6 patarimai moterims, ieškančioms naujų pažinčių

Tikriausiai kiekviena moteris svajoja rasti savo gyvenimo meilę – žmogų, su kuriuo norėtųsi nugyventi visą likusį gyvenimą. Tačiau prieš pradedant tokio žmogaus ieškoti, svarbu nepamiršti keletą itin svarių patarimų, kurie galbūt padės jums greičiau rasti partnerį.

1. Būkite sąžininga. Šio patarimo turėtų paisyti tiek vyrai, tiek moterys. Turėtumėte aiškiai jam pasakyti, ko tikitės iš santykių, niekada jam nemeluoti. Jei ko nors nenorite sakyti, taip jam ir pasakykite, bet nemeluokite. Santykiai, prasidėję nuo melo, anksčiau ar vėliau baigsis.

2. Stenkitės būti jo partnere, o ne mama. Jūsų gyvenimo draugas jau turi mamą ir jam nereikia kitos. Žinoma, jūs galite išskalbti jo drabužius ar pagaminti vakarienę, ypač jei jis to prašo. Tačiau jei nenorite, galite to ir nedaryti, juk jis jau didelis berniukas ir gali viską pasidaryti pats. Taip pat stenkitės jam nevadovauti, pavyzdžiui, kada ir ką jis turi valgyti, kaip elgtis. Jūs galite pasakyti savo nuomonę, tačiau jis yra subrendęs žmogus ir pats priima sprendimus.

3. Nenuvertinkite patrauklių vyrų. Kartais moterys linkusios nuvertinti patrauklius vyrus, kuriais tik grožisi, o į pasimatymus vaikšto su kiek mažiau patraukliais stipriosios lyties atstovais. Kažkodėl gražūs vyrai atrodo ne tokie rimti. Tačiau nereikėtų dar nepažinus žmogaus jo taip nuvertinti. Suteikite šansą visiems!

4. Nebūkite lengvai pasiekiama, bet taip pat leiskite jam suprasti, kad jis jums patinka. Vyrams patinka siekti moters, tad leiskite jam patirti šį džiaugsmą. Tačiau taip pat stenkitės nebūti per daug nepasiekiama. Tegul jis būna pirmas ryte, kuriam pasakote „labas rytas“, tegul jis būna pirmas, kuriam pasiūlote savaitgalį nueiti į kiną.

5. Parašykite jam. Galbūt vyrams ne taip patinka valandų valandas kalbėtis telefonu, tačiau maloni žinutė ar laiškelis tikrai jį nudžiugins.

6. Per pirmą pasimatymą negalvokite apie lovą. Nesvarbu, kaip jis jums patinka, palaukite bent antro pasimatymo. Vyrai gali prisipažinti arba ne, tačiau daugelis jų neigiamai vertina moteris, kurios sutinka atsiduoti jau per pirmą pasimatymą.