Ieškote meilės internete? Įsitikinkite, kad turite tinkamą vardą!

Jei tėvai jus pakrikštijo netinkamu vardu, jums gali būti sunku rasti meilę internetinėje pažinčių svetainėje. Ar galite tuo patikėti? Vokietijos mokslininkai teigia, kad rasti meilę internete gali būti ypač sunku tiems, kurių vardas Kevinas.

Berlyno Humboldtų universiteto mokslininkai atliko tyrimą norėdami išsiaiškinti, kokie vardai internetinėse pažinčių svetainėse susilaukia daugiausia dėmesio, rašo dailymail.co.uk.

Mokslininkai priėjo prie išvados, kad internetinių pažinčių svetainių vartotojai mažiau linkę atsakyti į laiškus žmogaus, kurių vardai yra Mandy, Justinas, Chantalas arba Kevinas, nes visi šie vardai asocijuojasi su problemiškumu. Tuo tarpu Aleksandrams, Charlottems ir Jacobams susipažinti sekasi daug geriau, atskleidė tyrimas.

Tyrėjai internetinių pažinčių svetainių nariams išsiuntė laiškus, kuriuos laiško antraštėje pasirašė skirtingais vardais. Šie laiškai buvo be nuotraukų, juose nurodomas tik amžius, vardas ir pašto kodas. Mokslininkai pastebėjo, kad laiškai, kurie buvo pasirašyti tam tikrais vardais, buvo perskaityti daug rečiau.

„Laiškai nuo Aleksandro buvo atidaryti (perskaityti) net 102 procentų daugiau nei nuo Kevino“, – sakė tyrimo vadovas Jochenas Gebaueris. Jis juokauja, kad vieniši žmonės, atrodo, verčiau nori likti vieni nei susitikinėti su žmogumi, kurio vardas Kevinas arba Chantalas.

Kiti panašūs tyrimai parodė panašius rezultatus. Mokslininkai teigia, kad tikėtina, kad žmonės, kurių vardai turi neigiamą konotaciją, patirs daugiau nesėkmių gyvenime. Tuo tarpu žmonės, kurių vardai turi teigiamą konotaciją, labiau pasitiki savimi. Prieš dvejus metus Oldenburgo universiteto mokslininkų atliktas tyrimas atskleidė, kad mokytojai turi neigiamą nusistatymą prieš vaikus, kurių vardai turi neigiamą konotaciją (tokie kaip Kevinas ar Mandy).

Anot Vokietijos mokslininkų, mažiau šansų rasti meilę internete turi tie žmonės, kurių vardai yra Kevinas, Justin, Marvin, Dennis, Mandy, Celina, Chantalas, Jacqueline. Labiau sektis turėtų tiems, kurių vardai yra Jacobas, Alexanderis, Charlotte, Emma, Hannah, Max, Marie, Jacqueline, Peteris ar Markas.

Comments are closed.