Kūno kalba – kaip išmokti

Besimokantis svetimos kalbos paprastai pirmiausia nusiperka žodyną. Čia pateikiame keletą svarbiausių kūno kalbos žodžių.

Žvilgsnis

Mes vis dar tikime, kad akys yra sielos veidrodis. Juo galime gąsdinti, traukti ir atstumti. Jei žvilgsniu siekiama sukelti vyriškio susidomėjimą, moteris turėtų tol į jį žiūrėti, kol jis tai pastebės, o po to kukliai nuleisti akis žemyn ir į šoną, vėl pažvelgti į vyriškį ir tuoj pat nukreipti žvilgsnį į šoną ir į viršų. Psichologiniai tyrimai paliudijo — toks žvilgčiojimas yra itin gundantis.

Veiksminga ilgiau nei įprasta žiūrėti jam į akis, po to dvi tris sekundes apžvelgti visą jo figūrą ir vėl pažvelgti į akis.

Neblogai veikia ir žiūrėjimas pro petį, nes peties apvalumas tarsi atkartoja krūties apvalumą. Žvelgianti pro petį moteris tikrai patrauks vyro dėmesį, o jo pasąmonė petį palaikys krūtimi ir susižavės iškilia moters krūtine.

Lūpos

Kiekviename moterims skirtame žurnale rasime lūpų dažų reklamą. Moterys dažosi lūpas nuo antikos laikų. Tuo tarpu dažytis ausų niekada nebandė. Kodėl? Vos pravertos lūpos atitinka susidomėjimo, drėgnos – susijaudinimo išraišką. Sunku būtų be perstojo demonstruoti vyrui, kad jis jaudina ir domina moterį. Tai puikiai atlieka lūpų dažai.

Žaidimai su cilindriniais objektais

Ir Džeimso Bondo draugės, ir priešės paprastai susimąsčiusios sukioja šampano taurę. Karjeros moteris atidžiai klausosi šefo postringavimų glostinėdama parkerį. Šios ir kitos manipuliacijos su cilindriniais objektais — tai užuomina apie tai, kas dar gali būti paglostyta. Užuominos miglotumas daro ją itin veiksmingą, nes skatina vyrą išsiaiškinti moters ketinimus, taigi skatina atidžiai ją stebėti.

Žaisdama su rašikliu, šampano taure, cigarete, moteris nuolat demonstruoja švelnią vidinės riešo pusės odą. Čia dera atkreipi dėmesį į tai, kad cigarečių reklamoje rūkantis vyras dažnai fotografuojamas iš priekio, o moteris beveik visada iš profilio, pakreipusi į žiūrintįjį ranką, kuria laiko cigaretę.

Vaikščiojimas ir sėdėjimas

Siūbuojanti klubais moteris labiau patraukia vyro dėmesį. Lengviausia tai padaryti statant kojas viena linija, taip, kaip vaikšto manekenės.

Sėdėdami atsipalaiduojame. Sutikus patrauklų kitos lyties žmogų, kinta raumenų tonusas, ištiesinama sulinkusi nugara, įtraukiamas pilvas. Sėdint visa tai padaryti sunku, bet moteris turi puikias galimybes traukti vyro žvilgsnį savo kojų link. Tereikia sukryžiavus kojas įtempti raumenis. Daugelis moterų tai intuityviai jaučia. Sukryžiavus kojas ir atsipalaidavus, blauzdos savaime atitols viena nuo kitos.

Mergaitės nuo mažumės mokomos „tinkamai” sėdėti, t. y. suglausti kojas ar jas sukryžiavus truputį įtempti raumenis. Tokie judesiai sukuria moters žvalumo įspūdį.

Nuoširdiems pokalbiams, ypač tais atvejais, kai moteris mūvi kelnes, gerai tinka sulenktą koją pakišti po kita, o sulenktosios kelią nukreipti į pašnekovą. Siūbuodama pusiau nusiautą batelį, „slėpdama” ir vėl ištraukdama iš jo pėdą, moteris juda, o bet koks judesys traukia dėmesį. Šiuo atveju vyro dėmesys nukrypsta į moters kojas, jis įsivaizduoja dar malonesnius judesius, todėl tokie žaidimai su bateliais daugeliui vyrų atrodo neregėtai seksualūs.

Pagrindinė taisyklė

Jeigu visa tai atrodo pernelyg sunku ir nenatūralu, tai paprasčiausiai atminkite, jog sudėtingame poveikio kitam žmogui žaidime ir moksle yra viena svarbiausia taisyklė. Jos laikydamiesi išvengsite klaidų ir palankiai nuteiksite aplinkinius: gerą įspūdį palieka tas, kas iš visos širdies nori jį palikti, nori mums patikti, išskiria mus iš kitų, laiko mus itin patraukliais ir reikšmingais.

Comments are closed.