kuo man patrauklus romantinis herojus

Tylus vakaras, žvakių šviesa, rami aplinka, šiluma teikiantis židinys, meilė..Kiek daug visko galėtume sutalpinti žodyje „romantika“. Aš, o tikriausiai ir visi pasaulio žmonės, neįsivaizduotų romantiško vakaro be visų šių siela glostančių, raminančių dalykų. Esu įsitikinusi, kad visiems: geriems, ir blogiems, mieliems ir beširdžiams, romantika yra labai reikalinga, Kiekvienas savo gyvenime tikisi sutikti toki žmogų, kuris jam padėtų gerai jaustis, ramiai gyventi, nuolatos šypsotis. Visa tai taip pat galima pavadinti tik šiuo žodžiu, o ta vieninteli išrinktąjį – romantiniu herojumi.

Tikrai ne veeltui visais laikais žmonės kūrė daugybę eilėraščių, pasakų, legendų, įvairių istorijų apie pakvaišusius iš meilės žmones, labai romantiškus jų susitikimus bei nerealius poelgius. Juk meilė ir romantika – tai du vienas nuo kito neatsiejami dalykai. Na, o žemėje tikriausiai nėra nei vienos meiles istorijos, kurioje nebūtų romantikos, romantinio herojaus, bei meilės objekto. Juk kas tuomet dainuotų serenadas, deklamuotų ilgiausius eilėraščius, nuolat apkabintų, kalbėtu gražiausius žodžius? Manau, tik romantinis herojus. Oi kaip norėčiau kada nors sutikti tokį žmogų, kuris ištiktųjų žinotų kas yrra romantika. Šiuo metu tokių aplink mane yra tikrai labai mažai. Manau, romantinis herojus yra visuomet pasiruošęs kuo nors nustebinti, iškrėsti ką nors tokio, kas pamalonintų, sušildytų širdį. Tokie žmonės yra labai reikalingi, nes pasaulį pripildo gėrio, grožio, o taip pa

at ir šiek tiek paslaptingumo. O juk viso to, esu įsitikinusi, reikia ne tik man, bet ir visiems. Štai kodėl aš taip norėčiau, kad ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje romantinių herojų būtų kuo daugiau. Manau, kad tuomet tikrai daugiau žmonių taptų laimingesniais, o aš taip pat. Man patiktų su tokiu žmogumi pasišnekučiuoti, daug ko jo paklausti. Tikriausiai iš jo išmokčiau daug naujų dalykų, kurie lydėtų mane visą gyvenima ir padėtų įvairiuose gyvenimo atvejuose.

„Romantinis herojus“ jau vien tik šie keli žodeliai mums pasako tiek daug. Toks žmogus, mano nuomone, yra tiesiog tobulas, nes savo pilna gėrio ir meilės širdimi suteikia žmonėms daug laimės. Pati romantinio herojaus kol kas dar nepažįstu asmeniškai , bet esu įsitikinusi, jog jei kada nors susipažinčiau, jiis man iš karto patiktų. Juk kaip gali nepatikti asmuo, kuris yra toks įdomus ir šiltas.?

Leave a Comment