7 priežastys, kodėl moterims patinka mylėti

Argi jums nepatinka tas širdį kutenantis jaudulys, kurį jaučiate prieš eidama į pasimatymą su simpatišku vyriškiu? Gėlės, flirtas, komplimentai… Yra daugybė priežasčių, kodėl moterims patinka užmegzti naujus santykius ir vaikščioti į pasimatymus.

1. Kiekvienas naujas pasimatymas – tai nauja viltis. Juk kai einate į pirmąjį pasimatymą su žmogumi, su kuriuo neseniai susipažinote, visada slaptai tikitės, kad šįkart tai bus naujų, harmoningų, ilgalaikių santykių pradžia. Galbūt tai net pakeis jūsų gyvenimą ir jūs galėsite džiaugtis, kad pagaliau radote savo antrąją gyvenimo pusę!

2. Tik tuomet, kai susipažįstate su jums patinkančiu vyriškiu, telefonas tampa geriausiu jūsų draugu. Juk įprastai susinervinate, jei tuomet, kai žiūrite savo mėgstamą serialą, jums kas nors paskambinate. Tačiau skambučiai tampa tokie malonūs, kai jums skambina naujasis jūsų gerbėjas.

3. Pasaulis atrodo daug gražesnis! Juk jei meilė aplanko širdį, gyvenimas staiga tampa daug gražesnis, ir nebe taip pyksti ant viso pasaulio, jei pardavėja atidavė per mažai grąžos ar pavėlavai į autobusą.

4. Atsiranda stimulas svajoti apie gražesnę ateitį. Juk vos tik meilė aplanko širdį, moteris ima svajoti apie ateitį su nauja meile, apie vaikus ir kitus gražius dalykus.

5. Smagu slėpti savo naująją meilę nuo aplinkinių. Jei su vyru susipažinote neseniai ir buvote vos keliuose pasimatymuose, vargu, ar aplinkiniams pulsite girtis apie naują draugą. Juk kol oficialiai netapote pora, nežinia, kaip ilgai truks jūsų pažintis. Tad kurį laiką turėsite slėpti savo santykius, o turėti gerų paslapčių yra smagu. Taip pat smagu, kai aplinkiniai ima klausinėti, kodėl jūs vaikštote visą dieną išsišiepusi.

6. Galima mėgautis romantiškais bučiniais. Santykių pradžioje (ypač tol, kol dar nepriėjote iki sekso) bučiniai būna labai aistringi. Kiekviena moteris moka tuo mėgautis.

7. Santykių pradžioje naujasis draugas atskleidžia geriausias moters savybes. Juk jis nuolat sako, kokia jūs graži, protinga ir visokia kitokia. Kitaip tariant, nuostabi! O ką jau kalbėti apie gėles, kurias tikriausiai jis dovanoja kiekvieno pasimatymo metu.