Kūno kalba – kaip išmokti

Besimokantis svetimos kalbos paprastai pirmiausia nusiperka žodyną. Čia pateikiame keletą svarbiausių kūno kalbos žodžių.

Žvilgsnis

Mes vis dar tikime, kad akys yra sielos veidrodis. Juo galime gąsdinti, traukti ir atstumti. Jei žvilgsniu siekiama sukelti vyriškio susidomėjimą, moteris turėtų tol į jį žiūrėti, kol jis tai pastebės, o po to kukliai nuleisti akis žemyn ir į šoną, vėl pažvelgti į vyriškį ir tuoj pat nukreipti žvilgsnį į šoną ir į viršų. Psichologiniai tyrimai paliudijo — toks žvilgčiojimas yra itin gundantis.

Veiksminga ilgiau nei įprasta žiūrėti jam į akis, po to dvi tri is sekundes apžvelgti visą jo figūrą ir vėl pažvelgti į akis.

Neblogai veikia ir žiūrėjimas pro petį, nes peties apvalumas tarsi atkartoja krūties apvalumą. Žvelgianti pro petį moteris tikrai patrauks vyro dėmesį, o jo pasąmonė petį palaikys krūtimi ir susižavės iškilia moters krūtine.

Lūpos

Kiekviename moterims skirtame žurnale rasime lūpų dažų reklamą. Moterys dažosi lūpas nuo antikos laikų. Tuo tarpu dažytis ausų niekada nebandė. Kodėl? Vos pravertos lūpos atitinka susidomėjimo, drėgnos – susijaudinimo išraišką. Sunku būtų be perstojo demonstruoti vyrui, kad jis jaudina ir domina mot terį. Tai puikiai atlieka lūpų dažai.

Žaidimai su cilindriniais objektais

Ir Džeimso Bondo draugės, ir priešės paprastai susimąsčiusios sukioja šampano taurę. Karjeros moteris atidžiai klausosi šefo postringavimų glostinėdama parkerį. Šios ir kitos manipuliacijos su cilindriniais objektais — tai užuomina apie tai, kas dar gal

li būti paglostyta. Užuominos miglotumas daro ją itin veiksmingą, nes skatina vyrą išsiaiškinti moters ketinimus, taigi skatina atidžiai ją stebėti.

Žaisdama su rašikliu, šampano taure, cigarete, moteris nuolat demonstruoja švelnią vidinės riešo pusės odą. Čia dera atkreipi dėmesį į tai, kad cigarečių reklamoje rūkantis vyras dažnai fotografuojamas iš priekio, o moteris beveik visada iš profilio, pakreipusi į žiūrintįjį ranką, kuria laiko cigaretę.

Vaikščiojimas ir sėdėjimas

Siūbuojanti klubais moteris labiau patraukia vyro dėmesį. Lengviausia tai padaryti statant kojas viena linija, taip, kaip vaikšto manekenės.

Sėdėdami atsipalaiduojame. Sutikus patrauklų kitos lyties žmogų, kinta raumenų tonusas, ištiesinama sulinkusi nugara, įtraukiamas pilvas. Sėdint visa tai padaryti sunku, bet moteris turi puikias galimybes traukti vyro žvilgsnį savo kojų link. Tereikia sukryžiavus kojas įtempti raumenis. Daugelis moterų tai intuityviai jaučia. Sukryžiavus kojas ir atsipalaidavus, blauzdos savaime atitols viena nuo kitos.

Mergaitės nuo mažumės mokomos „tinkamai” sėdėti, t. y. suglausti kojas ar jas sukryžiavus truputį įtempti raumenis. Tokie judesiai sukuria moters žvalumo įspūdį.

Nuoširdiems pokalbiams, ypač tais atvejais, kai moteris mūvi kelnes, gerai tinka sulenktą koją pakišti po kita, o sulenktosios kelią nukreipti į pašnekovą. Siūbuodama pusiau nusiautą batelį, „slėpdama” ir vėl ištraukdama iš jo pėdą, moteris juda, o bet koks judesys traukia dėmesį. Šiuo atveju vyro dėmesys nukrypsta į moters kojas, jis įsivaizduoja dar malonesnius judesius, tod

dėl tokie žaidimai su bateliais daugeliui vyrų atrodo neregėtai seksualūs.

