Nesusižavėk juo

Jis žavus, mielas, su juo įdomu. Tau tikrai pasisekė – susitikinėji su išties šauniu vaikinu. Bet… kodėl neapleidžia jausmas, kad jis su tavim tik žaidžia?

Štai 7 požymiai, kurie turėtų sužadinti tavo įtarumą!

1. Jis neateina į pasimatymą. Nebūtinai tai reiškia, kad tu visą valandą prastovėjai lietuje jo laukdama sutartoje vietoje. Šiame mobiliųjų technologijų amžiuje tokie atvejai – itin reti. Taigi jis pasielgė civilizuotai: paskambino ir pranešė, kad neateis. Likus penkioms minutėms iki sutarto laiko.

Jei jis pateko į avariją arba susirgo ir atsigulė į ligoninę – priežastis rimta. Bet jei mykia kažką apie staiga prasidėjusią slogą, vėlyvą susirinkimą po darbo ar staiga pas jį atvažiavusią močiutę – būk tikra, jis išsisukinėja. O jei dar toks scenarijus pasikartojo daugiau nei vieną kartą – metas šį žaidimą baigti.

2. Susitinkate tik darbo dienomis. Pavyzdžiui, antradieniais ar ketvirtadieniais. O ką jis veikia savaitgalį? Tu neturi žalio supratimo. Sakosi esąs labai užimtas. Bet iš tikrųjų veikiausiai tą laiką jis leidžia su savo tikrąja mergina ar, dar blogiau, žmona, kurią pamiršo tau paminėti.

3. Jie nesupažindina tavęs su savo draugais, šeima. Per pirmą pasimatymą ir neturėtų taip daryti. Bet po dešimto pasimatymo – kodėl gi ne? Ypač vertėtų sunerimti pastebėjus, kad jis sąmoningai vengia, slepia tave nuo savo artimiausių žmonių.

4. Į pasimatymą kviečia paskutinę minutę. Paskambina netikėtai, siūlo susitikti. Už pusvalandžio. Ir taip – kiekvieną kartą. Jokių planų kitam penktadieniui – tik tai, kas yra čia ir dabar.

5. Jis tave pristato kaip „tik draugę“. Jei judu ir esate tik draugai – viskas gerai. Bet jei judu kartu miegate, vis dėlto „tik draugės“ statusas atrodo keistai. Nes kyla klausimas – o kas tada jo mergina?

6. Jis dingsta. Kaip į vandenį. Keliom dienom. O atsiradęs tik miglotai pasiaiškina kur buvęs. Ei, mieloji – čia galimi tik du paaiškinimai. Arba jis leidžia laiką su kita, arba jis daro kažką nešvaraus ir neteisėto. Ko gero, tiek vienu, tiek kitu atveji su juo tau – ne pakeliui.

7. Jis meluoja. Apie tai, kur dirba, kur gyvena, kur mokosi. O gal net vardą netikrą pasakė? Jei sugavai jį apdūmus tau akis – siųsk po velnių. Jis arba potencialus melagis, arba tave priskiria savo ne realiam, o susigalvotam gyvenimui.

Bazilė