Kaip pakviesti į pasimatymą, kad ji pasakytų „taip“

Ar mergina sutiks nueiti su jumis į pasimatymą, priklauso ir nuo to, kaip ir kada ją pakviesite. Tad atsiraitokite rankoves, išsirinkite damą ir pirmyn! Nepamirškite, kad geriausias laikas pakviesti ją į pasimatymą yra DABAR.

Žinoma, geriausia, jei į pasimatymą siūlysite jai nueiti savaitgalį. Juk savaitgalio vakarą bus lengviau atsipalaiduoti jums abiems, jei žinosite, kad kitą dieną abiems nereikia į darbą. Be to, savaitgaliais vyksta daug renginių, todėl bus paprasčiau nuspręsti, ką veikti.

Pakvieskite ją bent prieš kelias dienas. Jei pakviesite ją išvakarėse, ji gali ir atsisakyti, nes galbūt jau turės kitų planų arba negalės su jumis susitikti dėl realių priežasčių. Pavyzdžiui, galbūt ji yra vieniša mama ir jai reikės daugiau laiko surasti, kas galėtų prižiūrėti jos mažylį. Kad ir kaip jūs norėtumėte su ja susitikti, gyvenimas yra gyvenimas, todėl reiktų susitikimą planuoti iš anksto.

Turėkite galvoje, kad moteris turi pirmenybę rinkti susitikimo vietą ir laiką, tad pasistenkite būti lankstus. Jei ji sakys, kad nori nueiti į kiną, o jūs tam prieštarausite, ji gali apsigalvoti ir išvis niekur su jumis neiti.

Jei jūs pakviečiate ją į pasimatymą ir ji pasako „ne“, neskubėkite ieškoti kitos – galbūt ji negali dėl objektyvių priežasčių. Nebijokite rodyti iniciatyvos kelis kartus iš eilės. Parodykite jai, kad ji jus tikrai domina ir esate rimtai nusiteikęs.

Taigi, jei norite, kad ji nepasakytų ne, kai kviečiate ją į pasimatymą, vadovaukitės šiomis taisyklėmis:

• Labai svarbu atpažinti, ar moters „ne“ yra tikras ne.

• Būkite lankstūs ir visada pasiūlykite alternatyvą (o, tu negali penktadienį, tai gal galėsi šeštadienį?).

• Nesiginčykite su ja – jei ji pasakė, kad nenori eiti į kiną, o verčiau eitų į teatrą, neįtikinėkite jos, kad kaip tik šiuo metu rodo labai gerą filmą. Verčiau eikite į teatrą.

• Parodykite jai, kad esate užimtas, bet laiko nueiti į pasimatymą su ja tikrai rasite. Tuomet ji jausis, kad yra ypatinga.

• Pasistenkite, kad pirmasis pasimatymas įvyktų savaitgalį vakare.

• Niekada nebijokite jos klausti, ko ji norėtų, ar ji jums pritariate ir panašiai. Taip jai parodysite, kad jos nuomonė jums labai svarbi.

• Nekvieskite jos į pasimatymą, jei ji pikta, nervinga, turi rūpesčių.

• Geriausias laikas pakviesti ją į pasimatymą – DABAR.