Ar joms tikrai reikia tik meilės?

802 3

Daugelis iš mūsų svajoja apie besąlygišką meilę. Tikriausiai ne vienas vyras norėtų šalia savęs turėti moterį, kuri visada būtų šalia, būtų ištikima ir mylėtų jį net ir pliką, basą, nenusiskutusį ir be cento kišenėje.

Tačiau ar tokia besąlygiška meilė gali egzistuoti tarp vyro ir moters? Ar moterims tikrai užtenka tik jausmų ir ar tikrai joms daugiau nieko nereikia – net menkutės tulpės moters dienos proga? Juk jei eidami į pasimatymą nepadovanosite jai gėlių, antro pasimatymo gali ir nebūti. Tuomet kyla klausimas, ar moterims iš tiesų svarbiausia tik meilė. O gal jos taip tik sako?

Joms reikia tik pinigų

Kai kurie vyrai įsitikinę, kad moters dėmesio be pinigų neužkariausi. Tokie vyrai pasakytų, kad skiriasi tik pinigų sumos ir tai, ar jos „mažų dovanėlių“ reikalauja atvirai, ar dedasi doromis moterimis ir vadina tai „dėmesiu“.

Juk jei pakviesite patinkančią moterį į pasimatymą, bet nepadovanosite jai gėlių ar, neduok Dieve, nesumokėsite už jos vakarienę, ji išvadins jus šykštuoliu, „alfonsu“ ar dar kaip nors, ir greičiausiai į antrą pasimatymą su jumis daugiau neis. O kką jau kalbėti apie gražų kostiumą, brangius kvepalus ar odinius batus, kurių jums reikės, kad ji neišvadintų jūsų valkata ir apsileidėliu.

Ar ne geriau tuomet susitikinėti su moterimi, kuri tiesiai šviesiai pasako, ko ir kiek ji nori gauti už savo mei

ilę? Juk iš esmės šios dvi moterys ne tiek daug kuo ir skiriasi. Kuo dosniau moteriai, kuriai „rūpi tik meilė“, rodysite dėmesį brangiais niekučiais, tuo greičiau ji jus įsimylės. Juk moters genuose slypi poreikis išsirinkti stipriausią patiną. Taip jau yra, kad mūsų visuomenėje pinigai yra jėgos ženklas.

Joms reikia tik meilės

Daugelis moterų pultų priekaištauti ir sa. . .

Kurią iš šių kraštutinių nuomonių bepasirinktumėte, nepamirškite, kad gyvenime nebūna tik juoda arba balta. Tačiau stenkitės, kad jūsų santykiuose vyrautų šviesios spalvos, o jūsų partnerė prioritetą teiktų jums, o ne jūsų piniginei.

Join the Conversation

3 comments

 1.    Reply

  pinigai yra labai gerai.
  tik ar dovanomis galima nupirkti meile, jei ta chemine reakcija kazkodel neivyksta, abejoju. jei nera simpatijos – pinigai nepades. moterys, kurios istekejo tik uz pinigu galiausiai leidziasi zeminamos…is baimes praprasti pinigus praranda savigarba, o tokie vyrai tuomet pajute, kad gali taip elgtis visiskai isijaucia i role.

 2.    Reply

  Manau, kad jei moterys bendravimo pradžioje ir sugeba įrodyti vyrui, kad jis reikalingas net ir nebūdamas turtingas, tai prieš vedybas, arba po jų joms reikalingas tikrai ne alfonsas, o tas kuris gali apmokėti bendt jau didžiąją dalį sąskaitos. Ir labai gerai rašo, kad patelės patiną renkasi pagal jo stiprumą, pagal galimybę būti saugiai su juo. Žmonių visuomenėje tą stiprumą dažnai reiškia pinigai.

 3.    Reply

  Jeigu nevyksta chemija tarp vyro ir moters, tada reikia visokios materijos. ia kai vysksta sanderis- as tau, tu man. Jeigu ivyksta chemija tada materija nueina i kazkelinta plana…

×
×