Internetinės pažintys: kodėl niekas neatrašo?

Išsiuntėte gal šimtą laiškų tiems, su kuriais norėtumėte susipažinti artimiau, bet negavote nė vieno atsakymo? Galbūt ką nors ne taip rašote? Pateikiame keletą priežasčių, kodėl nesulaukėte nė vieno atsakymo.

1. Pasirinkote netinkamą temą. Galbūt jau pirmajame laiške ėmėte narplioti temą, kuri visai netinka pažinties pradžioje. Pirmajame laiške geriau nekalbėti apie politiką, religiją ar pinigus.

2. Esate nemandagus ir šaltas. Rašant bet kokį laišką reikia nepamiršti, kad tai, kaip tekstas bus suprastas, priklauso nuo to, su kokia intonacija jis bus perskaitytas. Galbūt jums neatrodo, kad rašote ką nors nemandagaus, tačiau skaitančiam gali taip pasirodyti priklausomai nuo to, su kokia intonacija jis perskaitys. Todėl rašydami stenkitės būti labai mandagus ir mielas. Galbūt nepakenktų parašyti komplimentą.

3. Rašote ne tiems žmonėms. Prieš kam nors rašydami, gerai išsinagrinėkite jo (ar jos) anketą. Joje turėtumėte rasti nuorodų, kokio žmogaus jis (ar ji) ieško. Jei visiškai neatitinkate šio aprašymo, galbūt neverta gaišti laiko.

4. Parašėte tik „labas“ ar ką nors panašaus. Į laiškus su standartinėmis frazėmis dažniausiai niekas neatsako.

5. Niekas nesupranta jūsų humoro jausmo. Pirmajame laiške parašėte ką nors šmaikštaus? Galbūt turite labai keistą humoro jausmą, kurio niekas nesupranta. Kol nepažįstate žmogaus, verčiau nejuokaukite.

6. Per daug skubate. Ar pirmajame laiške paminėjote žodį santuoka? Galbūt bent nueikite į pirmąjį pasimatymą?