Ką daryti, jei tave atstūmė?

Ar pakvietėte simpatišką moterį ar patrauklų vyrą į pasimatymą, bet jis (ar ji) atmetė jūsų pasiūlymą? Žinoma, nėra lengva susitaikyti su tuo, kad tave atstūmė. Deja, nuo to nė vienas iš mūsų nėra apsaugotas. Tačiau galite kai ką padaryti, kad jaustumėtės geriau.

Pateikiame 7 patarimus, ką daryti, jei tave atstūmė.

1. Atsitraukite. Bus daug paprasčiausiai racionaliai pažvelgti į situaciją, jei kelioms sekundėms atsitrauksite. Jei kažkas jums pasakė, kad nenori eiti su jumis į antrą pasimatymą, nepulkite į paniką. Tiesiog imkite galvoti apie ką nors kitą. Jei bent kelias sekundes negalvosite apie tai, kad jus atstūmė, galėsite į savo situaciją pažvelgti iš šalies ir racionaliau sureaguoti. Jei negalite galvoti apie nieką kitą, trumpam sulaikykite kvėpavimą. Tuomet būsite priversti galvoti apie savo kvėpavimą, o ne apie tai, ką jums pasakė. Bet kuriuo atveju nepamirškite, kad pasaulyje yra daugybė vienišų vyrų ir moterų, tad nėra ko nusiminti.

2. Pagalvokite, kodėl taip atsitiko. Nereikia dėl to kaltinti tik savęs, tačiau paklauskite savęs, ar galėjote ką nors padaryti, kad situacija būtų susiklosčiusi kitaip. Pabandykite įsivaizduoti, jei jūs ką nors atstumtumėte, kaip tikėtumėtės, kad jis (ar ji) reaguos. Juk nenorėtumėte kito įskaudinti ir tikėtumėtės, kad jis (ar ji) jus supras. Ir jūs būkite supratingi ir stenkitės reaguoti ramiai.

3. Pasimokykite iš klaidų. Labai svarbu pasimokyti iš klaidų. Jei suprasite priežastis, kodėl taip nutiko, kitą kartą galėsite išvengti tų pačių klaidų.

4. Priimkite savo jausmus. Jei jus kas nors atstūmė, tikriausiai jausitės tikrai blogai. Neslėpkite savo jausmų ir priimkite juos. Tik taip galėsite susitaikyti su situacija ir ieškoti naujų santykių. Turite suprasti, kad kartais tiesiog nėra traukos tarp dviejų žmonių, ir jūs čia nieko negalite padaryti.

5. Aptarkite tai su kuo nors. Jei pakvietėte ką nors į pasimatymą ir jis (ar ji) pasakė „ne“, pasipasakokite apie tai draugui ar draugei. Išsipasakoję pasijausite daug geriau. Be to, draugai gali duoti gerų patarimų ir paguosti. Bet kokiu atveju nepamirškite, kad jis (ar ji) galėjo atsisakyti ne todėl, kad jam (ar jai) nepatinkate, bet todėl. Kad galbūt jis (ar ji) jau yra užimtas.

6. Nenuleiskite rankų. Mažytė nesėkmė negali sustabdyti jūsų paieškų, juk tai ne pasaulio pabaiga. Išlikti aktyviam ir toliau ieškoti pažinčių yra labai svarbu.

7. Palepinkite save. Net jei bandysite tai neigti, jei jus kas nors atstūmė, kurį laiką jūs galite jaustis tikrai blogai. Palepinkite save, nueikite į sporto klubą, SPA ar masažą, atsipalaiduokite ir atgaukite pasitikėjimą savo jėgomis.