Būkite patraukli moteris!

865 0

Patraukliai moteriai sužavėti vyrą žymiai paprasčiau. Patrauklia moterimi galima gimti. Arba tokia tapti! Sakoma, kad patraukli moteris traukia vyrą taip pat, kaip ir pinigai. Žinoma, patrauklios esame ne tik išore, bet ir vidumi.

Apie moters patrauklumą pirmiausia išduoda jos akys, lūpos, šypsena, plaukai ir laikysena. Juk akys – tai sielos veidrodis, jos turi spindėti. Pažvelgęs į moters akis vyras turi matyti, kokia ji laiminga, kaip džiaugiasi gyvenimu. Patikėkite, jei jums trūksta pasitikėjimo savimi are esate nelaiminga, tai galima pamatyti pažvelgus jums į akis. Juk vissi žmonės nori, kad aplink juos būtų pozityvūs žmonės, kurie gali priversti nusišypsoti. Apie tokią moterį kiekvienas vyras pasakytų, kad ji yra patraukli.

Lūpos taip pat turėtų rodyti, kad mylite gyvenimą. Geriausia, jei lūpų kampučiai nuolat pakelti į viršų. Ar suprantate, apie ką kalbame? Taip taip, šypsena – svarbus patrauklios moters bruožas. Taip pat neverta pamiršti, kad daugumai vyrų patinka moterys ilgais plaukais. Tačiau, žinoma, gali būti ir išimčių, tad nepulkite į paniką, jei jūsų plaukai trumpi. Svarbu, kad šukuosena tiktų jums prie veido. Neppamirškite ir to, kad patraukli moteris nevaikšto susikūprinusi.

Tačiau ne tik tam tikros fizinės savybės žavi vyrus. Vyrai patrauklia pavadins moterį, kuri kuo nors domisi ir yra aktyvi. Būdamas šalia mo. . .

Join the Conversation

×
×