6 patarimai moterims, ieškančioms naujų pažinčių

511 0

Tikriausiai kiekviena moteris svajoja rasti savo gyvenimo meilę – žmogų, su kuriuo norėtųsi nugyventi visą likusį gyvenimą. Tačiau prieš pradedant tokio žmogaus ieškoti, svarbu nepamiršti keletą itin svarių patarimų, kurie galbūt padės jums greičiau rasti partnerį.

1. Būkite sąžininga. Šio patarimo turėtų paisyti tiek vyrai, tiek moterys. Turėtumėte aiškiai jam pasakyti, ko tikitės iš santykių, niekada jam nemeluoti. Jei ko nors nenorite sakyti, taip jam ir pasakykite, bet nemeluokite. Santykiai, prasidėję nuo melo, anksčiau ar vėliau baigsis.

2. Stenkitės būti jo partnere, o ne mama. Jūsų gyvenimo draaugas jau turi mamą ir jam nereikia kitos. Žinoma, jūs galite išskalbti jo drabužius ar pagaminti vakarienę, ypač jei jis to prašo. Tačiau jei nenorite, galite to ir nedaryti, juk jis jau didelis berniukas ir gali viską pasidaryti pats. Taip pat stenkitės jam nevadovauti, pavyzdžiui, kada ir ką jis turi valgyti, kaip elgtis. Jūs galite pasakyti savo nuomonę, tačiau jis yra subrendęs žmogus ir pats priima sprendimus.

3. Nenuvertinkite patrauklių vyrų. Kartais moterys linkusios nuvertinti patrauklius vyrus, kuriais tik grožisi, o į pasimatymus vaiikšto su kiek mažiau patraukliais stipriosios lyties atstovais. Kažkodėl gražūs vyrai atrodo ne tokie rimti. Tačiau nereikėtų da. . .

Nesvarbu, kaip jis jums patinka, palaukite bent antro pasimatymo. Vyrai gali prisipažinti arba ne,

, tačiau daugelis jų neigiamai vertina moteris, kurios sutinka atsiduoti jau per pirmą pasimatymą.

Join the Conversation

×
×