Patraukli moteris – lengvai neprieinama moteris

Teiginys, jog lengvai pasiekiamas dalykas nėra patrauklus, neabejotinas. Su juo sutinka visi mokslininkai, bet dažnai žmogus nesugeba jo prisiminti bei juo pasinaudoti, kai tenka rūpintis žaismingais meilės santykiais. Elizabetha Fein ir Sara Schneider pabandė sudaryti taisyklių, kurių besilaikanti moteris keltų sunkiai pasiekiamos, bet drauge ir itin patrauklios įspūdį, sąrašą.

Pokalbiai telefonu

Susipažinus ir maloniai paplepėjus, apsikeičiamą telefono numeriais. Jei labai patrauklus vyriškis bando įsiūlyti savąjį, tereikia atsisakyti ir leisti jam pačiam skambinti, t. y. rodyti iniciatyvą. Be to, kai jis paskambins, pokalbis netturėtų trukti ilgiau kaip 10 minučių.

Pasimatymai

Pasiūlymas susitikti turi būti priimtas su entuziazmu, bet atmestas, nes kaip tik tuo metu labai svarbūs ir neatidėliotini jūsų reikalai tam kliudo. Dėl susitikimo turi būti tariamasi iš anksto. Tarp pakvietimo ir pasimatymo turi praeiti bent trys dienos.

Pasimatymai su gyvenančiu kitame mieste vyriškiu

Jiems irgi galioja trijų kartų taisyklė. Tik po to, kai susidomėjęs vyras tris kartus apsilanko jam patinkančios moters mieste, ši gali nuvykti pas jį (o dar geriau – tartis dėl susitikimo pusiaukelėje).

Tarnybiniai romanai

Bendras darbas ar mokkslas dažnai suveda vyrą ir moterį, o drauge supainioja dalykinius ir asmeniškus ryšius. Mokslininkai siūlo nesistengti kokiais nors išradingais kerais patraukti bendradarbio ar viršininko dėmesį. Jų nuomone, tereikia gerai dirbti ir gerai atrodyti. To visai pakaks, norint būti pastebėtai, o sul

laukus pasiūlymo kartu išgerti puodelį kavos, papietauti ar kur nueiti, vėl tiktų laikytis trijų subtilių atsisakymų taisyklės: pasakyti, jog tai būtų malonu, leisti ir skatinti kviesti dar kartą ir sutikti, jeigu kviečiama iš anksto.

30 thoughts on “Patraukli moteris – lengvai neprieinama moteris”

 1. Rutana, iš dalies galėčiau tau pritarti. Jie dažnai pergreit pasiduoda. O norisi tiesiog, kad įdėtų daugiau pastangų, užkariautų…

  Reply
 2. Ciuja, visai normalu, kad neatsako. Negali visiems patikti. Jie nerodė iniciatyvos pradėti pažintį, todėl apie užkariavimą nėra ko kalbėti…

  Reply
 3. Liuka, nesutinku, kad vyrai ieško lengvai pasiekiamų. Tokios reikalingos nebent trumpalaikėms pažintims ar lovai sušildyti… Bet jei vyras iš tikrųjų įsimyli, jis siekia, kovoja, bando užkariauti, ilgai nepasiduoda. Jei iš pat pradžių santykiai stringa ir juos reikia stumti, tai nieko gero ateityje nebus. O jei abu pameta galvas vienas dėl kito, tada kitas reikalas 😉

  Reply
 4. O ka darys tie vyrai , kurie niekada nesiima iniciatyvos? Jei niekad gyvenime jie nepakalbino pirmi merginos ar moters. Tai manau kad tokiu atveju si taisykle negalioja.

  Reply
 5. Na aš asmeniškai tris kartus niekada nekviečiu, ir jei mergina “neturi laiko” po antro pakvietimo, nerodo iniciatyvos pati, susikraunu lagaminus ir išvykstu 🙂 Va būtent, ko pasigendu vyrų ir moterų santykiuose – elementarumo. Jei du žmonės jaučia vienas kitam simpatiją – kam reikalingi visi tie katės ir pelės žaidimai? Jei simpatija nėra abipusė – tuo labiau. Suprantu, kad moterys nori jaustis vertinamos ir branginamos, kad dėl jų kažkas kovoja, stengiasi, bet anokios čia pastangos – nuolat lįsti moteriai į akis sugebėtų kiekvienas, neturintis per didelės savigarbos 🙂 Be abejo, užsipulsite mane su argumentu – o tai nejaugi moteris turi prasidėti su kiekvienu patinkančiu?? Atsakysiu iš anksto – o nejaugi vyras turi priimti šuniuko vaidmenį kaskart sutikęs jam patinkančią moterį? 🙂

