9 priežastys, kodėl vyrai myli moteris

Ar manote, kad vyrus galite sužavėti savo ilgomis kojomis, gražiomis akimis ir gilia iškirpte? Na, pirmus kelis pasimatymus gal ir galite. Tačiau yra daugybė dalykų, dėl kurių vyrai dievina savo moteris visą gyvenimą, ir tai tikrai nėra išvaizda.

1. Vyrams patinka, kad moterys moka išklausyti. Jokių pamokslų, jokių priekaištų, jokių „ar aš taip nesakiau“ – tiesiog įdėmiai klausykite, ką jums sako jūsų partneris. Parodykite, kad jums rūpi jo jausmai ir jo gyvenimas.

2. Todėl, kad jos savimi rūpinasi. Moterys išleidžia krūvą pinigų kremams, kosmetikai, papuošalams… Ar galite patikėti, kad vyrams tai patinka? Taip, juk tai taip moteriška! Prisižiūrinti moteris taip parodo savo vyrui (sąmoningai ar nesąmoningai), kad ji sugebės pasirūpinti ir juo. Be to, vyrui kelia pasitenkinimą mintis, kad visu tuo grožiu, į kurį jūs investuojate, mėgaujasi jis vienas.

3. Jos turi humoro jausmą. Jei moteris nesupranta vyro humoro, kažin, ar ji jį sužavės.

4. Jos rūpestingos. Vyrams patinka, kai moterys jais rūpinasi. Tačiau būkite atsargios – per dažnai kartodamos „aš tave myliu“, galite jam pabosti. Mylėkite ne žodžiais, o darbais. Vyrai dažnai pasako moteriai šiuos žodžius vieną kartą, o kitus penkis kartus parodo, ką jaučia. Jūs darykite tą patį. Rūpinkitės juo, kai jis serga, paguoskite, jei jam nesisekė darbe.

5. Moterys yra linkusios eiti į kompromisus. Kiekvienam vyrui patiks moteris, kuri yra pasirengusi eiti į kompromisą tam, kad būtų priimtas abiems pusėms naudingas sprendimas.

6. Jos skaniai gamina. Visi žino, kad į vyro širdį – per skrandį. Žinoma, tai nėra vienintelis būdas sužavėti vyrą. Tačiau stulbinami moters kulinariniai sugebėjimai yra didelis pliusas. Taip pat vyrams patinka moterys, kurios moka pačios mėgautis maistu. Jei ji rūpinasi sveika gyvensena, tai nėra blogai. Tačiau jei moteris atsisako eiti į greito maisto restoraną dėl to, kad laikosi dietos, ji vyrui tikrai nepadarys įspūdžio.

7. Moterys moka džiaugtis gyvenimu. Vyrams nepatinka nuolat dėl visko besiskundžiančios moterys. Laimingais tampame ne dėl gero darbo ar milijono kišenėje. Yra daug turtingų žmonių, turinčių gerus darbus, tačiau besijaučiančių labai nelaimingais. Laimė – tai jūsų mokėjimas džiaugtis gyvenimu.

8. Jos spontaniškos. Ar jūs pradedate šokti, išgirdusi jums patinkančią muziką? O gal dainuojate duše? Na ir kas, kad nepataikote į toną, vyrams tai patinka.

9. Jos stiprios. Vyrams patinka stiprios, realios moterys, į kurias galima atsiremti nutikus nelaimei, kurios šypsosi nesirūpindamos, kad jų dantys negražūs, ir neverkia nulūžus nagui.