Įsimylėk mane greičiau

Šiandien myli mane? Ar mylėsi mane rytoj? Toks klausimas šiais laikais jau skamba visai natūraliai. Nes labai spaudžia laikas. Ir dar – tapo labai madinga BŪTI ASMENYBE. Nestandartine. Tarsi šiaip, nesistengiant ja būti, išgyventi nelabai įmanoma. Jeigu nesupratai, kas bendra tarp noro būti nestandartine asmenybe ir klausimo apie rytdienos jausmus, skaityk toliau.

Asmenybės buvimo ir laiko nebuvimo temos

Dėl to nenatūraliai išpsaustos pastangos elgtis kažkaip kitaip, priverčia moterį nuolat vergauti „papūstų lūpelių būsenai“. O jeigu gamtos neduota natūraliai papūstų lūpelių, po kurio laiko veiido raumenis gali sutraukti mėšlungis.

Kalbame mes plačiąja prasme, jeigu kam nors pasirodė ne taip. Viskas, kas natūralu ir paprasta, tampa labai nemadinga paskubomis paknopstomis ieškant meilės. Kadangi taip sugaištame žymiai daugiau laiko, norėdamos pavergti vyro širdį. Vienintelis šansas užkariauti JĮ greitai – priblokšti ir nublokšti, kada būsi pavargusi vaidinti tokią, kuri viena, ką tesugeba iš tiesų – šokiruoti kiekvienu poelgiu – ir ne visada maloniai. Bet visada labai apskaičiuotai. Kadangi nenatūraliai.

O kodėl viskas vyksta taip? O todėl, kad – vajė vajė – vėl grįžtame prie toss pačios temos – nėra laiko šiais laikais. Ilgoms preliudijoms ir santykių formavimui. Kaip ir ilgalaikiams santykiams, kaip nušviečia visa žinanti statistika. Kiek porų šiais metais Lietuvoje išsiskyrė? Ar tik ne daugiau negu susituokė.

Teisėta nesuvaidinta meilė

Maža to, atsirado dar kiti veiksniai, kur

rie palaipsniui nustelbia šeimyninės meilės poreikį – ir labai žemiški – materialūs materialūs iki begalybės. Didžiojoje Britanijoje vykusioje apklausoje 47 procentai vyrų ir 35 procentai moterų buvo pasiruošę pusmečiui atsisakyti sekso už tai, kad gautų dovanų plazminį televizorių. O Indijoje 150 vyrų sutiko sterilizuotis, kai vyriausybė pažadėjo už tai išduoti licenzijas ginklo nešiojimui. 38 procentai japonų šeimų neturi sekso po 4–5 metus, nes juos nustekeno beatodairiškas skubėjimas šalies progreso link.

Neteisėta suvaidinta meilė

O ką kalbėti apie neįteisintus ir dažnai labai neteisėtus, kitaip tariant, meilužių santykius? Šiuo atveju, aišku, geriau iš viso nekalbėti, o nutylėti. Tačiau jeigu pradėjome, plėtojame asmenybės buvimo ir laiko nebuvimo temas.

Meilužių santykiuose iš viso tampa neaišku, ką gali sau leisti, ko negali. Ko gali reikalauti, ko negali. Ką gali žinoti, ko nederėtų klausinėti ar minėti. Na,, panašiai kaip – netark vieno vardo be reikalo. Nes pavogta iš pagrindinio gyvenimo valanda (laiko tema) gali būti visai nevaisinga plačiąją prasme. O tiesiogine natūraliąja tai ir iš viso nepageidaujama. Taigi, įsispraudusi į meilužės korsetą išsiryškini vieną tiesą – norėdama ilgiau išsilaikyti ir daugiau pasiekti, turi būti ne tik KITA, bet ir KITOKIA (buvimo asmenybe su pribombasais tema).

Ir dar, privalai būti ne ta, kur „kaip namuose“ – suprantama. Nes labai suprantama ir tai – kad jeigu jau nuslystame į šoną, tai tik ieškodami ko nors kit

taip, nei pašonėje esama.

Cirkas už globą

Jeigu šeimose dėl plazminių televizorių dedasi tokie dalykai, ieškant atsvaros už šeimos ribų taip pat sugroja ne tik emocinis faktorius, bet ir tas pats – materialusis.

Ypač dabar, kai benzinas/pienas/dešra brangsta neaišku kiek per savaitę. Jeigu be dešros ir pieno trūks plyš reikia ir naujų batų, o vyras uždirba tik maistui, o vaistui tai jau sorry – vien tik iš Sodros ką gausi – kas lieka – ieškoti tokio, kuris globotų (beje, kaip pasirodė – naujai užgimęs terminas nenaujam reiškiniui).

Globotojas globoja, tai yra rūpinasi, kad kojytės tavo nešaltų. Taip gauni batukus. Už tai, kad būni KITA IR KITOKIA, priversdama save išskirtinę įsimylėti. Kuriam laikui, jeigu ilgiau nėra laiko. Kiek spėsi – tiek tavo. Ir jo – taip pat. Cirko programa su šou elementais. Arba atvirkščiai – šou programa su cirko elementais. Devynios su puse savaitės būna mikliai sustumtos į devynias su puse minutės. Grietinėlės, braškės, prisegamos kojinės arba provokuojanti nežinomybė – „be kelnaičių“ po sijonėliu. Nukopijavus tokias, kurioms taip natūraliai gaunasi. Kada ne kada – niekada nežinai kada. Svarbu priblokšti taip, kad per tą laiką suvedžiotasis vyras liktų amo netekęs, nesuvoktadams, kas čia buvo. Bet turbūt – labai gerai. Juk dažnai gyvenime taip ir būna – kas atrodo nelabai suprantama, ko gero, “labai gerai” ir yra. Ypač, jeigu už tai

i, būdamas padorus, orus ir pasiturintis vyras, privalai atsidėkoti labai dosnia globa.

Ir rutuliojasi ta pati istorija, kai vienas kartoja „aš tave myliu“ vaidindamas, o kitas – tingėdamas stengtis tą meilę įrodyti veiksmais. Bet tam kartui sukurta iliuzija tinka. O klausimas – ar mylėsi mane rytoj – nelabai ir aktualus. Ką gali žinoti, kas bus rytoj? Gal vyras gaus naują, gerai apmokamą darbą, gal atpigs benzinas, gal plazminius televizorius pakeis dar viena super turbo naujovė.O gal iš tikrųjų nuo nenatūraliai papūstų lūpelių veidą sutrauks mėšlungis. Ir, žinoma, visiškai nebus laiko nueiti pas šeimos gydytoją.

0 thoughts on “Įsimylėk mane greičiau”

  1. Super straipsnis! Taip aktualus musu laikmeciui.
    Tik nesupratau, kodel komentaras tik vienas paliktas ir tas pats paputusios lupytes moters…

    Reply

Leave a Comment