Kodėl sakau “ate”?

Ate, nes kaip tu sakai „mūsų keliai skirtingi“.

Matyt, tai – tiesa, nes niekada nesutikau tavęs tiesiog einančio gatve, stovinčio eilėje prie kasos, geriančio kavinėje arbatą (nes tu kavos nemėgsti).Tiesiog nesutikau.., bet buvau šalia.

Ate, nes tu nežinai, kuo aš gyvenu šiandien.

Kuo aš gyvensiu mėnesį į priekį, tu sužinai, kai mes retai, bet ilgai geriam arbatą ir kalbamės, kalbamės.

Ate, nes tu man paskambini tik kartą į mėnesį arba kartą į 2.

O kas skambina man naktimis, į mano sapną, pasiskolinęs tavo veidą, tavo vardą, tavo balsą.tiek to.tai tik sap pnas, mano sapnas.

Ate, nes tu nekvieti manęs šokiui.

Aš jaučiu pyktį..! Sugebėjimų reikia, šokant 24 valandas toje pačioje patalpoje, tuo pačiu metu manęs nepastebėti. Šokdinant visas gražiausias merginas ir tas, kurios pasislėpusios tolimiausiuose kampeliuose, manęs, netyčiom (?) nepastebint, – esančios įvykių centre.

Paradoksas – kai judame šokyje užmerktomis akimis, tu judi tiesiai link manęs, pamiršdamas, kad nepastebi.

Ate, nes mes nesusitikome Kalėdiniam laikotarpy, kas man buvo labai svarbu.

Bet tavo Kalėdų dovana aplankė mane naujais metais.tai buvo taip gražu ir be galo jautru, nes.

Šaliką, kurį tau mezgiau, kaip dov vaną, išlaikiau (saugojau, kad neišardyčiau) iki 12.31 vėlyvo vakaro.., kol galiausiai sau pasakiau – „ko nėra mano kalėdiniam laikotarpyje – iš viso NĖRA“.Ir paleidau šaliką į Naujametinį dovanų aukcioną.Jį laimėjo mano senas geras draugas ir džiaugėsi labai nuoširdžiai.

Aš numezgiau tau ir antrą šaliką, kurio tai

ip pat nepadovanosiu.

Ate, nes tu negeidi manęs (ir taip juk gali būti).

Bet vis tik – negaliu pamiršti tavo bučinių, savo virpulio vien nuo tavo balso, tavo pirštų išlinkimo, karščio delnuose, primerkto žvilgsnio, apkabinimo iš nugaros, aistringų judesių, žaismingo šokio, pasivaikščiojimų naktį, vakare, užmerktomis akim, atsidavusiai paklūstant tik tavo vedimui.

Ate, nes aš esu aš, o tu esi tu.

Sapnas padeda suprasti, jog viskas – tik iliuzija, kurioje aš esu aš, o tu esi tu. Sapne viskas paprasta – tu esi aš, o aš esu tu (mes neatskiriami).

Todėl ATE realybėje.

P.S. „aš tave myliu“, pasakysiu, kai susitiksime sapne.

Kai gersim arbatą, galbūt jau tu papasakosi man savo SAPNĄ, kuriame sakau „ATE tau“.

53 thoughts on “Kodėl sakau “ate”?”

 1. Manau, labai gerai parasyta, tokie jausmai bei isgyvenimai aplanko tiek vyra, tiek moteri. Dziaugtis reikia, kad jauti, turi siela neabejinga, ir laukti abipusio tokio pat jausmo, o jis ateis…nesvarbu kada…

  Reply
 2. Saunuole:) Labai gerai parasyta. Butu gerai, kad moterys si laiskaismoktu mintinai ir nelauktu is tokiu kvaileliais apsimetusiu vyru demesio ir silumos. Tai aferistai, islepinti tokiu tinklapiu, kuriuose gali kiekvienai kazka pasizadeti ir po to malti s….

  Reply
 3. Tomai, verta laukti, taciau nesudejus ranku, kad ant lekstutes kazkada kazkas atnes ta vienintele. Patikek, du kartus prasoviau, o metai bega, nesusigrazinsi…

  Reply
 4. Verta, Tomai, verta laukti.
  Viename psichologijos žurnale apie gyvenimo draugo ieškojimą rašė, kad pats paieškos procesas yra malonesnis, nei galutinis rezultatas. Su šiuo teiginiu sutikčiau tik tada, jei surandi ne tą Žmogų.