Pagrindinė taisyklė

Jeigu visa tai atrodo pernelyg sunku ir nenatūralu, tai paprasčiausiai atminkite, jog sudėtingame poveikio kitam žmogui žaidime ir moksle yra viena svarbiausia taisyklė. Jos laikydamiesi išvengsite klaidų ir palankiai nuteiksite aplinkinius: gerą įspūdį palieka tas, kas iš visos širdies nori jį palikti, nori mums patikti, išskiria mus iš kitų, laiko mus itin patraukliais ir reikšmingais.

12 thoughts on “Kūno kalba – kaip išmokti”

 1. Esu buvusi vienoje gerb. G. Navaicio paskaitoje apie kuno kalba. Man ziauriai patiko!!! Nuostabu zinoti mazu smulkmeneliu, kurios isduoda daug dideliu ir svarbiu fakteliu… 🙂 Mes, moteriskaites, juk tokios smalsios….

  Reply
 2. Taip taip – matyt todel 🙂 O kur dar zaidimas su plauku sruoga, kuris netiketai prasideda, kai akiratyje pasirodo koks vertas demesio bernikaitis….:) Tiek daug subtiliu mazu paslapciu!

  Reply
 3. Nežinau, ar gaila, bet tai – ne man… :))
  Niekada nėra kilęs noras kokį nors prašalaitį sugundyti… 🙂

  Reply
 4. Tai zinoti yra gerai, bet tai ne man… Atrodo per daug koketiskai.Sutikus priesingos lyties patrauklu asmeni pradet panasius zaidimus ? As juk nezinau, kas slepiasi, po tuo patraukliu ivaizdziu,gal ji pazinodama, as begciau, vos ji isvydus ?…Ir staiga imti maivytis, kad pastebetu mano seksualuma….juk vyrai is kart ima vaizduotis, kas vyktu toliau…Tikrai nenoreciau apsigyventi neaisku kieno seksualinese fantazijose.Sorry…. Rimtam gyvenimui partneriu tokiu budu nesusirastum…
  Noreciau staripsnio apie kuno kalba,kuris padetu suprasti zmogaus charakteri, ketinimus ir pan.

  Reply
 5. Gal būt ir teisinga…
  Kaip Anekdote:
  Žmona žaidžia su šampano taure aukštyn-žemyn, ties jos viršune švelniai vedžioja pirštais apie taurės kraštą…
  Atisuka jos vyras ir sako: baik galvoti apie meilužį…
  Žmona žaidžia su taurės kojele aukštyn-žemyn … Tai va… Neviskas auksas, kas auksu žiba…

  Reply
 6. Tikrai, jei neskirtas , tai bus tik vienadienis nuotykis arba trumpalaikiai santykiai, kol isgaruos apsvaigimas :))

  Reply
 7. kas nerizikuoja-tas negeria sampano!!!
  o manjaku galima paverst bet koki vyra,gal net tavo kaiminysteje koks vampyras gyvena…:)))kvaila bijoti.jei lemta-manjakas tave uzpuls net kai tu nesimaivysi:)))jei nelemta-maivykis kiek nori,ar vyru nervais,kaip gitara grok,niekas taves nelies:)

  Reply
 8. Moterys kurios raso jog “tai ne man, as gundyt nesiruosiu…” nuraso save nuo gyvenimo, arba paprasciausiai slepiasi nuo saves… Pacios pagalvokit kaip kuno kalba gali isduoti apie ilgalaikius ketinimus jei tokiu net nera tuo momentu? Ar Jus visada nusipiesiat viso gyvenimo vaizda pamaciusios vyriski?
  Kartais tikrai pradeda atrodyti jog dauguma moteru nezino ko nori ir del to atsiranda visur problemos… Tos kurios zino ko nori nekelia tokiu “klastingu” klausimu…
  Patiko Agnes ir Monikos komentarai…

  Reply

Leave a Comment