Kaip pakviesti draugę į pasimatymą?

Ar turite labai gerą draugę, su kuria esate labai artimi ir dažnai leidžiate kartu laiką? Tačiau norėtumėte, kad būtumėte daugiau nei draugai? Nežinote, kaip jai tai pasakyti, nes bijote prarasti draugę arba būti atstumtas? Stebėkite jos kūno kalbą – galbūt ir jūs jai patinkate.

1. Atkreipkite dėmesį į tai, ar ji flirtuoja su jumis, o gal ji flirtuoja ir su kitais vyrais? Atkreipkite dėmesį į tai, ar ji kalba apie kitus vyrus. Blogas ženklas, jei ji pasakė jums, kad jai patinka koks nors vyras.

2. Sužinokite, kas jai patinka. Jūs turite daugiau šansų sulaukti teigiamo atsakymo, jei pakviesite ją į muzikos grupės, kuri jai patinka, koncertą. Arba kvieskite ją pavakarieniauti į tą restoraną, kuris jai labiausiai patinka.

3. Prisipažinkite mylint originaliai. Pavyzdžiui, pasirinkite romantišką dainą, kurios žodžiai didžiąja dalimi atitinka tai, ką jūs norėtumėte jai pasakyti. Įrašykite šią dainą jai į kompaktinį diską ir padovanokite. Tai nebrangus ir originalus būdas prisipažinti mylint. O jau tada, kai atskleisite savo jausmus, pakvieskite ją į pasimatymą.

4. Palaukite tinkamo momento. Jei norite jai tiesiog pasakyti, ką jaučiate ir pakviesti į pasimatymą, tuomet labai svarbu tam pasirinkti tinkamą laiką. Jūs abu turite jaustis atsipalaidavę. Stenkitės, kad jūsų žodžiai skambėtų maloniai ir paprastai. Jei kalbėsite tokia veido mina, lyg ką tik būtumėte ką nors palaidojęs, ji gali priimti šią žinią kaip blogą, tad ir reaguos atitinkamai. Tikriausiai nė nereikia sakyti, kad jūs su ja turėtumėte pasikalbėti akis į akį – jokiu būdu ne telefonu ar elektroniniu paštu.

Kai kviesite ją į pasimatymą, pasirūpinkite ir savo išvaizda. Tai nereiškia, kad turite vilkėti kostiumą ir ryšėti kaklaraištį, tačiau turite daugiau šansų sulaukti teigiamo atsakymo, jei nebūsite su apdriskusiais marškinėliais ir purvinomis kelnėmis.

5. Būkite atviras. Nesvarbu, ar kviesite ją į koncertą, ar vakarienės į restoraną, neslėpkite savo ketinimų. Jei ji paklaus, ar tai tik draugiškas gestas, ar pasimatymas, sakykite, kad tai pasimatymas.

6. Kai kviesite ją į pasimatymą, turite būti vieni. Jei šalia bus dar ir kitų žmonių, pavyzdžiui, jos draugų, ji gali jaustis nejaukiai ir vien dėl to pasakyti ne.

7. Jei jūs jai prisipažinote apie savo jausmus ir ji jums pasakė, kad jaučia tą patį, nelaukite per ilgai ir pakvieskite ją į pasimatymą. Jei nepadarysite to iš karto, ji gali ir apsigalvoti. Tiesiog moterims nepatinka vyrai, kurie delsia per ilgai.

8. Prieš prisipažindamas mylint pasakykite jai komplimentą. Tai bus puiki įžanga į jūsų pokalbį. Tik nemeluokite. Nesakykite, kad jos gražūs plaukai, jei taip nemanote.

9. Jei ji pasakė „ne“, nenusiminkite. Šis jūsų prisipažinimas paskatins ją pagalvoti apie artimesnius santykius tarp jūsų. Kas žino, gal geriau pagalvojusi ji supras, kad jaučia jums tą patį, tik nenorėjo sau prisipažinti.

Bet kuriuo atveju būkite pasiruošęs neigiamam atsakymui. Jei vis dėlto ji atstūmė jus ir pasakė, kad tarp jūsų niekada nieko nebus, nepasiduokite emocijoms ir stenkitės reaguoti kuo ramiau. Taip parodysite jai, kad esate subrendęs.