Būkite patraukli moteris!

Patraukliai moteriai sužavėti vyrą žymiai paprasčiau. Patrauklia moterimi galima gimti… Arba tokia tapti! Sakoma, kad patraukli moteris traukia vyrą taip pat, kaip ir pinigai. Žinoma, patrauklios esame ne tik išore, bet ir vidumi.

Apie moters patrauklumą pirmiausia išduoda jos akys, lūpos, šypsena, plaukai ir laikysena. Juk akys – tai sielos veidrodis, jos turi spindėti. Pažvelgęs į moters akis vyras turi matyti, kokia ji laiminga, kaip džiaugiasi gyvenimu. Patikėkite, jei jums trūksta pasitikėjimo savimi are esate nelaiminga, tai galima pamatyti pažvelgus jums į akis. Juk visi žmonės nori, kad aplink juos būtų pozityvūs žmonės, kurie gali priversti nusišypsoti. Apie tokią moterį kiekvienas vyras pasakytų, kad ji yra patraukli.

Lūpos taip pat turėtų rodyti, kad mylite gyvenimą. Geriausia, jei lūpų kampučiai nuolat pakelti į viršų. Ar suprantate, apie ką kalbame? Taip taip, šypsena – svarbus patrauklios moters bruožas. Taip pat neverta pamiršti, kad daugumai vyrų patinka moterys ilgais plaukais. Tačiau, žinoma, gali būti ir išimčių, tad nepulkite į paniką, jei jūsų plaukai trumpi. Svarbu, kad šukuosena tiktų jums prie veido. Nepamirškite ir to, kad patraukli moteris nevaikšto susikūprinusi.

Tačiau ne tik tam tikros fizinės savybės žavi vyrus. Vyrai patrauklia pavadins moterį, kuri kuo nors domisi ir yra aktyvi. Būdamas šalia moters vyras nori jaustis jaukiai ir ramiai, nejausti įtampos. Juk moterys yra linkusios vadovautis emocijomis, jos yra labiau intuityvios, vadovaujasi intuicija, kuri dažnai pasiteisina. Taigi būnant šalia moters vyrui lengviau atsiduoti jausmams ir pamiršti jį kankinančius rūpesčius. Tokia moteris, kuri gali „užkrėsti” vyrą emocijomis, yra patraukli.

Moterys yra ne tokios nuoseklios kaip vyrai. Tai galima pastebėti, kai bendrauja dvi moterys – jos lengvai pereina nuo vienos temos prie kitos. Tuo tarpu vyrai linkę sutelkti dėmesį ties vienu klausimu. Tačiau ir vyrams kartais norisi kalbėti tik tam, kad kalbėtų. Todėl vyrams patrauklios tos moterys, su kuriomis galima pasikalbėti tiesiog apie nieką.

Vyrams taip pat patinka moterys, kurios yra nesavanaudės ir pirmiausia pagalvoja apie kitą. Tuomet vyras jaučia, kad ji bus rūpestinga ir jam.