Jauno žmogaus pasaulis

Jauno žmogaus pasaulis
Kiekvienas iš mūsų patiriame jauno žmogaus būseną,jausmus ir puikiai žinome ką tai reiškia.
Ankstesniais laikais jauno žmogaus gyvenimas buvo šiek tiek kitoks nei dabar,nes mūsų senelių laikais jaunimas daugiau dėmesio skyrė šeimai,stengėsi kuo daugiau jei padėti,šiuo metu retas jaunuolis taip pasielgtu.
Dabartinis jaunimas nori pritapti prie draugų,jų kompanijos ir dėl to pamiršta,kad jaukiose,šiltuose namuose jų laukia mylinti mama,mylintis tėtis.
Tėvai nori padėti savo atžaloms,bet nevisada tai pavyksta,nes jaunas žmogus nesupranta ką ištikrųjų savo žodžiais nori pasakyti jų tėvai.Tai ir yra pagrindinė jaaunimo priežastis delko pradeda vartoti narkotines medžiagas,alkoholį,kaip sakoma imamasi pypkės“į dantis“.Žinoma pasitaiko ir tokių priežasčių kaip:Blogi santykiai su kai kuriais draugais,nepripratimas prie klasės kolektyvo ir panašios problemos.
Didžiausia problema-narkotikai.Juos jaunas žmogus vartoja norėdamas atsipalaiduoti,patirti malonumą,sumažinti įtampą,nemalonias emocijas,iš smalsumo,jų vartojimui didelę įtaką daro ir draugai,kurie kartais net pasako,jog jei pavartosi kokaino būsi“tikru“žmogumi,pasijausi lyg“devintame“danguje,tai jis taip ir padaro,nes nenori pasirodyti blogesnis už kitus.Prie narkotinių medžiagų yra labai greitai priprantama ir kuo toliau,tuo sunkiau jų yra atsisakyti.
Kas yra narkotikai? Daugelis iš mūsų į šį klausimą galėtų attsakyti vienodai–narkotikai tai ir malonumas,ir mirtis.Neveltui sakoma, kad už viską reikia mokėti,už malonumą taip pat. Tik kiekvienas moka savaip,kiekvienas“kaifas”turi savo kainą.Už tokį“kaifą”kaip narkotikai žmonės aukoja savo gyvybes.Taigi iškart kyla klausimas,ar verta vietoj gyvenimo rinktis trumpalaikį malonumą?Mano galva,kad ne.
Narkotikai atims jauno žm

mogaus protą,mmeilę,sveikatą,ateitį,mokslą,pinigus,draugus,viltis ir svajones.Ar to norite?
Taigi,manau,kad jaunas žmogus turėtu stengtis visas problemas,kad ir sunkiai išsprendžiamas kuo paprasčiau išspręsti,nesiiman jokių blogų poelgių.Reikia bandyti viską užgožti šokiu,sportu,stengtis būti šauniu ir mandagiu jaunuoliu,kad tavimi visi didžiuotus.

Leave a Comment