25 būdai pasakyti, kad jį mylite

Vyrams, kaip ir moterims, labai patinka iš mylimos moters lūpų išgirsti komplimentą ar prisipažinimą mylint. Tačiau kartais ir moterims pritrūksta žodžių, kai jos nežino, ką romantiško pasakyti vyrui, kurį jos dievina ir kurio trokšta.

Prieš pasakydama jam ką nors romantiško, prisiminkite, kad tie žodžiai turi priminti jam, koks jis vyriškas ir jums svarbus. Jūsų komplimentai turi priversti jį jaustis tikru vyru. Pateikiame 25 frazes, kuriomis galite nudžiuginti savo mylimąjį.

Prie televizoriaus…

Nėra netinkamo laiko pasakyti jam, kaip jį mylite. Tačiau prieš tai sakydama įsitikinkite, kad jis jūsų įdėmiai klausosi.

1. Niekada nebuvau tokia laiminga, kaip po to, kai tave sutikau. 2. Tu esi mano ramstis ir padedi man judėti pirmyn. 3. Aš tave myliu (kreipkitės į jį vardu, pasakykite tai ir tada apkabinkite). 4. Aš tave radau. Man daugiau nieko kito nebereikia ir aš nieko kito nebeieškosiu. 5. Tu esi mano vyras! 6. Aš vertinu tavo nuoširdumą (kuo dažniau priminkite jam visas gerąsias jo savybes). 7. Tu svarbiausias žmogus mano gyvenime. Aš norėčiau, kad taip būtų visada.

Romantiškomis akimirkomis…

Kada dar pasakyti jam ką nors romantiško, jei ne tada, kai jūs romantiškai vakarieniaujate ar jis jus lydi namo po pasimatymo…

8. Pabučiuok mane (paprasta ir aišku). 9. Negaliu sulaukti, kai vėl būsiu su tavimi. 10. Ar tu bent įsivaizduoji, kaip tave myliu. Tu negali to net įsivaizduoti. 11. Man tavęs reikia. 12. Neįsivaizduoju gyvenimo be tavęs. 13. Norėčiau, kad ši akimirka sustotų amžiams (sakykite tai, kai jis jus yra apkabinęs). 14. Aš tikras laimės kūdikis, nes galiu būti su tavimi. 15. Aš tirpstu iš laimės, kai mane palieti.

Intymiomis akimirkomis…

Vyrai mėgsta, kai jiems nuolat primenama, kokie jie vyriški. Tai labai paprasta, bet labai veiksminga…

16. Man labai patinka tavo užpakaliukas. 17. Tavo rankos labai vyriškos ir šiltos. 18. Aš susijaudinu vos pažvelgus į tave. 19. Kai būnu tavo glėbyje, žinau, kad viskas yra ir bus gerai. 20. Ar galiu tave paliesti? Tik vieną kartelį…

Miegamajame…

Tai pati svarbiausia vieta, kur turėtumėte jam priminti, kad jis yra vyras. Leiskite jam žinoti, kad esate laiminga būdama su juo.

21. Leisk man tavimi pasirūpinti… 22. Negaliu patikėti, kad tu toks nuostabus. 23. Dar niekada nebuvo taip gerai kaip šiąnakt… 24. Vieną akimirką pagalvojau, kad išprotėsiu iš malonumo. 25. Vos neapsiverkiau (net apsiverkiau) iš malonumo.

Comments are closed.