Romantika .. Juokinga ar grazu?

Romantiko pasauli sudaro svajonės ir idealai. Kyla klausimas, kaip šiuolaikiniame pasaulyje gali išgyventi toks žmogus. Jo mintys niekinamos. Romantikas tiesiog stumte išstumiamas iš šių laikų kasdienybės. Romantikai net nelieka laiko, ją užgožia pasaulio judesys ir mūsų pačių sukurtos problemos. Vis dėlto man pasidaro labai gera, ir atsigauna siela, kada galiu pasislepti nuo kasdienybės, ir apsižvalgyti aplinkui. Gražu matyti tokius pat besižvalgančius. Ir gaila tų – dūstančių nuobodzioje kasdienybeje. Daugelis zmoniu, o ypac vyru nesiskelbia esantys romantikai, nes bijo būti išjuoktais. Jie šiandien vertina tik dalykiškumą ir materialius dalykus. O skaudžiausia, kad šaiposi iš idėjų, kurios kitam svarbios.

Romantika atpažinti nelengva – nebent ilgiau pabendravus. Dauguma jų yra su kaukėmis. Visuomenė priverčia jas nešioti.Ir is tiesu, mes Kiekvienas slepiamės po kauke – šarvais, po kuriais, manome, niekas mūsų nepasieks, nesužeis. Susikuriame gražų pasaulį sau, kad pabėgtume nuo to žiauraus gyvenimo. Tačiau neišsakyti jausmai daugelį mūsų žaloja. Galbūt reikėtų išsikalbėti, ir viskas aplinkui nušvistų naujom spalvom.

Aš manau, kad romantikui yra lengviau pasiekti savo tikslą, nes jis nebijo kliūčių ir pavojų. Svajonės pakelia aukščiau, leidžia tikėti tuo, kas neitikima.Man įdomu įsijausti į kito žmogaus mintis, išgyvenimus, įdomu bandyti jį suprasti ir taip nejučiomis suprasti save pati. Vieni žmonės siekia praplėsti, pagilinti savo dvasinį gyvenimą, o kiti stengiasi tik užgniaužti savyje. Gal jie bijo pasirodyti silpni, pažeidžiami? O aš manau, kad romantikai kaip tik yra dvasiškai patys stipriausi ir ištvermingiausi zmones pasaulyje!