  Reply
 5. Nora? : ) Jeigu tu norėjai straipsnį parašyti taip, kad niekas nesuprastų ar tai realybė ar iliuzija ar sapnas, tai tau pavyko : ) Sveikinu : )

  Reply
 6. Kaip tai pazistama, isgyventa, liudna,…. kai kas pasakytu ryztinga… Deja, mano istartas ATE iliuziju neisklaide. O as taip tikejaus. Tikejaus, kad viskas nurims, susidelios i savas vietas, kad taip bus geriau, kad nustos skaudeti. Nenustojo. Tik dabar skauda kitaip – taip, kaip skauda is vidaus sprogdinanti tustuma, nes nieko nebeliko – nei retu pokalbiu prie arbatos, nei dar retesniu skambuciu…

  Reply
 7. Ištikrųjų kartais pats ieškojimo procesas daug idomesnis nei, pasiektas rezultatas, nors nevisada 🙂 , bet čia turbūt dėl to , kad mūsų visų gyvenimas yra paremtas tikslais ir išukiais.

  Reply
 8. Lbai taikliai ir subtiliai parašyta. Šaunuolė. Skaičiau dar ir dar kartą. Suprasti gali tik tas , kas tai išgyveno ir tai kiekvienas savaip… Tai lyg mano vedybinis gyvenimas -23 metus kartu, bet atskirai … nepadovanotos kalėdinės ir gimtadienio dovanos… nes nebuvo jam reikalingos… Ir aš pasakiau ,,ate” nors dabar rašydama komentarą vistiek verkiu….Vistiek skaudu…

  Reply
 9. Labai taikliai ir subtiliai parašyta. Šaunuolė. Skaičiau dar ir dar kartą. Suprasti gali tik tas , kas tai išgyveno ir tai kiekvienas savaip… Tai lyg mano vedybinis gyvenimas -23 metus kartu, bet atskirai … nepadovanotos kalėdinės ir gimtadienio dovanos… nes nebuvo jam reikalingos… Ir aš pasakiau ,,ate” nors dabar rašydama komentarą vistiek verkiu….Vistiek skaudu…

  Reply
 10. Iš tikrųjų parašyta labai šauniai.Iš komentarų matosi,kad tai aktualu daugeliui.Perskaičius,atrodė,kad kažkas surašė mano mintis…Aš norėčiau būti taip pat tokia ryžtinga ir pasakyti savąjį “ate”,bet bijau…Perskaičius Neringos komentarą,dar didesnė baimė apėmė,o jei tikrai niekas “nesusidėlios į savo vietas”?Liks tokia tuštuma,kurios gal niekada ir nebe užpildysi?!

  Reply
 11. Vijune, tai nejaugi pasirinksi “baime”? Nuo “ate” man praejo tik savaite, tačiau stebuklai vyksta, nes aš juos pasikviečiau:) ir tau linkiu leisti pasibaigti tam, kas turi pasibaigti, kad pasitiktumėm naują pradžią (kartais net su tuo pačiu žmogumi – juk ir taip būna).
  Kiekvieni santykiai turi pradžią ir turi pabaigą. Ir, žinoma, tai, kas sukuriama tarp jų. Deja, kiekvieni.., net ir tie, kurie tęsiasi visą gyvenimą.
  Tai gal neverta galvoti, nei apie santykių trukmę, nei apie pabaigą. O tiesiog, apie davimą ir gavimą. Ir kai tas mainų srautas išsibaigia, užstringa, teka tik į vieną pusę arba “nuteka kitur” padėkojam vienas kitam ir sakom “ate”.

  Reply
 12. Labai ačiū Norai už linkėjimus ir protingas mintis.Labai norėčiau ir aš pasikviesti tuos”stebuklus” ir nelikti su savo baimėmis…Šiaip esu drąsi ir ryžtinga moteris,tik dabar kažkas atsitiko…

  Reply
 13. Viskas arba NIEKO!! Nereikia meilės ir draugystės trupinių, kam?..ypač kai tai skaudina ir žeidžia..tenka pasakyti “ATE”
  arba kankinti save toliau..rinktis mums. Visada yra mažiausiai 2 galimybės

  Reply
 14. Sveiki teiginis yra teisingas, bet man rodos mano zmogus su kuriuo esu as pildo stiklaini smeliu, patys zinot ka turiu omenyje, ji gera rupestinga ir nuosirdi, bet visas smelis uzima 85% stiklainio kaip ji issemti ? kai imetus viena 2 sentimentru skersmens akmeny jis uzpilamas 100mm smelio…kaim manote kas tuomet yra laidojama ?

