš tolo užuodžia depresiją ir neviltį, ir tas kvapas joms nepatinka. Tau gali atrodyti, kad vieenos nakties nuotykis ar naujas romanas padės užsimiršti, tačiau tai teprivers jaustis blogiau.

Taigi vietoj minčių apie Ją verčiau prisimink šviesiąją vienatvės pusę: pašėlusias naktis su draugais, laisvę daryti tai, ką nori kada nori, ir svarbiausia – su kuo nori. Ir tik tuo

omet, kai pradėsi mėgautis vienišiaus gyvenimu bei dings jausmas, kad tau kažko trūksta – bus pats laikas pradėti dairytis naujos moters. Prisipažink, juk retkarčiais pavydėdavai savo vienišiems draugams. Dabar – tu vienas iš jų, taigi nusišypsok.

Apsižvalgyk

Laikas švęsti! Gedulas dėl nutrūkusių santykių baigėsi, gali pakelti tostą už vienišiaus gyvenimą – surenk vienos nakties „turą“ po miestą darydamas tai, ko negalėjai daryti turėdamas merginą.

Suburk visus savo draugus. Po ilgą laiką trukusių tavo dejonių jie tikrai bus nusiteikę linksmam vakarėliui. Paaiškink, kad per šia naktį nori patirti viską, ko negalėjai daryti kurį laiką – pasibastyti po barus, palošti bei užsukti į vieną kitą striptizo barą.

Pagrindinis viso to tikslas – pabendrauti su moterimis. Kaip jau minėjome – neviltis yra pagrindinis dalykas, kuris atbaido moteris. Šia na. . .

Labai tikėtina, kad po skyrybų atsirado daugybė laisvo laiko. Santykiai reikalauja tikrai nemažai laiko, todėl būtų neprotinga (o ir nelabai sveika) visą jį skirti barams ir linksmybėms.

Taigi išnaudok laisvalaikį kaip galima naudingiau. Buvusioji tau ruošdavo pietus? Užsirašyk į gaminimo kursus ir išmok tai daryti pats! Taip ne tik pasirūpinsi savimi, bet ir netradicinėje aplinkoje susipažinsi su merginomis, taip pat per pasimatymus galėsi pavaišinti viešnias namų gamybos maistu.

Join the Conversation

0 comment

 1.    Reply

  Labai patiko straipsnis,galejau sulyginti savo gyvenima…
  Kai buvau iskyrusi su draugu,norejau atkersinti visiems pasaulio vyrams,zaisdavau ju jausmais,bet veliau supratau,kad tai kvaila,jau kaip 3 metai vienisa,dbr suprantu,kad nera taip lengva atrasti tikra zmogu…

 2.    Reply

  man patiko 🙂

 3.    Reply

  Viskas cia ok manau, juk ji nerase kad mete kaip siuksle. Jei nera meiles, tai kam ten save apgaudinet.

 4.    Reply

  “Taigi tu ją metei. Arba ji tave metė.” dabar švęsk, t.y. apsilankyk striptizo baruose. “Buvusioji tau ruošdavo pietus?”… “Naujos vietos – puiki galimybė išbandyti savo „kabinimo“ įgūdžius” …etc.

  Žurnaliste Kristina, kur tavo nors kokia moralė?
  Bent parašytum, kad NEGERAI MĖTYTI ŽMONES KAIP ŠIUKŠLES. Ir paskui “kabinti” naujas/us, kurias/uos vėl netrukus išmesi.
  Vargšeliai kurie gyvena kaip čia parašyta…

×
×