Kaip pakviesti draugę į pasimatymą?

Ar turite labai gerą draugę, su kuria esate labai artimi ir dažnai leidžiate kartu laiką? Tačiau norėtumėte, kad būtumėte daugiau nei draugai? Nežinote, kaip jai tai pasakyti, nes bijote prarasti draugę arba būti atstumtas? Stebėkite jos kūno kalbą – galbūt ir jūs jai patinkate.

1. Atkreipkite dėmesį į tai, ar ji flirtuoja su jumis, o gal ji flirtuoja ir su kitais vyrais? Atkreipkite dėmesį į tai, ar ji kalba apie kitus vyrus. Blogas ženklas, jei ji pasakė jums, kad jai patinka koks nors vyras.

2. Sužinokite, kas jai patinka. Jūs turite daugiau šansų sulaukti teigiamo atsakymo, jei pakviesite ją į muzikos grupės, kuri jai patinka, koncertą. Arba kvieskite ją pavakarieniauti į tą restoraną, kuris jai labiausiai patinka.

3. Prisipažinkite mylint originaliai. Pavyzdžiui, pasirinkite romantišką dainą, kurios žodžiai didžiąja dalimi atitinka tai, ką jūs norėtumėte jai pasakyti. Įrašykite šią dainą jai į kompaktinį diską ir padovanokite. Tai nebrangus ir originalus būdas prisipažinti mylint. O jau tada, kai atskleisite savo jausmus, pakvieskite ją į pasimatymą.

4. Palaukite tinkamo momento. Jei norite jai tiesiog pasakyti, ką jaučiate ir pakviesti į pasimatymą, tuomet labai svarbu tam pasirinkti tinkamą laiką. Jūs abu turite jaustis atsipalaidavę. Stenkitės, kad jūsų žodžiai skambėtų maloniai ir paprastai. Jei kalbėsite tokia veido mina, lyg ką tik būtumėte ką nors palaidojęs, ji gali priimti šią žinią kaip blogą, tad ir reaguos atitinkamai. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad jūs su ja turėtumėte pasikalbėti akis į akį – jokiu būdu ne telefonu ar elektroniniu paštu.

Šiuo metu Jūs matote 52% šio straipsnio.
Matomi 274 žodžiai iš 524 žodžių.
Peržiūrėkite iki 100 straipsnių per 24 val. Pasirinkite apmokėjimo būdą:
El. bankininkyste - 1,45 Eur.
Įveskite savo el. paštą (juo išsiųsime atrakinimo kodą) ir spauskite Tęsti.
Turite atrakinimo kodą?