  Reply
 15. Pridėčiau dar vieną ATE, kaip myli vienas kitą taip, dūsta… nuo meilės, kai negali atsiplėšti vienas nuo kito, kai negali dirbti, negali galvoti….

  Reply
 16. Geriau būti alkanai, nei valgyti bet ką.
  Ir geriau būti vienai, nei būti su bet kuo – už vyro turi jaustis kaip už kamino!
  Daugelis pasirenka tokius vyrus, su kuriais gali gyventi – reikia rinktis tokį vyrą, be kurio gyventi negali!

  Reply
 17. Nesitikejau, kad man ateis ta valanda kai teks istart “ate”, be galo sunku, daug lengviau butu istarti “iki” ir tiketis kazkokio stebuklo. Kartais netaip skaudu, jei bandai naiviai save apgaut.

  Reply
 18. So sad, dazniausiai “paleidimas” sukuria ta stebukla…ar bent jau galimybes stebuklui ivykti…

  Paradoksas, bet tik parasius si straipsniuka, praejus porai dienu, pirma karta sutikau TA ZMOGU gatveje – ir jau tikrai zinojau, kad neatsitiktinai…Sviete saule, jis leidosi kalnu zemyn, o as i virsu kilau…Taip ir sustojome vienas priesais kita…tik man buvo lengva – apsikabinome tame lengvume, pasiziurejome viens kitam i akis ir tiek…buvo gera ir lengva eiti toliau savo keliu…jis dar norejo kazka pasiulyti, bet…as isslydau…

  Reply
 19. “Aš ieškosiu tavęs,
  tavo lūpų, akių,
  gal laukimas atves
  pas tave aš tikiu,
  būsiu atviras tau
  kaip dangus kaip laukai,
  bet tavęs juk nėra vien sapne …”
  P.S. Nereali Hiperbolės daina.

  Reply
 20. We’ve learned at InnoCentive that for that truly massive complications, it truly is essential to take a very disciplined tactic and also to systematically refine the complications into alot more focused inquiries and ultimately to properly defined Issues . One example is, the massive issue is not the want for any new drug for any neglected disease, it truly is the elimination and/or minimization from the human suffering triggered through the disease. The point is the fact that concentrating the power of the human populace on these vital problems has often been conceivable, but needs procedure and tools to accomplish so efficiently.
  louis vuitton alma bag http://www.bulksmspk.net/lv

  Reply
 21. Ralph Lauren est né à New York. En 1967, il a con?u entreprise de fabrication d’une cravate, alors la compagnie de la cravate A.Rivetz nommé, Ralph Lauren offre beaucoup de liberté d’être espace de création, donc il a accumulé une expérience pertinente pour démarrer une carrière en design de vêtements. En 1968, Ralph Lauren à New York, la “société de la mode polo, principalement engagée dans polo pour hommes et vêtements de sport pour femmes, articles de sport, des jeans, maroquinerie, parfums, amélioration de l’habitat, tout en fonctionnant.

  Reply
 22. Contexte: POLO polo signifie généralement fondée par les états Polo Ralph Lauren marques Unies, dont beaucoup sont issus de la 1968 à New York polo est la création du col T-shirts. marque fondatrice, bien s?r, polo n’est pas seulement une marque Marque Série de profils: Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren, Black Label, Blue Label, Purple Label, Polo Sport, Ralph Lauren Golf, Ralph Lauren Fragrances, Chaps, Polo Sport, Polo Jeans Co.? Ralph Lauren des états-Unis, et avec une atmosphère intense des Etats-Unis. Deux marque Ralph Lauren Polo by Ralph Lauren et Ralph Lauren dans le monde pour créer une zone de mode de haute qualité des ventes, continuer à faire avancer l’image glorieuse de la célèbre designer Ralph Lauren Ralph Lauren marque. ? Ralph Lauren est né à New York.

