Internetinės pažintys: kaip susikurti anketą

525 0

Ieškote savo antrosios pusės internetinėje pažinčių svetainėje? Puiku! Tačiau nepamirškite, kad nuo to, kaip sukursite savo anketą, gali priklausyti, ar jūsų paieškos bus sėkmingos. Kurdami anketą galvokite apie tai, kad ji turi sudominti ir padaryti įspūdį (žinoma, tik tiems, kurių ieškote).

Viešindami informaciją apie save gerai pagalvokite, ką norite pasakyti, ko ieškote ir kokiam žmogui šis tekstas skirtas. Stenkitės nerašyti negatyvių minčių, būkite optimistė. Patartina kartais atnaujinti anketoje pateiktą informaciją. Kartais galite parašysite, ką pastaruoju metu įdomaus nuveikėte, kas vyksta jūsų gyvvenime.

Pateikdama informaciją apie save būkite sąžininga – tai padės jums greičiau surasti tą, kurio ieškote. Kai susikuriate savo profilį, po kelių dienų perskaitykite viską, ką parašėte. Tuomet objektyviai galėsite įvertinti, ar tikrai pasakėte tik tai, ką norėjote, ar neatskleidėte per daug intymių savo gyvenimo detalių. Sugalvokite tokį slapyvardį, kuris patrauktų dėmesį. Slapyvardis taip pat šį tą išduoda apie jūsų asmenybę, todėl rinkitės jį atsargiai.

Jūsų nuotrauka – tai pirmas įspūdis, kurį susidaro jūsų internetinis draugas. Pateikite gražiausią savo nuotrauką. Reikia išryškinti savo privalumus, o ne trūkumas, taiga parodykite, kokia esate graži. Jei norite išvengti nerimtų vyrukų, į anketą įsidėkite profilio nuotrauką, kurioje matosi jūsų veidas, bet nedarote jokių veiksmų. Geriausia, jei nuotrauka daryta neseniai.

Žinoma, nuotraukos galite ir visai nedėti į savo anketą. Tačiau nepamirškite, kad, jei jūs

sų ketinimai rimti, nuotrauka padeda greičiau surasti tą vienintelį. Į anketas su nuotraukomis atsakoma dažniau ir tokios anketos sulaukia daugiau laiškų. Juk ir jūs atsargiai vertinate tuos, ku. . .

Join the Conversation

×
×