Sakau TAIP!!!

Savaitgalį atėjęs tikrai pasakiškas oras, manau, ne vienam padovanojo progą pasidžiaugti buvimu lauke. Man buvimas lauke asocijuojasi su neišsemiamom pramogom. Tai gal todėl paskutinis savaitgalis buvo vienas iš tų, kai juokiesi tiek, kad pilvą skaudą ir džiaugiesi tokiais paprastais malonumais, kurie atrodo visada buvo taip arti, bet kažkodėl nesugalvoji jais pasinaudoti.

Net nepagalvoji kiek galima daug smagių dalykų nuveikti – miegoti ant stogo laukiant saulėtekio, vartytis ant žolės, žaisti kamuoliu ar bet kuo kitu kas pakliūva po ranka ar po koja, užsikeberioti ant t kokio kalno, pasivaikščioti, tiesiog eiti į svečius, pasidaryti iškyla parke arba netgi po langais, šokti kol prarandi kvapą, dalyvauti šventinėje eisenoje ir dainuoti kartu su visais mojuojant vėliava, pasikelti ant televizijos bokšto, nueiti į kavinę suvalgyti ką nors lietuviško, važiuoti atidarytais langais, keltis liftu sustojant kiekviename aukšte, ką nors padovanoti, kad ir komplimentą.

Veikti galima tiek daug ir visko, kad paprasčiausiai nuodėme sėdėti užsidarius.

Paskutiniai savaitgalio kvailiojimai man primena filmą „YES MAN“ su Jim Carrey. Kai pasakyti ne

tiesiog negalima, nes po kiekvienas „Taip“ sle epiasi nauji nuotykiai . Kaip pavyzdžiui, pasivaikščiojimas Užupyje gali baigtis beprotiškai smagiu žaidimu kamuoliu.

Ir nors savaitgalis jau praėjo, bet jo nuotaika dar su manimi, juolab, kad dar didesnę progą kvailioti ir šėlti suteikė Lietuvos ryto krepšininkai, padovanoję nuostabias varžybas ir parsivežę Eur

ropos taurę. Tad manau šį rytą daug kas kėlėsi skaudančia galva, bet su šypsena veide. Ir nors ta šypsena darbų nenudirbs, bet kartu su ja tikrai lengviau :).

P.S. žaidusiems su kamuoliu Užupyje. Kamuolys pas mane – pratęsimas savaitgalį 😉

8 thoughts on “Sakau TAIP!!!”

 1. Na taip sis savaitgalis tikrai dvelke neeiline nuotaika, gal todel, kad pirmas toks tikrai pavasariskas savaitgalis siais metais 🙂 tik gaila, kad nevisiem pavyko taip pasilinksminti kaip temos autoriui 🙂

  Reply
 2. Kaip smagu, kaip smagu 🙂

  tik gerkle paskaudo nuo to lakstymo lauke issinuoginus 🙂

  p.s. priziurekite mergyte burbulyte 😉

  Reply
 3. Zinoma, mes esam Gamtos vaikai, todel ir dziaukimes joje, kol galimybe turim. Smagu, kai dziaugsmas suprantamas taip, kaip autorius parase.:))

  Reply
 4. Šis savaitgalis ir man su sūnum buvo puikus.
  Nors ir pavasarinė ruoša reikalinga, bet išsiruošėm žvejoti…Aišku nieko nepagavom, bet virš galvų vis skrido įvairūs paukščiai. Šalia kranto(gal lyg erzinant mus )praplaukė didžiulė lydeka. Na ir šiaip tas pavasario kvapas..Ach kaip smagu pabėgti iš namų į gamtą.. o tas nusimato vis dažniau…LIUKS

  Reply
 5. Nu jo,tikrai pasakiskas oras su neissememom pramogom,bet nevisiems…kiekvienam savo,kam pramogos,o kam alinantis darbas darzuose ir kai juose “pasimaudai prakaite”,tai kazkaip nostalgiskai prisimeni ziemos ramybe:).Na,bet jei visa vasara prasoksi,tai bus kaip tam ziogui is filmuko:).

  Reply
 6. NPCRIZ – tai profesionali sveikatingumo, grožio, jaunystės ir tinklinio marketingo kompanija.
  visų pirma natūralių peptidų, gaminamų Sankt-Peterburgo Bioreguliacijos ir Gerontologijos moksliniame tyrimo institute, distributorius. Ši kompanija yra bendraautorius, kuriant išskirtinę kosmetologinę liniją, naudojant natūralius peptidus, maisto papildus, ajurvedines arbatas. Visa ši produkcija patikimai apsaugota nuo klastočių. Dėl aukštos kainos ir neprieinamumo šio instituto produkcijos preparatus galėjo vartoti tik nedaugelis. Dabar dėka NPCRIZ ši produkcija prieinama daugeliui.
  http://www.npcriz.eu/lt/kletochnaja-kosmetika/zhidkie-peptidy.html registracija verslas56@gmail.com

  Reply

Leave a Comment