Patarimai apkūnioms moterims: kaip greičiau rasti antrąją pusę

531 0

Jei esate stambesnė nei dauguma aplinkinių moterų, dar nereiškia, kad negalite užmegzti naujų santykių ir sužavėti kokio nors simpatiško vyruko. Pateikiame keletą patarimų apkūnioms moterims, kurie padės greičiau rasti savo svajonių vyrą.

1. Pasirūpinkite tinkama apranga. Stenkitės rengtis taip, kad jaustumėtės ir atrodytumėte patraukli. Jei esate apkūni, dar nereiškia, kad galite dėvėti tik apkritusius drabužius. Žinoma, per daug aptemti drabužiais taip pat netinka. Dėvėkite tik tuos drabužius, kurie tinka jūsų kūno tipui, paslepia trūkumus ir pabrėžia privalumus.

Stenkitės, kad jūsų apranga išryškintų jūsų inddividualumą ir pabrėžtų svarbiausius jūsų asmenybės bruožus. Beje, apkūnioms moterims tinka klasikinio stiliaus suknelės. Tikriausiai nereikia priminti, kad drabužiai visada turi būti švarūs ir tvarkingi.

2. Pabandykite užsiregistruoti internetinėje pažinčių svetainėje. Ieškodami savo antrosios pusės internetinėje pažinčių svetainėje galite nurodyti ir tai, kokio sudėjimo žmogaus ieškote. Taigi tokiu būdu lengviau ir paprasčiau rasite žmogų, kurio negązdins jūsų apkūnumas.

3. Pamilkite savo kūną ir į gyvenimą pradėkite žiūrėti pozityviai. Jei esate apkūni, dar nereiškia, kad esate negraži. Dažnai apkūnios me. . .

Join the Conversation

×
×