Ką turėtumėte žinoti, prieš eidamos į aklą pasimatymą

413 0

Ne visoms drąsu eiti į aklą pasimatymą ne tik todėl, kad niekada nežinai, ar pasakų princas nepasirodys visai ne toks, kokį įsivaizdavai, bet ir dėl saugumo. Tačiau jei laikysitės svarbiausių tam tikrų saugumo priemonių, nebereikės dėl to taip daug jaudintis.

Jei atėjote į aklą pasimatymą ir matote, kad vyrukas yra agresyvus ar įtartinas, atsiprašykite ir sprukite nuo jo kuo toliau. Tai bus lengva padaryti, jei laikysitės šių taisyklių:

1. Pasitikėkite savo intuicija. Jei jaučiate, kad kažkas su tuo vyruku ne taip, bėkite kuo greičiau. Ir nessileiskite įtikinėjama jo gražių žodžių, kad jūs galite juo pasitikėti, neverta bijoti ir panašiai. Moterys paprastai turi gerai išvystytą intuiciją ir, patikėkite, verta jos paklausyti.

2. Susitarkite susitikti su juo tik viešoje vietoje, pasirinkite tokį susitikimo laiką, kad jūsų susitikimo vietoje aplink būtų ir kitų žmonių, jei jums staiga prireiktų pagalbos. Jei juo nepasitikite, tegul jis neveža jūsų namo.

3. Prieš susitikdama, turite žinoti tam tikros konkrečios informacijos apie jį (kur jis dirba, ką veikia, koks jo tikras vardas ir panašiai). Jei jis apie savve kalba miglotai ir vengia atsakinėti į jūsų klausimus apie jį, į klausimus atsako klausimais ir, kaip sakoma, „vynioja žodžius į vatą“, būkite atsargi. Būkite atsargi, jei jis išsisukti bando sakydamas, kaip jūs jam patinkate, kokia esate gr. . .

Join the Conversation

×
×