  Reply
 6. o man šita taktika visiškai nepasiteisino… vyras pamanė, kad man yra neįdomus ir atsitraukė. galbūt kažką dariau netaip arba persistengiau

  Reply
 7. manau normalu kad moterys turi butisiek tiek sunkaiu pasiekiamos. Jau vien del to kad vyrai nekalbetu “atsiduociau nedraugaves”. Paskui tai lyg ir ant kaktos prilimpa. Tik ne kiekvienas pagalvoja jog po atsidavimo ji gali ne tik draugaut bet ir gyvent kartu sumastyt….

  Reply
 8. nu…nezinau su tais trim kartais…jei du kartelius uzsilausi-trecio pasiulymo tikrai nesulauksi:)))ner cia jokiu taisykliu-patinka sustinki susitikt,nepatinka-taip ir pasakai-atsok:)
  maris,nemanau,kad susitikineji su subrendusiom ir savarankiskom moterimis,nes pastarosios tikrai nepuola prasyti kartu gyvent po keletos susitikimu.
  Pritariu Vytautui.Moterys,neverskim vyru i suniukus,kad lakstytu is paskos,liezuvius iskise,manau,kad tai zeminimas,o pazemintas vyras-ne vyras,o vyra zeminanti moteris-kale.

  Reply
 9. O man atrodo kvaila apsimetinėti. Jei santykiai pradedami vaidyba, jie ir pastatomi ant vaidybos pamato. Manau, kad esu pakankamai įdomi, kad vyras žavėtųsi manimi, o ne “užsikabliuotų” azartu. ir taip, sutinku, kad pažemintas vyras nėra patrauklus. Kam tokio reikia, kuris kaip už virvutės tampomas?

  Reply
 10. Beje, nesutinku su tokia fraze “lengvai/sunkiai pasiekiama”. Moteris nėra prizas, nėra daiktas. Na, o jei vartotume kokia superperkeltine prasme, tai tikrai nesutikčiau, kad ji “pasiekiama” per lovą.

  Reply
 11. Maris rašo visiškas nesąmones su savo komunistiniu atsilikimu, arba persenęs, arba senų pažiūrų, laikai pasikeitė – jei ką 😉 Nepasiekiama arba pasiekiama, jei žmonės vienas kitam patinka, koks čia laužymasis gali būti …

  Reply
 12. Na, tikrai i lova neskubu, net, jei vyriskis labai patinka. Bet ne del lauzymosi. Nenoriu su bet kuo miegoti, noriu isitikinti, ar tai mano zmogus. .Jezau, kai pagalvoju, kad su visais norinciais bendrauti miegociau, tai tur but is lovos neislipciau.

  Reply
 13. Žinoma, kad fiziškai graži mergina ar moteris kukliam vyrui neprieinama, todėl tokie retai kada bando užkalbinti, bando užmegsti pažintį ar kitokį ryšį, nes bijo…išimčių būna, bet tai ne rodiklis.

  Reply
 14. Juliau, skirtingų moterų ir vyrų patrauklumo kriterijai irgi skiriasi. Tai, kas man gražu ir patrauklu, dažniausiai nepatrauklu mano pažįstamoms. Man patinka neformatas. Iš patirties galiu pasakyti, kad gražus ir aukštas vyras dažniausiai yra niekam tikęs. Jie pripratę, kad moterys jiems ant kaklo kabintųsi ir tai laiko svariausiu argumentu santykiuose. Atseit džiaukis, kad aš tave pasirinkau. O štai kiti vyrai: storesni, mažesni, lėtesni, jautresni, kuklesni…. santykiuose atsiskleidžia tokiu grožiu…

  Reply
 15. Taip ir yra…Is tkro kai pagalvoji,kam tie zaidimai,bet mano nuomone jei tik parodysi vyrui,kad patinki,su visuo sutinki,lauki jo skambuciu,nepaleidi, per nakti myliesi su juo tris,keturis kartus,tai zinok,kad rytoj jis dings is tavo horizontu.Belieka zaisti tada.Nors to niekada nedariau ir nedarysiu.Turbbut priklausau lengvai prieinamu moteru kategorijai.

