Kaip nederėtų elgtis vienišai moteriai

438 1

Kiekvienai merginai ar vienišai moteriai ateina gyvenimo momentas, kai jai nusibosta vaikščioti į klubus ir flirtuoti su nepažįstamais. Ji ima ilgėtis jaukaus namų židinio ir šeimyninės laimės.

Psichologai teigia, kad nemažai vienišų moterų lieka vienos tik dėl netinkamo elgesio ir nuostatų. Išvaizda ir charakteris dažnai vaidina tik antrinį vaidmenį.

Kad neliktumėte vienos, verta įsidėmėti tipiškas kitų moterų klaidas ir jų nekartoti.

1. Pirmiausia atsikratykite minties, kad galite būti neverta meilės ir niekada netapsite laiminga. Tokia mintis įsismelkia ilgam ir tampa pragaištinga: ji atsispindi akyse, žodžiuose, elggsenoje. Prisiminkite, kad viskam savas laikas! Patikėkite savimi, bendraukite su įdomiais žmonėmis, tobulėkite.

2. Atsisakykite įnirtingų vyro paieškų. Nežiūrėkite į kiekvieną sutiktą vaikiną ar vyrą kaip į potencialų partnerį. Stipriosios lyties atstovai nemėgsta, kai kas kėsinasi į jų laisvę. Jūsų aktyvumas ir įkyrumas atgrasys bet ką. Atsipalaiduokite ir bendraukite su vyrais natūraliai, kaip lygi su lygiais. Suteikite jiems galimybę patiems susidomėti jumis ir žengti pirmąjį žingsnį, o ne atvirkščiai.

3. Prisiminkite Omaro Chajamo žodžius: „Geriau būti vienam, nei kartu su bet kuo!“ Nesileiskite į intymius santykius su pirmu passitaikiusiu tik tam, kad atsikratytumėte vienatvės jausmo. Išdidumas puošia moterį. Nepulkite vyrui ant kaklo, ypač jei dar neįsitikinote, kad jis jums iš tikrųjų patinka.

4. Troškimas gauti gražų, turtingą, protingą ir pati šauniausią vyrą kartais pražudo vienišas moteris. Vadovaudamosios tokiais kriterijais, jos ats

stumia visus be išimties vyriškos lyties atstovus. Ir lieka vienos. Verčiau jūsų išrinktasis nebus madų žurnalo modelis ar naftos magnatas, užtat ji. . .

Join the Conversation

1 comment

  1.    Reply

    “jūsų išrinktasis nebus madų žurnalo modelis ar naftos magnatas, užtat jis gali mylėti jus, rūpintis ir likti ištikimas” num, num su vyrais del istikimybes DYDELIS klasutukas 😀 pagal viska vos ne kas antras nusuka per savo gyvenima bent 1 karta (neiistikimas antrai pusei) pasitaikius progai! Taip kad rasti Ta vieninteli dar SUNKIAU… (is savo patirties sakau, is pokalbiu su kitais zmonemis bei is savo apklausos “Rato”)