7 priežastys, kodėl susitikinėti su žemu vyru yra puiku!

Norite tikėkite tuo, norite ne, bet žemi vyrai dažniausiai būna labai patrauklūs. Taigi kodėl tuomet moterys vengia susitikinėti su žemesniais už save vyrais? Juk laikai, kai vyras būtinai turi būti aukštesnis už moterį, seniai praėjo.

Tokių porų pasitaiko ir garsių žmonių tarpe. Pavyzdžiui, Deividas Norvilas ir Renata Voitechovskaja. Juk bent iš šono žvelgiant jie atrodo nuostabi pora!

Pateikiame 7 priežastis, kodėl susitikinėti su žemu vyru yra puiku.

1. Jie nustemba sužinoję, kad jūs norite su jais susitikinėti, todėl labiau vertina santykius. Žemi vyrai yra pripratę, kad daugelis moterų juos atstumia tik dėl ūgio. Ar prancūziškos porelės vis dar yra tabu mūsų visuomenėje? Patikėkite, neverta atstumti vyro tik dėl jo žemo ūgio, jei visa kita puiku. Be to, žemi vaikinai paprastai labiau vertina santykius, nes juos dažnai atstumia aukštesnės už juos moterys.

2. Vienišų žemų vyrų yra daugiau nei aukštų. Ar pastebėjote, kad vienišų žemo ūgio vyrų yra pakankamai daug? Tai juk žemų vyrų pliusas! O tai reiškia, kad turite iš ko rinktis, tad negaiškite laiko…

3. Jie tikrai moka rodyti dėmesį. Žemesni vyrai paprastai būna labai dėmesingi ir rūpinasi savo moterimi. Ar norite gauti gėlių? Jis būtinai padovanos jums gėlių be jokios priežasties!

4. Žemi vyrai dažnai turi labai gerą stiliaus jausmą. Jie nešioja puikiai jiems tinkančius džinsus ir stilingus marškinėlius. Sunku pasakyti, kodėl taip yra, tačiau atkreipkite dėmesį į žemus virus – jie rengiasi kur kas geriau. Taigi su šiuo vyru nebus gėda eiti bet kur, nes jis tikrai žinos, kaip pasipuošti.

5. Jie yra ryžtingesni. Žemesni vyrai paprastai pasiekia daugiau nei aukštesni. Žemesni vyrai paprastai turi geresnį išsilavinimą, ryžtingiau siekia karjeros, taigi ir užima geresnes pareigas bei turi kur kas daugiau pinigų. Galbūt dėl to kaltas „Napoleono kompleksas“, bet koks skirtumas, juk tai puikūs vyrai!

6. Jie geresni klausytojai. Jei teko susitikinėti su žemesniais vyrais, tikriausiai pastebėjote, kad jie kur kas geresni klausytojai. Aukštesnis vyrukas kartais gali praleisti pro ausis tai, ką sakote. Tuo tarpu žemesnis vyrukas visada prisimins jūsų gimtadienį ir jūsų draugystės metines. Kita vertus, jis prisimins ir tai, ką nemalonaus pasakėte jam konflikto metu.

7. Jie turi gerą humoro jausmą. Žemesni vyrukai dažniausiai turi nuostabų humoro jausmą, tad su juo jums niekada nebus liūdna. Na ir kas, kad jis už jus šiek tiek žemesnis, jei jis sugeba šmaikščiai išsisukti iš bet kokios situacijos.

Galbūt žinote daugiau priežasčių, kodėl susitikinėti su žemais vyrais yra puiku?