  Reply
 16. zaidimai tik su zaidimu megejais,o ash noreciau atviru ir nuoshirdziu santykiu ir kad vyras ivertintu…

  Reply
 17. astai: o kaip tu ta drasa pamatuosi?:)apskritai ” meme”
  vyras gali buti su viena mergina o su kita jis gali buti drasuolis. Ir dar gyvenime ziurek kad tas “meme” nebutu tik drasesnis uz ta drasuoli:). o del siekimu, manau trys kartus kviest tai cia jau savigarbos neturejimas. jeigu merginai vaikinas patinka, be abejo neturi ji pulti jam i glebi, mergina gali truputi pazaisti atsakyti i kvietima uz valandos, sakyt kad snd negali, o rytoj turetu galet, arba kad parasys rytoj tiksliau, ir tais atvejais manau paslapties tikrai pakanka. Galima, gi ir pasimatyme, kai bando pabuciuot pasiplaut, bet parodyt ar netgi pasakyt vaikinui” kad smagiai su tavim praleidau laika” Tada jums uzteks ir paslapties, ir vyras tikrai pakibs, jeigu tu jam patikai:)Vytauto komentaras liuks!

  Reply
 18. idomiausia būtų šiuo klausimu vyrų nuomonė, bet jie, kaip ir visur-nėra aktyvūs. Laužymasis, man atrodo, padeda vyrams išsijudinti, o jei nesijudina, tai- ne tavo,arba niekieno.
  Man ir pačiai visai neįdomus neaktyvus vyras,tai arba lopas, arba aš jam nereikalinga.

  Reply
 19. Kadangi dabar beveik visos moterys lengvai prieinamos, tai vyrai senai prarado sportine forma ir vyriskuma ju siekti…jei tu lauzysies,kita per ta laika uzses ant sprando:))) Moterism daugiau savigarbos tureti siulo Navaitis..Si fraze, paslepta tarp eiluciu,ir yra Navaicio straipsnio esme.

  Reply
 20. Aš manau tokie “žaidimai”daugiau priimtini jauniems aštuoniolikmečiams,bet kai susitinka du brandūs žmones,kuriems jau virš 40 kam be tie seniai nuvalkioti laužymaisi,tai viskas taip seniai nebeįdomu ir atrodo naivokai.Kur kas patraukliau atrodo žmogaus nuoširdumas,parodytas dėmesys-tikras,o ne n-tąjį kartą vaidinamas.Juk jau tokiame amžiuje-pamatai vyrą,pabendravai dar kelias minutes ir gali pasakyti-kas per margas paukštelis.Beje kai kurių ir veidas jau išduoda.:)))

  Reply
 21. Na čia tiek prisiskaičius,galima ir savo jausmuose pasiklysti,tik mielieji netaikykime vieni kitiems savo patarimų,jų buvo ir bus,o tinkamų kažin,reikia elgtis aš manau pagal situaciją,tą aš darau pati ir kitiems nenurodinėju,iš mano pusės būtų nemandagu,juk esame ne maži vaikai,o jausmai,jei galima išsireikšti,ne šaltas akmuo.Tad reikėtų klausytis savo vidinių jausmų ir širdies virpuliukų,o po to,gal ir lengviau apsispręsime.Linkiu šiltų,malonių jausmų.

  Reply
 22. nu cia tai sudetinga sistema.
  tai kaip reikia suprast, kai atstumia: ar nedominu jos, ar ji vaidina sunkiai prieinama ?

  Reply
 23. G.Navaičio straipsnis paremtas nurodytų amerikiečių autorių knyga ,,Moteris visada teisi”, knyga išleista 1995 m., t.y. prieš 15 metų, Amerikoje ji sukelė tikrą ažiotažą. Tačiau knygoje dėstomi kai kurie dalykai mūsų visuomenėje šiandien jau nebepritinka. Bet knygos esmė yra puiki – ugdyti ir išlaikyti moters savigarbą. To trūksta daugumai moterų. Linkiu visoms moterims ir panelėms labiau gerbti save. Sėkmės

  Reply
 24. Na aš esu stebėtinai nepopuliari, net į žinutę daugelis neatsako o jei atsako tai kokiu 1,5 žodžio. Manau kad nepasiekiamos vaidinimas yra daugiau gražuolių-“manekenių” variantas. Ir tinkamas gal tik su kai kurių tipų vyrais.

  Reply

Leave a Comment