  Reply
 23. A l’échelle de la planète, les statistiques sur les leaders des médias sociaux sont édifiantes : 1,2?milliard d’utilisateurs actifs mensuels sur Facebook (26?millions en France), de 230?millions à plus de 300 millions sur Twitter et Google +, sans parler des réseaux d’échanges de photos et vidéos dont l’affluence grandissante a su séduire les marques du luxe et de la mode : YouTube, Instagram, Vine, Snapchat ou Pinterest. Un trafic rentable pour les plateformes et une manne extraordinaire pour les grandes marques. ?On ne con?oit plus de communication sans présence sur les médias sociaux. En matière de relations clients et de programme de fidélité, ils sont un pilier incontournable?, affirme David Gompel, directeur général de Publicis Modem. Grande distribution, sport, tourisme, automobile, transport… Tous acteurs du numérique ! Pour gérer leur image, comme le fait la SNCF sur Twitter, ou pour doper les ventes. Un tweet d’Oprah Winfrey au sujet de la friteuse Actifry et l’action de Seb grimpe de 4%. Le réseau à l’oiseau bleu est également apprécié pour son interface : ?Parfois, les voyageurs sont mieux informés des raisons d’un retard de train que le chauffeur lui-même !? s’amuse Christine Balagué, vice-présidente du Conseil national du numérique et titulaire de la chaire Réseaux sociaux de Télécom école de management qui forme des dirigeants web friendly.?Les ambassadeurs?, ces précieux leaders d’opinionDe leur c?té, saturés de pubs jugées trop intrusives, les internautes sont cependant prêts à engager la conversation sur leur réseau social avec des marques qu’ils ont délibérément choisies et dont ils attendent en retour plus d’intimité, d’interactivité, voire d’exclusivité : ?C’est un échange interpersonnel que la?mère de famille va rechercher en parlant soins du bébé avec le community manager de Pampers. Gr?ce aux médias sociaux, on touche les gens là où ils sont?, explique-t-on chez Procter?&?Gamble. Pour l’entreprise, ?le retour sur investissement se calcule en termes de volume des conversations générées et du taux d’engagement vers la marque, likée, retweetée, partagée?,précise Grégoire Audidier, directeur des stratégies de l’agence de communication numérique Isobar.?Dans sa relation avec les marques, le client désire une reconnaissance de sa fidélité : obtenir des réductions, des invitations VIP, gagner des jeux-concours. Mais dans “reconnaissance” il y a le mot “reconna?tre”. Alors on manipule des données pour mieux cibler les clients, créer de la satisfaction et de l’engagement?, confie Sylvain Bellier, directeur du p?le marketing service de l’agence de ?CRM? (gestion de la relation clients) Soft Computing. Certains socionautes très actifs, ?les ambassadeurs?, sont de précieux leaders d’opinion identifiés par un code technique.
  guess soldes http://basket-guess-fr.p1.fr

  Reply
 24. Pour calmer la fronde d’une partie des députés de sa majorité, Manuel Valls re?oit ce mardi après-midi à Matignon une délégation de parlementaires PS qui vont lui soumettre des scénarios alternatifs à son plan d’économies de 50 Mds d’€ présenté la semaine dernière. Si le Premier ministre veut compter sur une majorité la plus large possible, il va devoir faire quelques concessions.
  polo ralph lauren pas cher http://www.cabal-online.fr/polo-ralph-lauren.html

  Reply
 25. La femme était elle toujours introuvable en début de soirée dimanche. Des recherches, assistées d’un hélicoptère de la gendarmerie et d’un jetski des pompiers, ont été lancées avant la tombée de la nuit dans des conditions de mer difficiles, avec des vagues de 2 à 4 mètres. En vain. Elles devraient reprendre lundi matin avec un dispositif terrestre.

  Reply
 26. Prison health as stone kilns, a row, the electric fan, twisting the flames. Pan as big being a double bath, pour into a baskets few joins vegetables, a bit slow, the following has because taste, it is still dripping water on it. Palm gourd ladle at the moment are shiftless, hands in the sunshine is often a half moon, wind power, peremptory ruling.
  Coach factory outlet online http://randylcombs.webgarden.com/

  Reply
 27. Everything is excellent, corresponds to the picture. Pleasant, soft. Fast delivery. Good seller, good packing! Thanks!The bag arrived right, looks very good. It is a little smaller than I expected, but I’m still very very happy. I will order a different color. Thank you, OK Service

  Reply
 28. I am new to developing internet sites and I was wondering if having your blog title related to your articles and other content really that critical? I notice your title, “%BLOGTITLE% ” does seem to be spot on with what your website is about however, I prefer to keep my title less content descriptive and based more around site branding. Would you think this is a good idea or bad idea? Any kind of help would be greatly valued.

  Reply
 29. Very good blog! Do you have any suggestions for aspiring writers? I’m hoping to start my own website soon but I’m a little lost on everything. Would you suggest starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options out there that I’m totally confused .. Any suggestions? Appreciate it!

  Reply
 30. 。それは本当に神に見捨てられ、インターネット上で私の時間を無駄にしないためのように歓声男、シンプルな(まだ別のポストはちょうど無視するために行く前に、ゾンビのようにそれを閲覧..あなたが知っているREADをしていない)読むために素晴らしいものを見つけることをことをイマイチ。良い記事を

  Reply

Leave a Comment