Nesakau ATE, sakom IKI PASIMATYMO

Kartais būna ir nutinka, kad reikia susitaikyti su dalykais, su kuriais visai nesinorėtų susitaikyti. Ir reikia atsisveikinti su žmonėmis, su kuriais visai nesinorėtų atsisveikinti. Šiandien, penktadienį, tryliktą ir mes su kai kuo atsisveikiname. Įsakymas iš aukščiau. feee.

Ne todėl, kad blogas žmogus. Todėl, kad kol kas nėra ką jam pasiūlyti.

Nėra ką pasiūlyti. Intriguojančiai skamba. Bet kai susiduri su tokia intriga akis į akį, nei kiek ne smalsu. Išeina iš darbo Aleksandras. Ir liūdna. Kasdien linksniuojamas žodis “krizė” pasidaro kažkoks glitesnis ir šleikštesnis.

Galbūt per atv vira čia apie tai rašyti, bet nerašyti negaliu, nes.. Na, net nežinau, ką parašyti po NES – negaliu ir tiek. Gal todėl, kad penktadienių įrašai iki šiol visada būdavo juokingi ir linksmi. Todėl ir nesinori tikėti, kad jau baigėsi smagus bendradarbiavimas, linksmi prasivardžiavimai ir kvailokos išdaigos. Todėl ir pasakiau šiandien Aleksandrui “iki pasimatymo”, nes žinau, kad vis tiek susitiksim.

O nuotrauka tokia todėl, kad gražu ir šilta. Šilčiau nei šiandienos jausmas.

Iki pasimatymo!

5 thoughts on “Nesakau ATE, sakom IKI PASIMATYMO”

 1. Tai kad mes – t.y. aš ir turbūt beveik visi kiti DP nariai – jūsų nepažįstame, nežinome, ką kuris veikiate… Net forume į klausimus nebeatsakote…
  nematomi kaip Pats Ponas Dievas…
  tikrai, krizė… 🙁

  Reply
 2. Iškart atsiprašau dėl forumo – stengiamės atsakyti į klausimus, bet forumas auga ir plečiasi taip staigiai, kad tikrai ne visus irašus pastebime. Todėl jeigu klausimas tikrai labai svarbus ir neduodantis ramybės, rašykite jį el. paštu info@darnipora.lt ir tikrai sulauksite atsakymo.

  Na o su tuo, kad esame nematomi, nelabai norėčiau sutikti – tie, kurie susirenka į renginius mus dar ir kaip pamato 😉
  Kaip bebūtų, galiu trumpai supažindinti: aš, Monika, esu atsaking už žurnalą bei komunikavimą su žmonėmis. Turiu ir kitų smulkių darbelių, bet visų ir neišvardysiu. Kęstutis atsakingas už renginius ir reklamą. Dovilė – mūsų direktorė, tad prižiūri, kad per daug neatsipalaiduotume, atliktume paskirtas užduotis ir vis turėtume naujų. Taip pat kartais ji kepa pyragus renginiams. Na ir Andžėjus – programuotojas. Štai tokia tad nedidelė mūsų komanda. Tad nepykite, jeigu ne visada spėjame atsiliepti į visus norus, prašymus bei pageidavimus.

  Reply
 3. Ačiū, labai malonu nors šitaip susipažinti 🙂
  Dar galėtumėte ir savo nuotraukas parodyti… :))
  Juk renginiai ir pyragai – tik mažam veikliausiųjų vilniečių būreliui, o ir tai, skaičiau, jau ankšta buvo,
  …bet kviečiate ir daugiau norinčių… – turbūt burtų mokate, kaip salę išpūsti? 😉

  Reply

Leave a Comment